USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.55 39.80
  • PLN 9.75 9.90

Начальника відділу митного поста «Ягодин» спіймали на хабарі

6 Вересня 2016 18:35
Начальника відділу митного поста «Ягодин» Волинської митниці ДФС України викрили на одержанні неправомірної вигоди в розмірі 700 доларів США, повідомили у Генпрокуратурі.

Указані кошти митник вимагав та отримав від одного з суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності за видачу необхідних дозвільних документів під час митного оформлення вантажу.

У ході одержання неправомірної вигоди його затримали працівники правоохоронних органів, а отримані кошти вилучили.

Наразі на причетність до злочину відпрацьовуються інші службові особи цього митного посту.

Вирішується питання щодо повідомлення посадовцю про підозру за частиною 3 статті 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання службовою особою неправомірної вигоди у великому розмірі), обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та відсторонення від займаної посади.

Інформаційне агентство Волинські Новини з'ясовує обставини події й повідомить деталі згодом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Соня Показати IP 6 Вересня 2016 21:07
Мабуть не поділився))))
Волинянин Показати IP 6 Вересня 2016 21:19
Кожен день когось ловлять на хабарі,тільки ще нікого не посадили,всі відкупляться
Ги ги ги Показати IP 6 Вересня 2016 21:29
СБУ шники молодці))) Це вам не "пластикові лунатіки"- що тільки і можуть зупинити з запахом алкоголя якого мєнта чи воєнного, "зробити" 130 і наробити селфі...))) ну а якась там доманська чи подібна *** виложить в інет))))
Анонім Показати IP 6 Вересня 2016 21:37
А точно поділитесь інформацією? То може почніть з того , називайте прізвища. Країна повинна знати своїх героїв...
я Показати IP 6 Вересня 2016 21:45
У свій час не так давно за свого начальника протестували і самооборона, і інші громадські активісти. Дивно, а чому??? Щоб мати САМЕ ТАКОГО І СВОГО???
Рижков до я Показати IP 7 Вересня 2016 13:53
Самооборона тут не при "справах" тут автомайдан Попик "латиші" та PL ганяє людей розводить!
Я Показати IP 7 Вересня 2016 02:49
А коли візьмете Саганюка і його сина і його зятя чи не хочете а може ви з ним в долі
ххх Показати IP 7 Вересня 2016 10:34
Та там докорінно треба міняти склад, і не тільки митників і прикордонників, а й служби!!!!!!!!!!! Обнагліли вкрай!!! Сес екологія тарифи з.....ісь. А як не поставиш, то тебе вдеруть на місці!
Т.Юра Показати IP 7 Вересня 2016 11:10
Я думаю , що це чергова показуха по боротьбі з хабарництвом на кордоні . Там дають і беруть хабарі майже відкрито - цілодобово ! Про це знають всі , крім тих хто " має з цим боротися "...!!!
Сміховинка Показати IP 7 Вересня 2016 12:21
Ого- го. 700 $))))))) Знову показуха! Там кожен день сотні тисяч)) Але ж маси народні повинні бачити якісь результати
123 Показати IP 8 Вересня 2016 10:02
Текст повідомлення А ви подумайте де ті хабарники беруться? Якби ті, що перетинають кордон, ввозили і вивозили товари згідно Закону, то і хабаря не тикали б, бо не було б за що. А Закон повинен бути один і для товаришів і для ворогів.
Жорік Показати IP 9 Вересня 2016 00:00
Згідний з 123 на 100 відсотків. Сам перетинаю кордон 2 рази на місяць - їзджу на лікарську практику, так я скажу - ніхто ніразу не просив і не натякав про хабар. Мало того -" палки в колеса" також ніхто не ставив. І коли пояснюєш ціль поїздки - митники з нашої сторони підсказують, як швидше пройти. А контрабандисти....ну це справа нехитра. Їдьте по закону - платити не прийдеться. Єдина проблема таким, як я - це бариги, що створюють черги, для яких найкраще побажання "зеленого світла і сліпих митників". Примітивізм. Фу, блін, стошніло.