USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Найбільші втрати цього року: за добу загинули сім військових

24 Травня 2016 12:47
Минулої доби в результаті обстрілів в зоні АТО загинули 7 українських військових, ще дев'ятеро поранені.

Про це повідомив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов, - інформує Gazeta.ua.

«Тільки за останню добу в результаті обстрілу сім українських військовослужбовців загинули, дев'ять отримали поранення», - повідомив секратр РНБО Олександр Турчинов.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЯК УКРАЇНСЬКІ БІЙЦІ МУЖНЬО ТРИМАЮТЬ ОБОРОНУ АВДІЇВКИ. ФОТОРЕПОРТАЖ

Це найбільша кількість втрат за останній рік, повідомив Турчинов.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
абв Показати IP 24 Травня 2016 12:58
а сьогодні в ТСН говори ли що 2 загинуло.Отак нас дурять,а в результаті там цілих 12 ,просто нам ніхто неповідомляє.
Ато до абв Показати IP 24 Травня 2016 13:14
Перемир'я ж все таки.... Неможна показувати великі цифри. Бо може "пороха" конхфети перестануть купувати.
Душа плаче Показати IP 24 Травня 2016 13:11
Жаль хлопців і співчуття родинам ... Зненавиділа горе-політиків і горе-Президентів усього світу !!! Там де закінчується захист території, країни розпочинається війна... Для чого і для кого стільки зброї на планеті -Земля ?! Про які дипломатичні стосунки і мирні договори людству горе-політики пишуть і розказують ?! Світ котиться в прірву, пекло ! ЗУПИНІТЬ, ГОРЕ-ПОЛІТИКИ ВІЙНУ В УКРАЇНІ !!!
соленый до Душа плаче Показати IP 24 Травня 2016 17:20
целую Ваши ручки, мадам.
Анонім Показати IP 24 Травня 2016 13:24
коментар було видалено
і скільки Показати IP 24 Травня 2016 14:02
їх ще загине - зележить від порошенка
укр Показати IP 24 Травня 2016 15:24
війна з ватниками - от-от,запам*ятайте ці слова і готуймося.
Громадянин до Ато Показати IP 24 Травня 2016 17:41
Це просто жах, що ми аналізуємо сухі цифри 7 бійців загинуло чи 2.....?!!! ЦЕ ТРАГЕДіЯ!!! І коли це все закінчиться?!!! Скільки ще треба знищити наших бійців?!!!
Лучанка Наталка Показати IP 25 Травня 2016 09:26
Хай би той ірод проклятий-Путін, собак своїх на Верховну Раду кинув, а не простих хлопців життя позбавляє; хай на вілли пузатих можновладців гради направляє, а не лишає діток батька.
факти і реалії Показати IP 25 Травня 2016 10:28
Горе і смуток простим родинам і в Україні і Росії... Ні один олігарх, горе-політик і горе-Президент як в Росії так і в Україні не зазнав болю фізичного і душевного.... горя втрати рідних людей ...