USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

На Волині російські шовіністи побили письменника

31 Липня 2014 11:08
Відомого письменника та патріота Володимира Лиса побили російськомовні шовіністи.

Про це стало відомо під час третього пленарного засідання 27-ї сесії Волиньради 31 липня.

Депутатський запит до прокурора області, начальника Управління СБУ у Волинській області та начальника УМВС України у Волинській області озвучила Валентина Блінова.

З її слів, Володимира Лиса, якого депутатська комісія рекомендує на присвоєння звання почесного громадянина Луцька, побили молодики віком 30-35 років, коли він не стримався та відреагував на їхню репліку, яка стосувалася учасників Згоранської ватри.

«А потом их повезли кормить. Наверное, человечиной. Ничего другого они не едят», - так зневажливо висловилися молодики щодо учасників заходу.

У відповідь на зауваження, Володимира Лиса побили кастетом.

Валентина Блінова наголосила, що письменник повідомляє, що саме у зоні Шацьких озер виникає загроза сепаратистських настроїв. Так, йому доводилося чути слова від російськомовних біженців про те, що про озера потрібно повідомити Путіну та запросити його туди.

Депутат просить об’єктивно розслідувати випадок побиття письменника та патріота. Колеги запит депутата підтримали.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 46
Ольга Показати IP 31 Липня 2014 11:19
Поки наші волинські хлопці гинуть за звільнення донбасу, біженці з нього відпочивають на шацьких озерах??? депортувати назад!
Орел Показати IP 31 Липня 2014 11:22
така в нас молодь. не поважає старших людей
Йухан до Орел Показати IP 31 Липня 2014 11:26
Це не в нас,це-бидло лугандонське,байструки без роду і племені
Орел до Йухан Показати IP 31 Липня 2014 11:33
вони такиж самі громадяни україни як і усі!
Йухан до Орел Показати IP 31 Липня 2014 11:49
Онопрієнко(маньяк) теж був такий як усі?
Григорій Іванович до Орел Показати IP 31 Липня 2014 11:50
пачпорт мають, але не громадяни , тим більше такі як усі! Тим більше на Волині! Так...один два волинських бахури кричали Пукін, тху..Путін памаги! так це ж не вся Волинь?!!!!!!!!!!
ЖУК до Орел Показати IP 31 Липня 2014 13:08
Депортувати "таких самих як усі" !!! Най їдуть домів, до себе, на Луганщину чи Донеччину!!! Ви знаєте, якщо чесно. навіть ненависні сепаратисти-бойовики та проросійські найманці викликають більше поваги, ніж оці біженці, які їдуть на захід, аби захистити свій зад від куль, утім пропагують тут чорт зна що, зневажають західняків, чекають, поки Путін прийде й сюди. Ті хоч воюють за власні переконання , хоч і собачі. А ці як мерзенні койоти поховалися за нашими спинами, але увесь час чекають, коли ж це сонцесяйне х*ло прийде і врятує їх грішні душі.
віра до Орел Показати IP 31 Липня 2014 18:12
Москалі,кацапи, це не ті люди, які розмовляють російською, а ті, які ненавидять украінську мову, культуру
ОРЛУ від Штефана до Орел Показати IP 31 Липня 2014 21:02
Така молодь НЕ В НАС,а у ПУТЛЕРІВСЬКИХ ПУТЛЕРЮГЕНДІВ...Вони "БАЛДЄЮТЬ" на Зах. Україні,а наші хлопці ГИНУТЬ.ВИВЕЗТИ ВСІХ в їхню днр і лнр!!! Дати їм 24 години!!! Якщо такі ПОКИДЬКИ таке виробляють,то вони НЕ ГРОМАДЯНИ УКРАЇНИ і ТАКІ "громадяни" НЕ ПОТРІБНІ жодній нормальній країні,навіть і в Африці...
Веб Показати IP 31 Липня 2014 12:11
А шо російські шовіністи роблять у Луцьку?
Джулія до Веб Показати IP 31 Липня 2014 12:50
А це "бідненькі біженці" із зони АТО.
три Показати IP 31 Липня 2014 12:18
Цікаво, а пан Володимир у них що паспорт перевіряв? Може ті росіяни не сном не духом...
ректор до три Показати IP 31 Липня 2014 12:53
може й наші діду в пику дали
Azaz до три Показати IP 4 Серпня 2014 16:21
Акцент дає про себе знати.
Може Показати IP 31 Липня 2014 13:00
зараз настільки часто на вулицях Луцька звучить російська мова, що аж якось не по собі. А чи не занадто ми толерантні і чи не вилізе ця толерантність потім боком? Можете захлинутись від обурення, але я особисто не хочу чути , як в Луцьку, Львові, Тернополі та всіх інших, до цього часу україномовних містах, гаварят на язике, бо щось того язика все більшає й більшає.
фото до Може Показати IP 31 Липня 2014 13:31
людина розмовляє так, як хоче (тільки коли не на роботі) і ти не вправі робити нікому зауваження. Хоча, можеш поїхати у Донецьк і спробувати зробити зауваження.
Може до фото Показати IP 31 Липня 2014 14:29
на хріна мені твій донецьк, в труні в білих капцях бачив я твій донецьк, розмовляйте там як хочете, хоч по сабачи тявкайте, безріні дурнуваті манкурти, а Луцьк був є і буде українським містом, приїзджають сюди, хай будуть добрі і мають хоч елементарну повагу до місцевого населення і розмовляють, чи хоч намагаються це робити на рідній для переважної більшості мові. Я в праві не реагувати, коли до мене звертаються на російській мові, вправі вимагати, що б в моїй країні до мене звертались на нашій державній мові. Останнім часом таке враження, що ми в західних областях нічого не в праві, тільки покірно терпіти ваше нахабство, так от згідно законодавства то не в праві зробити зауваження, а в світлі останніх подій, то дуже навіть вправі, а багатьом, які поводяться як свинні, ще й по пиці врізати, не тільки в праві , а просто таки необхідно.
Церковна миша до Може Показати IP 31 Липня 2014 15:13
Якби ми, як росіяни, робили вигляд, що не розуміємо російської, то все російськомовне населення України було б змушене розмовляти українською. Як людина може говорити, що ніби любить України, бити себе в груди і доводити, що вона патріот України і в той же час елементарно не спілкуватись мовою країни яку так любиш. Не розумію.
Психіатр до Може Показати IP 31 Липня 2014 17:28
Кому немає у житті чим пишатися, хто нічого не досягнув - пишуть призлизно що й ти. Вітаю.
може до фото Показати IP 31 Липня 2014 18:46
Я спочатку тут, у своїй хаті, лад наведу. А в Донецьк мандруй ти, якщо тобі це так подобається.
Веб до може Показати IP 31 Липня 2014 19:51
Луцьк- це не твоя хата. Хтоя хата - комуналка з 6 людьми. Там і керуй
Може до Веб Показати IP 1 Серпня 2014 10:55
про хату не я написав, хтось присвоїв мій нік, але написав правильно. А комуналка з шістьма людьми, як правило хата таких й.бнутих, як ти, що до пенсіїї сидять на шиї в мамаши з папашою, до їх в хату притарабанюють жінку і в тій же хаті дітей настругають, а тоді гризуться там, як собаки, вважаючи що всі навколо їм щось винні.
Веб до Може Показати IP 1 Серпня 2014 14:08
ти мене не знаєш. а себе влучно описав!
перечитайте до Може Показати IP 31 Липня 2014 20:16
коментар було видалено
Анонім Показати IP 31 Липня 2014 13:04
ДЕпортуйте нарешті увесь той непотреб!!!!!!!!!!!!!
Макар до Анонім Показати IP 31 Липня 2014 13:41
ти дуже самокритичний, не треба так
Ні терору! Показати IP 31 Липня 2014 13:09
Треба відправити їх назад, нема чого їм качати "свої права" в гостях. Бидло, тьху
Воєнком до Ні терору! Показати IP 31 Липня 2014 13:40
Ти повістку вже отримав?
світязь Показати IP 31 Липня 2014 13:32
довелось спілкуватись з луганчанами десь місяць назад,скажу відверто що з одніеі сторони шкода,війна зараз в іхньому домі але таких тупих ,наглих і беспардоних людей і обмежених людей я ще не бачив.Стае доречним вислів про війну і дурних....
Капшо до світязь Показати IP 31 Липня 2014 13:40
це твої родичі?
Ви не повірите до світязь Показати IP 31 Липня 2014 14:38
на вулиці Янки Купали в Луцьку живе сімейка, що переїхала кілька років тому з Донецька, живуть не хіло, синуля сповідує харі кришну і торгує їхньою літературою і всякими прибамбасами, що вочевидь приносить непоганий прибуток, папаша з мамашою і дружина звичайно ж ніде не працюють, цілими днями сидять в садку відпочивають, так от з таким напливом нещасних біженців зі сходу, чогось вони нікого з своїх земляків не взяли до себе, хоча умови в них дуже й дуже дозволяють, вони навіть один на одного плювати хотіли, а ви дурні бігайте, влаштовуйте їх, саджайте на свої шиї, їм тільки цього й треба.
капітоха Показати IP 31 Липня 2014 13:39
Подивіться, скільки у коментарях ненависті один до одного, причому за принципом свій до свого. Є багато прикладів країн, де уживаються різні культури, люди говорять декількома мовами - і нормально живуть, не воюють, не зясовують чия мова краща . Нам, українцям, треба повчитися толерантності один до одного. А у нас вже стає нормою обзивати людей, залежно від того на якій вони мові говорять. Схаменіться! Результати ненависної поведінки ми вже бачимо і відчуваємо.
123 Показати IP 31 Липня 2014 16:23
ПС, різноколірні самооборони, вам в мордяку плюнули немісцеві зайди, скоро ще на голову на....ть. Взагалі правоохоронці- перевірте територію від Хріників до Пісочного. Здорових донбасских бугаїв до військкоматів!!!!!!!!!
Охрим до 123 Показати IP 31 Липня 2014 17:04
ти думкою багатієш?
Лучанин Показати IP 31 Липня 2014 20:56
Біжанців відловлювати і назад в Лугандонію.Або хай на будівництво йдуть паразити
Анонім Показати IP 31 Липня 2014 21:00
В районі київського майдану в дворах Зефіра жигулбонок з Георгієвською лентою стоїть.Номер на 232 починається.Провчити п*длюку треба
news Показати IP 31 Липня 2014 21:11
Загадили свою Луганду і сюда пруться.Ідіть на .....ін звідси.Вам тут не раді
співун Показати IP 31 Липня 2014 21:26
Той лис таку ху.ню пише, а хлопаки молодці, не подобається не суй своє рило....
Анонім до співун Показати IP 31 Липня 2014 21:34
коментар було видалено
віра Показати IP 31 Липня 2014 21:38
Ну. ти і впік, пісюн, чи то співун.!!!Лис пише х.ню??!! А ти, нещастя грамотне, букви знаеш. Якби прочитало хоч щось ,з написаного п.ВолодимиромЛисом,може стало б хоча б трошки мудрішим.Пише дуууже талановито!!! А хлопаки такі самі молодці, як і ти. Фу, ганьба!
надія до віра Показати IP 31 Липня 2014 21:49
коментар було видалено
Андрюха до віра Показати IP 31 Липня 2014 22:01
Та не звертай уваги.Цей троль навіть не грамотний.Йому і менше платять))))
1 до Андрюха Показати IP 31 Липня 2014 22:06
Може ти з ним вчився. Розкажи про грамоту.
Андрюха до 1 Показати IP 31 Липня 2014 22:19
Якби я його знав.То б покалічив