USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.55 40.00
  • PLN 9.70 9.88

На виїзді з Луцька - ДТП за участю маршрутки

29 Серпня 2016 20:58
Дорожньо-транспортна пригода трапилася на виїзді з Луцька на вулиці Ковельській.

Про це інформують на сторінці Громадський транспорт Луцька у соціальній мережі.

Машрутка "Луцьк-Рожище" зіштовхнулася з автомобілем ВАЗ- 2109.

В аварії ніхто не постраждав.

На місце прибули поліцейські.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
ЮРКО Показати IP 29 Серпня 2016 22:14
Надто вже часто в нашому місті трапляються ДТП за участю маршркток. Думаю, варто задуматись над їхньою кількістю та безпечністю. Хлопцям дякую за оперативність.
А до ЮРКО Показати IP 30 Серпня 2016 01:15
Краще б запустили автобуси БВ (*большой вместимости) типу МАЗи 203, 103, 104. Або хоча би коротші МАЗи 206 замість такої кількості Богданів і Еталонів. Були б трохи більші інтервали, але від них (автобусів) було б більше користі і менше ДТП
Саша до ЮРКО Показати IP 30 Серпня 2016 01:22
Юрко маршрутка невинна треба з початку розібратися А потім щось писати.Я їхав в тій маршрутці.
Саша Показати IP 30 Серпня 2016 01:17
Добре пацанва двадцятирічна їздить на жигуляш. З крайньої лівої смугі заїзджают на заправку . Жах в Луцьку просто стає страшно їздити тай ходити теж . Хто їм тільки посвідчення водія видає.
ВІКТОР Показати IP 30 Серпня 2016 07:31
з того почати треба-хто видає посвідчення водія?а водії на ольанівці досвідченні.а це чм* на вишньовій девяці торгувало в селі самогоном назбирало 1000 доларів і ас так собі думає ці корита в особі ваз москвич давно заборонити треба
Віктор до ВІКТОР Показати IP 30 Серпня 2016 09:48
Віктор ти стопроцентно правий. Хто дає права цим тупим дітлахам. Вони ці права купують,ніде не вчаться,вони не знають правил ні один. Міліція обнагліла зовсім,сам знаю особисто троє моїх знайомих,ніде не вчилися,права купили і все.І це поголовно.Люди,схаменіться,менти, ви також можете попасти в аварію з цим малолеткою,якому продали права.Боже,що коїться в світі.Люди гинуть в аваріях більше ніж на війні.Пяні за кермом постійно.Ось троє діток вбив пяний в дим. Та забирайте в них права і машини,щось робіть,з того світу ніхто вже не вернеться.Це просто ужас.
? Показати IP 30 Серпня 2016 09:35
Заробітчани на маршрутках повинні здавати іспити кожні 3 місяці...Страшно стало їздити по дорогах де маршрутки.
ЮРКО Показати IP 30 Серпня 2016 10:18
Я не звинувачую дану маршрутку, я просто констатую факт збільшення кількості ДТП за їхньої участі, особливо нещодавні на Гордіюк та Соборності, де постраждали пасажири і була явна вина маршруток.
Саша Показати IP 30 Серпня 2016 13:43
То сиди дома!