USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Міноборони підтвердило смерть 9 бійців з волинської частини. ОНОВЛЕНО

22 Травня 2014 10:05
Волинь не оминула трагедія. Дев’ятеро солдатів та офіцерів загинули в бою під Донецьком.

Інформаційне агентство Волинські Новини отримало офіційне підтвердження того, що цього ранку внаслідок обстрілу загинули бійці 51 ОМБР, яка в мирний час дислокувалася у Володимирі-Волинському. Нині солдати перебувають на Сході України, виконуючи завдання АТО.

Керівник регіональної прес-служби ЗСУ підполковник Володимир Скоростецький розповів, що вже є офіційне підтвердження трагедії. Ще близько 10 військовослужбовців перебувають у госпіталі. Нині на місці працює слідча група, згідно з протоколом.

Трагедія сталася поблизу міста Волноваха на Донеччині. Терористи підступно, із засідки, відкрили масований вогонь зі стрілецького озброєння, ручних протитанкових гранатометів та мінометів по блокпосту, на якому несли службу військовослужбовці бригади. Під час обстрілу один із зарядів влучив у бойову машину, яка перебувала на блокпосту, що спричинило вибух боєкомплекту. Є загиблі та поранені.

На місце події негайно направили санітарний транспорт для надання невідкладної медичної допомоги пораненим та евакуації їх до військово-медичних закладів.

Скільки серед загиблих та постраждалих волинян – поки не відомо. Імена пообіцяли уточнити згодом. Як і те, коли тіла перевезуть додому.

Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює співчуття родинам тих, хто загинув у бою під час проведення Антитерористичної операції.

"Щодо прізвищ загиблих і поранених - ми не можемо публікувати їх у пресі доти, доки їх родини не будуть оповіщені за офіційною процедурою", - сказав підполковник Володимир Скоростецький.

У мережі youtube з'явилося відео бойових дій поблизу міста Волноваха:
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 136
лучанка Показати IP 22 Травня 2014 10:07
яка біда....співчуття рідним загиблих.. тримайтеся..шкода хлопців...
йося моргенштерн до лучанка Показати IP 22 Травня 2014 10:35
не дай Бог загинуть ще Волиняни, то керівництво країни збільшить співчуття у 10 разів!
йося моргенштерн до йося моргенштерн Показати IP 22 Травня 2014 13:09
хочу додати! Пане гузь, данильчук, інші! Не потрібно їхати на схід, негайно потрібно знайти гроші на пам"ятник бандері, провести бандерштад!!! турчинову та яценюку НЕГАЙНО (в декілька разів) ЗБІЛЬШИТИ СТУРБОВАНІСТЬ!!!
ізраель до йося моргенштерн Показати IP 22 Травня 2014 19:02
Троль?
петрович до йося моргенштерн Показати IP 22 Травня 2014 19:48
Гузь - який строїть з себе великого реформатора ти ще в луцьку чи вже в КУЩАХ?? взяв автомат і веред на донецьк разом з славнозвісним правим сектором (який любить сидіти в кущах і жар загрібати чужими руками ) . . а пля я ж забув Ви ж не можети прийняти вольове рішення
Анонім до лучанка Показати IP 22 Травня 2014 11:12
КАК такое может быть ? Полный бардак.
лучанка до лучанка Показати IP 22 Травня 2014 11:15
от мені цікаво подивитись і вічі людям, що поставили 2 "-".. чи це не біда? а, мабуть, не шкода людей, що загинули.. Світ зійшов з розуму..
Виктор до лучанка Показати IP 22 Травня 2014 13:36
Граждане Украины воюют против граждан Украины. Остановитесь. Выведете войска из Донбасса. Нужно жить в мире. В воине победивших не будет.
во дібіли до Виктор Показати IP 22 Травня 2014 14:25
коментар було видалено
З Володимира Показати IP 22 Травня 2014 10:11
Це просто жах! навіть уявити важко, як приймуть цю звістку родини...
Вікторія Показати IP 22 Травня 2014 10:18
ВН прошу вас напишіть імена загиблих, як буде відомо.
ковель Показати IP 22 Травня 2014 10:21
вічна память землякам, що загинули за Україну. Герої не вмирають!
Микола до ковель Показати IP 22 Травня 2014 11:34
От мені ніколи це не подобалося: "Герої не вмирають" насправді Герої гинуть першими, а жити залишаються тилові щури чи ті хто до подій взвгвлі відношення не мав. Краще б замінити цю фразу на: "Герої житимуть в наших серцях" чи щось подібне, та герої гинуть завжди першими... (((
Роман до Микола Показати IP 22 Травня 2014 14:11
Згідний на 100%. Герої не вмирають. Вмирають звичайні хлопці, чиїсь батьки, брати, сини. І память про них має бути в наших серцях завжди.
н54і5 Показати IP 22 Травня 2014 10:27
Головне ,щоб країна їх незабула Герої не вмирають!
до лучан до н54і5 Показати IP 22 Травня 2014 10:34
Для сім’ї , це не головне чи країна забуде чи ні. Головне, що це трагедія для сім’ї, рідних і близьких, які так і не зрозуміють за що і кого померли їхні діти, чоловіки, брати. Співчуваємо.
БСЧС Показати IP 22 Травня 2014 10:29
Петро! Пишлы москалив быты! А якщо воны нас? А нас за що! Пришедший с мечом от меча и погибнет.
Донецкий Показати IP 22 Травня 2014 10:31
Б**ь, когда это все закончится! Ребята за что погибли??? Киев, может пора уже по-настоящему завершить АТО??? Или вам нужно, чтобы здоровых мужчин-украинцев стало меньше??? Мои соболезнования родным... Пусть земля будет ребятам пухом...
ілона Показати IP 22 Травня 2014 10:32
співчуваю боже яке горе в країні !
хх Показати IP 22 Травня 2014 10:34
можна і градом дать ,але ми не кацапи і там теж є нормальні люди ось в чому проблема, цеж не поле!!!
оса до хх Показати IP 22 Травня 2014 14:04
нормальні люди це які? це ті су*и, що йдуть живим щитом?
н7 Показати IP 22 Травня 2014 10:40
Матери, уберите своих детей и мужей с Востока -и они будут живы
василь Показати IP 22 Травня 2014 10:42
ото така влада. а ми чекаемо вибори зараз нічого ніхто не може зробити де депутати верховної ради і ніші як вони захищають людей?
сестра Показати IP 22 Травня 2014 10:44
Яке ж вони АТО??? це просто мобілізовані хлопці, які мали всього навсього пройти навчання 45 днів і повернутися додому до жінок і дітей або ж захищати наші границі в Ратно чи в Ягодині((( наші військомати і влада бреше в очі, а люди то загинули - ті хлопці і нехотіли туди їхати, нічого не підписували, а зараз їх привезуть в гробах (просто дух переймає від цих слів), за що таке????де ті військові які в мирний час сидіти у частинах та бухали?? де контрактники (сидять зараз як миші в нірці і не висовуються - Ганьба таким офіцерам- військовим), чому прості люди , без бронежилетів, без касок, на недоламках машинах мають воювати, ми все життя платили податки на армію, ще по 5 грн пересилали з бюджету гроші - і де ж вони????????? кожну хвилину молюся за тих молодих хлопців...
підтримую на 100% до сестра Показати IP 22 Травня 2014 10:59
а зараз ще й ділять бюджет і пам'ятник Бандері будують... ГАНЬБА такій владі і таким депутатам, що не можуть посприяти безпеці вояків. Де таке бачено, щоб Армія випрошувала у простих людей копійки на цвяхи, медикаменти, бронежилети???!!!!! немає слів!
сестра до сестра Показати IP 22 Травня 2014 12:38
Потрібно дякую сказати головам сільських рад, які складали списки так званих "добровольців" , а також воєнкомів. Позабирали навіть тих хлопців, які не служили. А ці всі відмазані зараз ходять гоголями, а самі здорові хлопці, набагато здоровіші, ніж тих, кого забрали... Саме головне, що не один син воєнкома не служить, а сини прокурорів, інших чиновників... повідкуплювалися. Перед виборами всі так "допомагають" хлопця на сході, що аж гидко слухати. Ви віддайте, те що їм належить - бронежилети, каски, нормальну техніку і зброю, а то позабирали і хваляться, куплять 2 бронежилета і 3 автомата і вже на цілу Україну вихваляються, що ж вони такі молодці... Гнати в шию таких треба прямо на схід, щоб дійсно люди побачили чого вони коштують, язиком плескати всі уміють, а суть до діла зраза в нірку. Де ті гроші, що збирають і не тільки по 5 грн за смс, а й по 200 грн з зарплати, а ще люди самі несуть і переказують! Не знаю чи правда, але говорять, що наказу ,що наші хлопці на сході немає, по документах вони і досі знаходяться на рівненському полігоні!
Сержант до сестра Показати IP 22 Травня 2014 17:08
Абсолютно підтримую! Я сам служив ,але 15 років тому-чому нас не призивають?В нас і база тренувань була краща і навикі ,а послали молодих пацанів які навіть не розуміли куда!
петрович до Сержант Показати IP 22 Травня 2014 19:52
які навіть автомат зібрати розібрати не зуміють
ми до сестра Показати IP 22 Травня 2014 16:47
Не потрібно говорити що контрактники сидять як миші в нірці! Мій брат є контрактником, і несе службу на кордоні з Кримом ще з 2-го БЕРЕЗНЯ! І повірте, дорогі лучани, там також не безпечно. Контракт його закінчився ще на початку квітня (три роки відслужив), але на даний момент хлопців додому ніхто не відпускає, ще й зарплатню зменшили. І не добровільно він туди поїхав, а через амбіції чиновників та псевдо-революціонерів! Ще рік тому ми жили в мирній країні, а тепер.......
З Володимира Показати IP 22 Травня 2014 10:45
Політки!!! Виведіть мирне населення з цих регіонів і по-справжньому зачистіть бойовиків!!! Ці суки наших чоловіків вбивають на нашій рідні землі!!!
Іра до З Володимира Показати IP 22 Травня 2014 11:24
Для чого виводити мирне як пишете населення. Грохнути всіх донецьких без перебору, вони там з бандюками заодно. блокувати вивезення наших хлопців на схід от і все
остап до Іра Показати IP 22 Травня 2014 12:27
Підтримую.ЦИХ ДИБІЛІВ ПРОСТО ТРЕБА ПОДАРУВАТИ рАСЄЇ. Нехай подавиться своїм продуктом! Досить мучитись в одній країні!
sandino67 до остап Показати IP 22 Травня 2014 13:56
Повністю підтримую
DED до Іра Показати IP 22 Травня 2014 14:17
Ти ще до Європи жадаешь потрапити? З такою позицією туди тобі шлях зачинений. Європа - це толерантність. А на Донбасі людям ніхто не допомагає прибрати ворога. І вони в цьому винні? Може Київ нарешті почне працювати??? А то й третій Майдан прийде саме за вами, пане Турчінов та його "суперкоманда"!!!
Іра до DED Показати IP 22 Травня 2014 14:41
Поки ви тут апелюєте до толерантності, наших хлопців будуть вбивати і далі. Бардак в країні від таких як ви, толерантних до всіх і до всього. В Європі якраз над толерантністю не дуже задумуються, а відстоюють свої права на гідну зарплату, чистоту в місті, готові піти і плюнути в морду будь-якому чиновнику, який порушує права звичайної людини, тому і порядок там є. Тому почніть з себе, проявляйте активно позицію у важливих для Вас ситуаціях, толерантн(а, ний) ви наш(а).
Гром до З Володимира Показати IP 22 Травня 2014 11:50
Ці с*ки наших чоловіків вбивають на нашій рідні землі!!! И давно Володимир - Волинський вошел в состав Донецкой области??? А "ці с*ки" не на своей земле живут? ГИБНУТ ЛЮДИ и с той и с другой стороны - ВОТ, ЧТО СТРАШНО... А политики именно тем и занимаются, что разжигают вражду одних УКРАИНЦЕВ по отношению к другим УКРАИНЦАМ!!!
льос до З Володимира Показати IP 22 Травня 2014 12:37
А їм то шо?Вони кожен день вправляються у краснобайстві в дебилів шустерів ,куликових та кисельових, разом з пузатими генералами та адміралами.А ті сволоти в свою чергу розваливши армію , скинули все на президентів отримують шаленні зарплати та пенсії , взятки за підвищення звань , безкоштовне житло.От кого треба люструвати.А всяких експертів . політологів . політшоу -заборонити.
оса до З Володимира Показати IP 22 Травня 2014 14:09
про яке мирне населення ви говорите? це пособники бандюків. Зрівняти із землею цей даунбаський наркопритон. Такий цвіт гине, а бидло залишається.
петро Показати IP 22 Травня 2014 10:46
якщо порошенко зараз не може нічого вдіяти то як буде президентом буде те саме а може і гірше. люди єднаймося і молімося за нелегкий час в Україні!
упс до петро Показати IP 22 Травня 2014 12:31
Конкретніше став запитання , а не як дебил.
Вікторія Показати IP 22 Травня 2014 10:46
Чому наші хлопці там??? Для чого сльози матерів, крики дружин і діти, які чекають тата додом живим і здоровим. Що це робиться, за що вони помирають, за кого??? Скільки буде ще смертей?? Люди, скажіть що робити, щоб наші рідні приїхали додом??
віра Показати IP 22 Травня 2014 10:47
біда чорна хоч би це неправда
сестра до віра Показати IP 22 Травня 2014 10:49
це все чиста правда, щойно говорила з хлопцями з місця подій, і вони кожуть що смертей у 3 більше((((((((
Відповідь сестрі Показати IP 22 Травня 2014 10:49
Ви пишете про те, чого не знаєте. Там загинули і кадрові офіцери. А на контрактниках зараз все і тримається. Пишіть, що знаєте, а не ллєте на бруд на кадрових військових. Їм треба наша підтримка і молитва, а не брехня! Собі оголосіть ганьбу, а не тим військовим, які зараз на війні!!!!
сестра до Відповідь сестрі Показати IP 22 Травня 2014 10:56
Пишу про те що знаю, зараз мій рідний там і змінив той блок пост, лише в понеділок, усі хлопці не хочуть там бути???, начальники на генерали зщалишають їх там як на розстріл, а самі втікають)))) усі жаль, за усіх молюся, просто одні ходять в комуфляжах і наставляють автомат на мирне населення, а хлопці, які хочуть миру та до своїх родин...
Яна Показати IP 22 Травня 2014 10:50
А за що ці хлопці гинуть?За дебіла Турчинова з Юлькою і її бандою що навіть жодного разу не спробували з донецькими сісти за стіл переговорів?Є відома приказка :"Розумні люди завжди домовляться,дурні почнуть війну".Вони лише вбивають донецких і ті їм тим самим відповідають.Є закон фізики: "На кожну дію,є протидія".Так в природі заведено.Справжні вбивці наших хлопців не донецкі,а якраз оця майданута київська хунта що розвязала війну із своїм народом.Поки вони при владі мирного життя в нашій країні не буде.
Дурі до Яна Показати IP 22 Травня 2014 12:15
Хлопці гинуть не за Турчинова з Юлькою а через таких придурків як Яна які в 2010 році вибрали Президентом Януковича.
Яна до Дурі Показати IP 22 Травня 2014 13:09
Для таких як ти є хороша українська приказка:"Якщо Бог розуму не дав, то і ніде не купиш".Такі дебіли як ти вибрали недороблених майданутих які вже просрали пів України і подарували Росії Крим.І хто з нас придурок???:)
ррр Показати IP 22 Травня 2014 10:54
кинули як м'ясо хлопців, на убой сукі
Анна Яне и другим до ррр Показати IP 23 Травня 2014 21:00
Я живу в Харькове. Последнее время стала читать комментарии в западных областях. Сейчас сижу и почти плачу. Так и хочется сказать: "Милые Вы наши. Мысли те же, что и у нас. Подлые политики ради своих интересов пытаются нас сделать врагами. Может быть наше общее горе нас сблизит. Гибнут не даунецкие, а дети нашей земли. И почему они даунецкие? Наркоманы? Кто это пытается навязать. Донецк крупный промышленный и научный центр. А из Славянска лично многих знаю. Добрее людей редко встретишь. Сейчас звонят и из первых уст рассказывают, то что на каналах в телевизоре перевирают. А ведь это перевирание автоматически зачисляется на счет западников. Хотя и сейчас уже пришло понимание после человеческих контактов с военными Вашими, что это все скоты-политиканы. Спасибо таким как Яна, DED и другие. Если больше будет думающих людей, тем быстрее все это закончится, когда поймем, что враги у нас одни.
ЗМІй Показати IP 22 Травня 2014 10:56
Ще на минулому тижні були у Сумській області, облаштували блокпост, місцеві підтримували... А вже от так... А де ж "герої" від Яроша, Коломойського, Ляшка, Тимошенко... які ще і великі гроші за свою "роботу" отримують, а гинуть прості військові з Волині?! Співчуття рідним загиблих. P.S. Політики недолуги - йдіть ви в жо...у!!!
ОЛЕНА Показати IP 22 Травня 2014 10:58
Тільки що взнала страшну новину і не можу стримати емоцій. Просто плачу! Скільки ще жінок буде вдовами? Скільки ще дітей виросте сиротами? Скільки дівчат не вийде заміж і не народить дітей? БОЖЕ, спаси нашу Україну!
сестра Показати IP 22 Травня 2014 10:58
Повністю розділяю вашу думку..
!! Показати IP 22 Травня 2014 11:04
до чого тут юлька і турчинов . спочатку риги вивели матерів на протести , а через кілька днів така біда.ворог сидить в тилу і робить свою чорну справу.
мир Показати IP 22 Травня 2014 11:06
Господь прости нас грішних. Спаси Україну !
лучанин Показати IP 22 Травня 2014 11:07
Господи Боже, чому наші волиняни повинні туда їхати і гинути. Нехай воюють ті хто там живе. Чому наші діти повинні гинути, а що робить влада, чому вона своїх дітей не відішле на війну? Коли вже закінчиться та біда?
Дончанин до лучанин Показати IP 22 Травня 2014 11:17
коментар було видалено
вихід до лучанин Показати IP 22 Травня 2014 12:23
.....колючий дріт, рів,берлінська стіна.Скільки з цими убл......ками будемо мучитися в одній державі.
Антон Показати IP 22 Травня 2014 11:12
а чому тільки Турчинов і юлька. А Порошенко що ні? усі хочуть по статистиці щоб він був Президентом? а хіба не він бігав на Майдані з Яценюком Кличком Тягнибоком? Кличко і голоси свої віддав Порошенку. А хіба це не вони їздили і людей агітували ? хіба не моли чужими руками попел згрібали? краще б було все як було ніж люди молоді люди загинули і гинуть . Ніякі гроші не варті людського життя!!! вони боряться за владу, собі понабирали охоронців а мирні прості чоловіки гинуть. дітям треба батько, матерям сини, жінкам чоловіки підтримка опора а не тільки гроші!!!!!!!!!!!!!!!
патрон до Антон Показати IP 22 Травня 2014 11:30
А тому що Порошенко не бігав і не рекламував створення озбройних груп, батальонів... а розуміє, що відповідні, законні формування повинні діяти, а не всякі "Донбаси", "Азови"... від , Парубія, Яроша, Ляшка, Тимошенко... де вони??? Чому прості хлопці, а не ці з зарплатнею від олігархів, з озброєнням сучасним, з амуніцією відповідною... А ми нашим хлопцям все перераховуємо, вони гинуть, а ті "герої" лише піаряться і по ТБ "геройство" на камери лише демонструють!!!
Анонім Показати IP 22 Травня 2014 11:18
160 миллиардов долларов. Ну и где? У цій статті згадуються Олександр Мороз Політик http://vybor.ua/article/vneshnjaja_politika/evropa-gde-je-nashi-dengi.html#!comment-131456 Европа! Где же наши деньги? Непонятно, почему возникло неожиданно противостояния между украинцами по поводу вступления Украины в ЕС. А ведь должно было быть между активными патриотами Украины и Евросоюзом, поскольку Украина уже давно в Евросоюзе. Как известно, договор между Украиной и Евросоюзом был заключен еще в 1994 году. Но почему-то мало кого волновал предыдущий договор. После провозглашения независимой Украины, она стала перед выбором, куда ей идти дальше. В результате выбора остановились на евроинтеграции. 14 июня 1994 года было подписано Соглашение под названием «Угода про партнерство та співробітництво між Україною і Європейськими Співтовариствами та їх державами-членами». http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/998_012/. 10 ноября того же года Соглашение ратифицировано Верховной Радой и вступило в действие с 1 марта 1998 года. В соответствии с этим документом Европа обязывалась выдать Украине средства в сумме 160 млрд. долларов, как компенсацию за снятие ядерного вооружения и для помощи в преодолении последствий Чернобыльской катастрофы. Вот поэтому-то так и шел долго разговор о подписании нового Соглашения, чтобы «захомутать» итоги почему-то забытого договора прошлого века. Полагаю, руководству Украины и ее активным гражданам, ныне на морозе отстаивающих непонятно какие соглашения с ЕС, нужно было поступить иначе. Следовало бы потребовать от европейского сообщества, как «высокой договаривающейся стороны», выполнить свои договорные обязательства и вернуть нашему государству согласно договора (приложение 1996 года) 160 миллиардов долларов. Если же чопорная Европа когда-то выдала эти деньги, то почему не потребовала отчет об их использовании. Выходит, что Украина их и не получила. Не зря же поэтому и появилась эта цифра снова и теперь уже в проекте нового соглашения. И где гарантии, что и это соглашение также тихим сапом умрет. Поскольку документ с Евросоюзом был подписан почти 20 лет назад и просто в пылу «раздела» страны о нем как-то забыли, то за несколько дней до подписания нового документа прежний договор всплыл. И открылись обязательства ЕС по отношению к Украине, которые не выполнены по сей день. Украина свои обязательства честно и добросовестно выполнила - разоружилась, сняла с вооружения атомное оружие, но компенсации народу Украины не последовало. Поэтому резко и был изменен тон разговора и предмет требований к Украине, лишь бы переписать договор. Но знают ли об этом майданники? Эта информация дается с целью донесения ее к сведению протестующих на киевском майдане. Договор такой действительно существует (текст договора) и ратифицирован Законом N 237/94-ВР (237/94-ВР) от 10.11.1994 года. Дата подписания договора: 14.06.1994 г. Дата ратификации: 10.11.1994 г. Дата вступления в силу: 1.03.1998 г. Подготовка и подписание этого договора осуществлялось в период президентства Леонида Кравчука. Премьер-министром в это время был Леонид Кучма, который сменил Кравчука на посту Президента в июле 1994 года и занимал этот пост больше 10 лет, до 25 января 2005 года! Что всё это означает? Это означает, что верхушка Украины продала страну Европе ещё в 1994 году. Но деньги, обусловленные Договором, «высокие договаривающиеся стороны» скорее всего, украли ещё до того, как они были отправлены в Украину. А т.к. Украина некоторые обязательства по этому договору выполнила, то вопрос обещанных, но украденных денег встал весьма остро. Отсюда и вполне обоснованные вопросы украинской власти к Европе: мы уже всё сделали - уничтожили ядерное оружие, уничтожили почти всю промышленность и сельское хозяйство, ограбили население, навешали на страну кучу кредитов под неподъёмные проценты! А где же обещанная компенсация нам за труды непосильные? В ответ Европа заявляет, что не будет вести новых переговоров по интеграции Украины. Либо так как есть, либо никак. Это уже совсем не по понятиям, и украинская братва срочно сделала разворот на 180 градусов, открыто высказав 29 ноября еврокодле свои претензии по поводу украденного бабла. Европа затопала кривыми ножками и срочно начала организовывать какой-то балаган на центральной площади Киева, обещаясь устроить новую «оранжевую революцию». (с)
руслан Показати IP 22 Травня 2014 11:26
да Порошенко буде президетом і буд те ж саме люди не думають за кого голосувати . співчуваю нашим хлопцям Порошенко взагалі навіть зараз не може захистити !!!!!!!!!
Правдоруб Показати IP 22 Травня 2014 11:34
Там тільки вчора ротація була.Завезли нових хлопців.Наскільки мені відомо, то полягло багато з Володимира.А поранених більше 30-ти.Дай Бог, щоб їх було менше.
лучанка Показати IP 22 Травня 2014 11:49
А цікаво, мобілізований хоч один родич тих ушлепків, які зараз при владі? В них же є сини, брати, куми! А де ті убл**ки, які призивали до війни зі сцени Майдану? Тоді Росія наші події навіть не коментувала! Це було наприкінці січня ще! Чого немає на Сході зараз отих "сотень", які на Майдані горланили? Хоч один з ПС призваний? Кидають туди мирне населення! МИРНЕ!!!!!!! Нашій владі мир не потрібен!?!?!
Я до лучанка Показати IP 22 Травня 2014 12:36
Звісно що ні, їхні всі діти далеко за межами нашої країни А тут помирають за їхні крісла чужі діти
Василий Показати IP 22 Травня 2014 11:57
Пресе Украины, Дончанину , Донецкому. Ну пришла наверное пора вас рвать скотов таких. Причем здесь парни...? Вы су..и только и видите Правый сектор, бандеровцев, еще какую то причину выдумываете. Вас беглый РУССКИЙ зэк на колени ставит а вы здесь пишите.....? Вы волки пользуетесь тем что службы бездействуют. Они ж тоже по ходу жрать хотят. Как телефон ворованный (если денег дашь) так за 20 минут находят. А тут Преса , Донецкий , Дончанин и никто не знает кто это, и где ІР этого клоуна. Хотя сдаеться мне что это тот самый черт, (извините другого слова не подберу ) которого здесь как бы ловят, как писали, знаем что ходит в супермаркет, ориентировочно знаем где живет. Но поймать не можем. Ну так типа получаеться. Не думал конечно. Но наверное пойду я все таки в радикалы. Эти, как их, русофобские.
вадим Показати IP 22 Травня 2014 12:09
а чому порошенко коли відбуваються такі події взагалі їздить за кордон і спілкується з олігархами і іншими? а чому порошенко теж працював з Януковичем?! ви ще згадаете що він нічого толкового для простих мирних українців не зробить а при першій нагоді буде теж втікати разом з сімЕєю чому його син Олексій зараз не захищає УКРАЇНУ?
Анонім до вадим Показати IP 22 Травня 2014 12:21
А для цього є "біомаса"((((
солдат Показати IP 22 Травня 2014 12:18
Невже потрібно покласти голову за те, щоби осиротілі діти далі мучилися в одній державі з дибільно-совковим пролетаріатом.
льос Показати IP 22 Травня 2014 12:26
Юлезомбовані падлюки в Києві на чолі з пастором роблять все , щоб виконати наказ шефині зірвати вибори.Давним , давно можна було ті слов*янськи зрівняти з землею.То нехай краще гинуть хлопці з Заходу.Виродки джулині , будете горіти в пеклі.
влада Показати IP 22 Травня 2014 12:34
це все йде боротьба за владу шановні люди! вони своїх дітей родичів кумів сватів і так далі чомусь туди не забирають а який вихід у чоловіків -або на мобілізацію або у тюрму! якби всі зібрались і були проти то так. а то є що патріоти самі просяться заберіть але не знають що то все боротьба за гроші великі гроші і все. одні порозкрадали і удочки склали а тепер інші до влади лізуть а толкових вчинків ще ніхто не побачив. Як Яценюк сказав що пенсії і зарплати ми не зменшимо то будьте раді а за комунальні послуги зросли ціни .А чомусь депутатам і іншим високим чиновникам нічого не забрав !!! ганьба люди вже скільки років вибори і усі обіцяють і обіцяють а буде так як завжди вони крадуть а ми на них робимо за копійки або за тисячі пару і все. Порошенко ще нічого не зробив для держави крім цукерок . буде тільки совещание і так далі похоже як янукович щось тільки по-своему побачите згадаете !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Інкогніто Показати IP 22 Травня 2014 12:41
Я просто шокований був цією новиною... Кум і ще один товариш знаходяться поранені в госпіталі((( Тільки рік синулі... Піпец!!!
Анонім Показати IP 22 Травня 2014 12:44
http://blogs.korrespondent.net/blog/politics/3366365/ Кому война, а кому мать родна. Кто бы мог подумать, что вчерашних ПУБЛИЧНЫХ врагов – представителей «семьи» и Юлию Тимошенко, объединит противостояние на Востоке Украины. По моей информации, бывшие «семейные» в лице небезызвестного Ивана Аврамова любыми способами пытаются удержаться на плаву. Для этого готовы заключить сделку хоть с Тимошенко. Она, в свою очередь, также нуждается в поддержке Аврамова. Тимошенко, привыкшей воевать и крови не боящейся, очень важно расшатывать ситуацию на Востоке. Чем страшнее будут вести с полей брани, тем лучше для ЮВТ, тем сильнее политическая кампания экс-заключенной. Тимошенко нужна война, Аврамову – политический приют. Предложение экс-смотрящего и запрос экс-заключенной совпали. Только их устный договор о сотрудничестве не имеет ничего общего с миром или прекращением военных действий. Напротив, чем больше «жести», тем лучше обеим сторонам. Итак, о чем договорились Юлия Владимировна и Иван Иванович. Условия просты. Частные охранные предприятия и криминал Аврамова отрабатывают по Юго-Востоку определенную схему. На фоне затянувшегося противостояния вооруженные бригады Аврамова под видом сепаратистов ДНР и ЛНР кошмарят мирное население и бизнес грабежами, нападениями, убийствами. Все это создает жуткую картинку, которую «украинские правды», «цензоры», тымчуки тиражируют по всей Украине. «Ужасы войны» идеально ложатся в канву воинствующей риторики Тимошенко. Юлия Владимировна выборы проигрывает. Причем, провально. Это совсем не входит в ее планы. Кроме того, Тимошенко не может существовать без войны, без войны она тает, как снеговик. Ей нужен постоянный враг, с которым можно отчаянно борется. Позавчера это был Ющенко, вчера - Янукович, а сегодня - Юго-Восток. Война, враг, смерть – основные слова в избирательной риторике кандидата Тимошенко. Но чем спокойнее проходит АТО, тем хуже для кампании Юлии Владимировны. Ей совершенно не нужно внимание к выборам, ей нужен фокус на АТО. Новых подробностей от ФБР о связях Тимошенко с Лазаренко достаточно, чтобы понизить на пару пунктов и без того скромный рейтинг.
Анонім Показати IP 22 Травня 2014 12:45
http://blogs.korrespondent.net/blog/politics/3366365/ От вам і Юля, от і боротьба за владу
Знаючий Показати IP 22 Травня 2014 12:49
Наших хлопців загинуло не 9, а 16, нам трохи брешуть
111 Показати IP 22 Травня 2014 12:53
Вихід один, не стріляти один одного і не зводити рахунки зі сходом і заходом.....а направити всю техніку на Київ. ... де влада повністю бездіяльна і яка навіть не намагається вести переговори...просадити ту хунту до літака і хай кружляють поки..... соляра не закінчиться
Виктор до 111 Показати IP 22 Травня 2014 13:43
коментар було видалено
Сашкой Показати IP 22 Травня 2014 13:10
коментар було видалено
ігор Показати IP 22 Травня 2014 13:46
це точно треба не з чоловіками битись простими а на владу йти це ж вони вина усьому і нічого не може вдіяти але як гарно розказують що вони все зроблять і це через кожні 5 років. треба що влада відповідала а не хлопці які захищають Україну. прокурори хай бються податківці ті що грошей нахапали і далі сидять у кріселках хапають а прості мирні чоловіки в яких і так нічого немає мусять ще і зараз їхати і невідомо з ким битися хоча розказують про -інше хлопці женіть владу аж до европи чи до росії вона всеодно нас обманює!
ирина Показати IP 22 Травня 2014 13:59
коментар було видалено
О.Е. до ирина Показати IP 22 Травня 2014 14:03
коментар було видалено
А.Я. Показати IP 22 Травня 2014 14:00
ну як так. ну не на пікнік жа паехалі. або па глупства не ўяўлялі сабе ўсю небяспеку сітуацыі, і наплявалі на статут службы. ці проста здрада. зы новы тып вайны. тэрарыст атакуе вайскоўцаў. потым разам з журналістам рыхтуюць інфармацыйную атаку. дзе тэрарыст, ужо не тэрарыст, а ахвяра, а забітыя ім, як бы былі забітыя сваімі ж ... пакуль ВСУ і СБУ і МУС працаваць не стануць, а на дадзены момант яны проста імітуюць працу, колькасць загінуўшых будзе расці.
ирина до А.Я. Показати IP 22 Травня 2014 14:15
И оказались вертушки там совершенно случайно , наверное знали , что будет бой ? Кто из нас тупой - это еще вопрос .
А.Я. до ирина Показати IP 22 Травня 2014 14:42
я умоляю. вертушки вызвали, они и прилетели. но поздно прилетели. спасать уже было не кого. прошли на сверхнизкой высоте чтобы рассмотреть что тама происходит. отстреливая тепловые ловушки, шоб в пзрк не взяло. а теперь вопрос, откуда вы взяли, шо вертушки стреляют по всу, когда этого на приложенном видео просто нет, и почему подобные вашим комментарии, по всем инет изданиям дублируются?? почем берете за инфо вброс?? зы вы пособник терроризма.
Сашкой Показати IP 22 Травня 2014 14:01
коментар було видалено
Горлан Показати IP 22 Травня 2014 14:03
коментар було видалено
Софа Показати IP 22 Травня 2014 14:04
коментар було видалено
Анонім Показати IP 22 Травня 2014 14:07
Боже, як страшно, а що завтра чекає? Що ж тепер робити матерям!
Ольга Показати IP 22 Травня 2014 14:08
коментар було видалено
Сашкой Показати IP 22 Травня 2014 14:10
Почти все солдатики из Владимира Волынского. Часть из с. Овадное.
зіновій Показати IP 22 Травня 2014 14:11
шкода що гинуть люди за те щоб владу поділити бо хотіли щоб був янукович а тут все і тому стала така ворожнеча а скільки вже померло чоловіків як янукович був при владі то львів рівне луцьк нічого не робили те що зараз донецькі виробляють в донецьку люди налаштовані проти україни а за росію не бачать як там кацапи живуть в кожній країні є бідні непрацюючі бомжі і так далі це треба розуміти а от рабів там не вистачае невже вони цього хочуть стати рабами за булку хліба у росіян треба свое відроджувати але не з такими як зараз при владі а з справжніми пратріотами кваліфікованим и розумними . А зараз в такий тяжкий яас з людей збирають кошти на армію поки наші міліонери відпочивають за кордоном, поки їхні дітки вигілюються по банях саунах і так далі скрізь таких хватае. одні боряться втрачають здоровя життя а інші роблять забави свята. треба єднатися а владці приховують скільки уже людей загинуло жах!
Виктор до зіновій Показати IP 22 Травня 2014 14:51
Во Львов танки из Донбасса и донецких солдат не заводили. Дончане на своей земле
Виктор до зіновій Показати IP 22 Травня 2014 14:51
коментар було видалено
Анонім Показати IP 22 Травня 2014 14:14
коментар було видалено
Сашкой Показати IP 22 Травня 2014 14:14
По словам солдат, прилетел вертолет, из него высадились вооруженные люди в черной форме и открыли огонь по срочникам. Теперь смело можно ожидать ракетного удара ночью по Славянску и Луганску. Я больше,чем уверен, что наши СМИ во всем обвинят ДНР.
Сергiй Показати IP 22 Травня 2014 14:18
Ось, як воно було насправдi! Большинство тех военных, что стояли на посту, не собирались ни с кем воевать. Они прямо заявили, что считают ПС и НацГвардию незаконными карательными организациями. Разговор об этом был вчера около 20.00, под утро их зачистили боевики без опознавательных знаков, при поддержке с воздуха. Ополчения там не было! Это была операция по устранению непокорных военных. Вот так вот, и это уже не первый случай, ранее таким же образом был уничтожен взвод Украинских военных под Славянском. Хунта уничтожает непокорных солдат... http://colonelcassad.livejournal.com
А.Я. до Сергiй Показати IP 22 Травня 2014 14:46
чушь. сабачча. почему?? потому что военный імеет право не выполнять преступный пріказ. собрал вещи, напісал рапорт. убыл домой. зы и да. г-н россиянин,НГ это бывшие ВВ. а ПС это общественная организация, хоть и радикального толка. вы даже это не знаете. но гроши свои иудины получаете. ганьба.
жаль Показати IP 22 Травня 2014 14:21
Герої помирають, а Данильчуки залишаються, чому того героя не мобілізували, може б шальна куля і на одного дурня стало б менше. І ще дивно звучить напали з ЗАСІДКИ на БЛОКПОСТ!!!!! Це ж напали не колону яка рухалася, а на стаціонарний блокпост......
Москаль клятий Показати IP 22 Травня 2014 14:22
коментар було видалено
Восток Показати IP 22 Травня 2014 14:23
коментар було видалено
Сашкой Показати IP 22 Травня 2014 14:26
Надеюсь, их не объявят дезертирами, щоб грошi не платити! Як тiх 102 солдатiв, якi загинули пiд Слов'янськом!
Донецкий! Показати IP 22 Травня 2014 14:32
Ребят подставили! У них договор был с ополченцами : "вы по нам не стреляете, мы вас не трогаем". Видимо дали указание на их ликвидацию. Вертолёт несколько раз заходил для атаки, расстрел вдали из пулемёта. А ракеты - это тепловые ловушки, что бы не подбили! Были бы там ополченцы, они бы этот вертолёт давно бы уже сбили. В зоны, контролируемые ополченцами вертолёты не залетают! Боятся!
Ковпак Показати IP 22 Травня 2014 14:39
коментар було видалено
Анна Показати IP 22 Травня 2014 14:42
Щож це робиться? Дуже жаль.
Москаль Показати IP 22 Травня 2014 14:44
коментар було видалено
Анонім Показати IP 22 Травня 2014 14:49
коментар було видалено
Аліна Показати IP 22 Травня 2014 14:49
Знайшла такий комент, це НЕОФІЦІЙНО!!!! І НЕ ПЕРЕВІРЕНО!!! Список тяжелораненных 51 бригады, езжайте в Волноваху, раненых отдают только родным, жене или матери: 1. Адамарчук В.А., 1983 г.р. 2. Рыбак М.В., 1994 г.р. 3. Иванчук А.М., 1990 г.р. 4. Волох Д.Р.,1998 г.р. 5. Андрощук Н.А., 1979 г.р. 6. Рудец А.Н., 1984 г.р. 7. Перчук П.В., 1990 г.р. 8. Вальчук В.В., 1986 г.р. 9. Моравский Э. Л., 1969 г.р. 10. Андрощук Ю. В., 1987 г.р. 11. Федоришин А. В., 1987 г.р. 12. Поханский А. Ю., 1991 г.р. 13. Андрейчук П. Д., 1991 г.р. 14. Пащенко С. А., 1988 г.р. 15. Вознюк М. П., 1990 г.р. 16. Серенко В. В., 1975 г.р. 17. Шостак Д. В.,1985 г.р. 18. Шапранюк Р. В., 1978 г.р. 19. Лыс И. И., 1993 г.р. 20. Лесько М. В., 1994 г.р. 21. Шестюк Р. В., 1978 г.р. 22. Тарасенко Р. Н., 1983 г.р. 23. Прокопчук В. И., 1991 г.р. 24. Ткачук Ю. В., 1992 г.р. 25. Олексюк А. И., 1988 г.р. 26. Овчарук В. Б., 1987 г.р. 27. Махновец В. И., 1979 г.р. 28. Теренко В. А., 1980 г.р.
жах до Аліна Показати IP 22 Травня 2014 15:24
а що там робив Волох Д.Р.1998 р.н.? чи це помилка?
Саша Показати IP 22 Травня 2014 14:56
Чтобы сменить Януковича и поделить посты и должности уже убили больше 1000 человек. За что они все умерли? За раскол, который разорвал Украину? За светлое будущее ? Жаль ребят! Соболезнование их матерям! Бог всё видит и он не простит!
Крис Показати IP 22 Травня 2014 15:00
коментар було видалено
правда Показати IP 22 Травня 2014 15:00
скільки ще будуть "використовувати" хлопців із західного регіону? Де ж частково мобілізовані з північних і центральних областей України?
правдива до правда Показати IP 22 Травня 2014 15:54
А вони "з центру" особливо у добровольці не записувались і черги у військомати не робили! А спочатку треба було подумати під керівництвом кого йти до лав збройних сил! А таким як Парубій, Турчинов, Пашинський... їм люди - це...От і використовують патріотів, там і проблем меньше - самі погодились йти на службу.
правда Показати IP 22 Травня 2014 15:00
коментар було видалено
Анна Показати IP 22 Травня 2014 15:06
Це усе робиться для того, зоб знищити слов'ян! Та вiдродити Велику Хазрiю! Слов'яни у Хазарiï не потрiбнi! Хочу один украïнець знаходиться у владi? Взагалi тiльки iудеï!
любомльчанин Показати IP 22 Травня 2014 15:20
Світла пам"ять ГЕРОЯМ -ВОЛИНЯНАМ - вони загинули, захищаючи українців, українську землю, від лютого вогорга, який суне зі сходу, як та орда, яка не може заспокоїтись, бо наш народ хоче жити в цивілізованій, європейській державі... путін - щоб ти здох !!!
Анонім до любомльчанин Показати IP 22 Травня 2014 15:34
Дурак, ты любомльчанин.. Какая орда, какой Путин. Были бы люди умнее, то повернули бы танки на власть, в Киев. Но таких как ты не переделаешь и ума не добавишь..
любомльчанин до Анонім Показати IP 22 Травня 2014 15:41
слухай, московський тролю - щоб ти тут не гавкав, шоб ти тут не тявкав - УРАЇНА, БУЛА, Є І БУДЕ, хоче того твій ідуда-путін , чи ні !... Прикро, що за цього недоумковатого і тких шавок як ти, гинуть наші хлопці - нічого ще й до тебе падло московське доберемся
Анонім до любомльчанин Показати IP 22 Травня 2014 15:57
Я ж говорю, дурак да и только. Не стоит называть меня московским троллем только лишь за русский язык. Идиоты, людей олигархи в борьбе за власть сталкивают лбами, вот и все. К сожалению, им наплевать на человеческие жизни. Мне безусловно жаль всех погибших. Но хлопци погибают всего лишь за олигархический капитал, за передел сфер влияния. Еще раз говорю, были бы ВСЕ люди умнее, то повернули бы танки на Киев, сбросили бы хунту. Жаль, майданутым этого не обьяснишь.
Сашко любомчанину Показати IP 22 Травня 2014 15:57
Убили столько людей, столько украинцев и за что? Чему дома им не сиделось? Я живу во Владимире Волынском, а ты говнюк откуда? Небось из Израиля! Я видел, как их у военкомата забирали. Совсем мальчишки. Их забирали на войну, а не на танцы. А ты сидишь на диване и про орды монгольские рассказываешь! Украинцы убили украинцев, а ты, придурок продолжаешь кричать "слава героям". Пусть ответят те, кто их на войну послал! Мне очень жаль, что этих ребят уже не вернёшь! Пусть покоятся с богом!
Наталя Показати IP 22 Травня 2014 16:11
Велике горе прийшло в сім"ї ПРОСТИХ волинян, а не в сім*ї можновладців, які посилають і посилають народ на братовбивчу війну!! Сволота!! Припиніть все негайно і сідайте за стіл переговорів в Донецьку і Луганську, адже і вони вже до цього згідні лише вимагають вивести регулярні війська! Невже не хватає розуму на елементарне розуміння, що силою нікого ні до чого не примусиш, бо з обох боків УКРАЇНЦІ!! Таку владу, що прийшла на крові Майдану, треба нагайно зносити, бо для них людська кров стала ВОДОЮ по якій вони йдуть до свого багатства і ВЛАДИ!! Україну розвалили територіально, економічно, а тепер і ще й заливають в народній крові! УПИРІ!! Мужайтесь батьки, дружини, діти загиблих - наша скорбота за вашими дітьми з вами. Вічна їм пам*ять!!
Вадим до Наталя Показати IP 22 Травня 2014 20:05
Підтримую Вас!Чому "герої" не їдуть воювати,а посилають простих людей?В мене співробітник сьогодні сходив з ума, телефонуючи сину в Донецьк!Поганий мир завжди кращий доброї війни! Або домовляйтесь, або самі з калашами валіть на схід,"герої"!Інакше за смерть земляків прокляття Вам і Вашим нащадкам до сьомого коліна!
Лучанка Показати IP 22 Травня 2014 16:13
Хтось може тепер сказати, яким чином країні виходити з такої ситуації? Шкода загиблих, вічна їм пам'ять
Сашко Показати IP 22 Травня 2014 16:35
Лучшая война - это та, которая не началась! (Сунь Цзы). Надо срочно садиться за стол переговоров! В гражданской войне не будет победителей, ибо будут погибшие с обеих сторон! И неважно, кто убил мальчишек правосеки, отряды Коломойского или ополченцы, в любом случае это были украинцы! И это - самое страшное!
Рома Показати IP 22 Травня 2014 17:26
Парні хто на сході всім складом розвернутись на ВР це було б нормально. Там сидять всі сепаратисти.Чи не так?
Анонім Показати IP 22 Травня 2014 17:39
А що роблять хлопці з правоохоронних органів( прокуратура, ВДЗБЕЗ,УБОЗ, з вул. Загородньої, УМВС ) ? нехай беруть зброю і їдуть на схід ,а не просиджуються у кабінетах і дають всякі дурні нікому не потрібні запити ,і тільки шукають можливість щоб комусь з посадовців вліпити догану або звільнити з роботи а собі отримати чергову зірочку.
Н. Показати IP 22 Травня 2014 17:53
коментар було видалено
лос Показати IP 22 Травня 2014 18:06
хай Господь упокоїть їхні душі. Який жах . Смерть тим хто це все затіяв за гроші , за владу , хай будуть вони прокляті. Нещасні матері , сини і дочки які поховають своїх рідних.
Сергій Показати IP 22 Травня 2014 20:45
***** що це за ***, перепрошую за матюки, але як можна таке пробачати.... (Вже вбивають наших близьких) Показують в прямому ефірі - ідуть ті п***аси з Донецька в Маріуполь на двох камазах зі зброєю 100 км -- наша влада висловлює жаль і собі співчуває та -ї..ти-и їх з вертушки . Кожного дня чуємо АТО на завершальній стадії, наших хлопців ложать наповал, влада висловлює співчуття, та вишліть авіацію та заваліть ті камази з сепаратистами як роблять у всіх себе поважаючих країнах, а ні то ідіть н-й слідом за яником
КОСТЯ Показати IP 22 Травня 2014 21:21
ВІЧНА ПАМ"ЯТЬ НАШИМ ЗЕМЛЯКАМ... ЗНАЙТЕ, ВАШІ СМЕРТІ, ЩЕ ДУЖЧЕ ЗГУРТУЮТЬ НАС - МИ ВІДПЛАТИМО ЗА ВАС... ЦЯ МОСКОВСЬКА НЕЧИСТЬ БУДЕ РОЗБИТА, А ПУТІН КІНЧИТЬ ЩЕ ГІРШЕ ЗА ЯНЕКА _ ЗГОРИТЬ В ВОГНІ
Василь Показати IP 22 Травня 2014 22:53
https://www.youtube.com/watch?v=UQt7ukb0kmU#t=185
Овадне Показати IP 22 Травня 2014 23:06
Ось із-за таких ідіотів, як ти, які жадають мстити на чужій землі, твоїх земляків гинутиме все більше і більше!!! Чи не пора зупинитися? У армії ополчення 80% етнічних українців! І на Донбасі теж відсотків 80! Це не війна українців проти росіян! Це громадянська війна українців проти українців!
МММ Показати IP 23 Травня 2014 11:24
Винуваті всі,влада що відправила туди Волинян.Солдати за те що недотримувались безпеки,елементарної.А ті гади які вбили стільки ЛЮДЕЙ їм прощення від Бога не буде ніколи і горіти їм в аду.Побили хлопців як мух ,знищили почті всіх ,залишились тільки щасливчики! ВІЧНА ПАМЯТЬ загиблим!
Патріот держави Укра Показати IP 23 Травня 2014 12:54
За наших погибших ребят нужно сепаратистам устроить ад, что бы земля под ними горела, выжечь с*к напалмом что бы сгорели живьем!!!!!! Жалко ребят которые погибли! Вечная им память!
Черчіль Показати IP 23 Травня 2014 22:17
Погану владу обирають хороші люди, які не ходять на вибори.
альен Показати IP 28 Травня 2014 08:23
ПРОСЬБА,РЕПОСТ ПО ГРУППАМ,РАНЕНЫЕ СРОЧНИКИ В РАЙОНЕ ВОЛНОВАХИ,В РАЙОННОЙ БОЛЬНИЦЕ, РОДСТВЕННИКАМ,3НАКОМЫМ,.. ЗАБЕРИТЕ СВОИХ РЕБЯТ! ОНИ ЖДУТ ВАС! КИЕВ ИХ БРОСИЛ!!! 1. Адамарчук В.А.,1983 г.р. 2. Рыбак М.В., 1994г.р. 3. Иванчук А.М., 1990г.р. 4. Волох Д.Р.,1998 г.р. 5. Андрощук Н.А.,1979 г.р. 6. Рудец А.Н., 1984 г.р. 7. Перчук П.В., 1990 г.р. 8. Вальчук В.В., 1986 г.р. 9. Моравский Э. Л., 1969 г.р. 10. Андрощук Ю. В., 1987 г.р. 11. Федоришин А. В., 1987 г.р. 12. Поханский А. Ю.,1991 г.р. 13. Андрейчук П. Д.,1991 г.р. 14. Пащенко С. А., 1988 г.р. 15. Вознюк М. П.,1990 г.р. 16. Серенко В. В.,1975 г.р. 17. Шостак Д. В.,1985 г.р. 18. Шапранюк Р. В.,1978 г.р. 19. Лыс И. И., 1993 г.р. 20. Лесько М. В., 1994 г.р. 21. Шестюк Р. В., 1978 г.р. 22. Тарасенко Р. Н.,1983 г.р. 23. Прокопчук В. И.,1991 г.р. 24. Ткачук Ю. В., 1992 г.р. 25. Олексюк А. И.,1988 г.р. 26. Овчарук В. Б.,1987 г.р. 27. Махновец В. И.,1979 г.р. 28. Теренко В. А.,1980 г.р. 29. Шафранюк А. В.,1985 г.р. 30. Гайдым В. П. 1991 г.р. 31. Феофилин А. В.,1987г.р. 32. Шостак Д. В., 1985г.р. 33. Матьяж В. И.,1992 г.р. 34. Ивандроп А. В.,1986г. https://vk.com/video-41821502_168627916?list=6c7ba365c012672c4c