USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Неадекватний чоловік на АС у Луцьку побив жінку

22 Червня 2016 10:26
Інспектори отримали виклик на АС-1, учора, 21 червня, що чоловік наніс удар жінці та зламав їй ніс. Прибувши на місце, патрульні з’ясували, що між ними виникла словесна перепалка, у результаті якої чоловік наніс жінці удар та втік.

Про це повідомляє Патрульна поліція Луцька у мережі Фейсбук.

За потерпілу намагались заступитись інші відвідувачі автостанції, однак він кидався на людей, одному з чоловіків навіть порвав одяг. Жінка встигла сфотографувати нападника.

За кілька хвилин патрульні виявили недалеко від автостанції схожого за описом чоловіка та доставили на місце інциденту. Очевидці випадку стверджували, що це і є агресивний нападник, впізнала його і потерпіла. Чоловік намагався вибачитись, ставав на коліна, казав, що «за все заплатить».

Освідування в наркодиспансері показало 1, 3 проміле алкоголю в його крові. Далі особу доставили в міськвідділ, де справою займуться слідчі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Я Показати IP 22 Червня 2016 10:32
Фото в студію!
Коля Показати IP 22 Червня 2016 10:48
жінка ж не була п"яна і нащо було з п"яним заїдатись ? П"яних треба обійти стороною а не доказувати вони й так агресивні. А він пє бо така доля в нього. Ніхто не знає що нас наших дітей і онуків чекає!!!!!!!!!!!!!!
Не прав до Коля Показати IP 22 Червня 2016 11:50
Нехай свою долю "запиває " вдома, а не на АС.
Григорій Іванович до Коля Показати IP 22 Червня 2016 12:45
Та нехай п,є скільки влізе, якщо вміє себе вести. А не вміє , то нехай п.є ослячу мочу! Алкоголь розуму не добавляє і не забирає, просто перевіряє чи є той розум взагалі! Петро випив, став веселий , добродушний, щедрий, хоче когось вгостити. А Василько уявляє себе Наполеоном , всі йому винні, всім він і хоче носа зламати. Так що нема чого бидлоті на долю нарікати. "Така доля - тому і б.ю жіночок на автостанції, чи чіпляюсь до неповнолітніх або тих, хто завідомо слабший". А якийсь миколка (брат по бидлячому світогляду) завжди запишеться в адвокати... до того моменту пока його дитині, жінці чи самому носа не зламають
Та до Коля Показати IP 22 Червня 2016 14:28
від них життя нема всім оточуючим, а особливо їх дітям і нема чого списувати на долю і оправдувати це скотство. А дітей і онуків треба виховувати порядними людьми, тоді як би доля не склалась вони залишаться людьми, а не перетворяться на свиней.
Аня Показати IP 22 Червня 2016 11:28
А дурака і зачіпати не потрібно.Це є б*дло,засадити таку н*волоч хоч на рік,щоб знав,як пити. Алкаш є алкаш,їх ніщо не зупиняє і не зупинить.Конч*ні люди
gfc Показати IP 22 Червня 2016 12:50
Не мог бы побить адекватно. Шо за люди?
Анонім Показати IP 22 Червня 2016 12:56
бє значить любить