USD 39.75 40.09
  • USD 39.75 40.09
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.92

У Луцьку розшукують 17-річну дівчину

5 Грудня 2016 12:18
Співробітники Луцького відділення поліції розшукують 17-річну мешканку обласного центру, яка 9 листопада пішла з дому і не повернулась. Правоохоронці просять громадян, яким відома будь-яка інформацію про її місце перебування, негайно повідомити поліцію.

9 листопада, близько 17 години пішла із дому і не повернулася Случик Марія Володимирівна, 13 травня 1999 року народження, жителька обласного центру. На даний час її місце перебування невідоме, - повідомляє прес-служба волинської поліції.

Відомості поліція внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України, додаткова відмітка «безвісти зниклий».

Поліція просить громадян повідомити будь-яку інформацію, що стосується розшукуваної дитини, Луцький відділ поліції Головного управління Національної поліції України. Адреса: Луцьк, вулиця Грибоєдова, 2, або за телефонами: (0332) 24-92-48, 24-44-17, 0665403692,чи на екстрену лінію «102».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Анонім Показати IP 14 Листопада 2016 11:42
у чому була одіта, зріст ? поліція,, навчіться працювати
ЄвроЛучанка до Анонім Показати IP 14 Листопада 2016 12:29
А яка різниця? А може переодягнулась? А може вкрали куртку? І можливо досить поганити поліцію? Можливо це журналісти не дописали в статтю? Я помітила нехорошу тенденцію, що журналіст тепер зводиться до копірайтера - передрук матеріалів з ФБ, з інших сайтів....
нелучанин до ЄвроЛучанка Показати IP 14 Листопада 2016 15:51
зріст також поміняла ? є основи проведення оперативно-розшукових дій. для вас це вочевидь пустий звук
ЄвроЛучанка до нелучанин Показати IP 14 Листопада 2016 19:42
мені здається чи Ви трохи сайтом помилились??? не не офіційний сайт оперативно-пошукової діяльності))))))
Анон Показати IP 14 Листопада 2016 12:41
Напишіть правильно ім'я дівчини. Леся - це її мати, а дівчину звати Марія.
Свідок Показати IP 14 Листопада 2016 12:55
Тусується із циганами. Зокрема, із тими, що живуть по вул. Станіславського навпроти спорткомплексу ЛНТУ. Тому крутаніть циган. Але ця дівчина також курить і випиває, тому може просто загуляла. Але дай Бог, щоб була жива здорова
Лучанин Показати IP 14 Листопада 2016 23:08
Круто, прочитали коментарі - знайшли дівчину. І ще побажання, хто дає поради по розшуку - ходіть до поліції, там невистачає притомних слідчих. Самі якісь івани-дурники.
Аноніму Показати IP 15 Листопада 2016 13:51
Одіта - це в Любешові, а в Луцьку - одягнена.
Анонім до Аноніму Показати IP 5 Грудня 2016 14:19
ВЧІТЬ УКРАЇНСЬКУ МОВУ : http://sum.in.ua/s/odityj а ви бЕруля чи бОруля ?
Іван Показати IP 15 Листопада 2016 16:00
Хариться напевно.
ололо Показати IP 5 Грудня 2016 14:48
ого, досі не повернулася? А її взагалі шукають?!
Коля Показати IP 5 Грудня 2016 15:16
Треба знати де навчалась учні вчителі повинні розповісти і шукати впершу чергу. Але може дівчина вже доросла і живе собі дорослим життям з кимось. Треба знати все куди ходила чим займалась і так далі. А то має робити поліція і вже за стільки часу мала б знайти