USD 39.62 39.84
  • USD 39.62 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Нічна ДТП у центрі Луцька: Mercedes врізався у стовп

12 Жовтня 2015 09:58
ДТП трапилася в неділю, 11 жовтня, близько другої години ночі по проспекту Волі. Про це інформує ВолиньPost.

Водій на Mercedes бізнес-класу на польських номерах в'їхав в ліхтарний стовп, що знаходиться по проспекту Волі, 12.

Як повідомили таксисти, які були очевидцями події, Mercedes їхав зі швидкістю близько 120 кілометрів на годину.

Удар був такої сили, що автомобіль розвернуло на 90 градусів. Водія госпіталізували.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Укроп Показати IP 12 Жовтня 2015 10:41
і що там за кермом сиділо?
свг Показати IP 12 Жовтня 2015 10:44
а стовпи кривицький поставив міцні!!!
Григорій до свг Показати IP 12 Жовтня 2015 16:06
трошки не так сказано....не дивлячись на те що крав бюджетні кошти, стовпи вистояли
лучанин Показати IP 12 Жовтня 2015 11:23
Номера чого поховали?? Місто повинно знати своїх "Хероїв"..
коля до лучанин Показати IP 13 Жовтня 2015 09:37
тобі номер на кшталт CH 1234 щось скаже?
Аня Показати IP 12 Жовтня 2015 11:40
коментар було видалено
Аня Показати IP 12 Жовтня 2015 11:41
Видно ,готовий був Херой з нічного клубу валив,добре,що нікого не збив, таких не жаль
sos Показати IP 12 Жовтня 2015 11:49
Коли вже ці їздюки ума наберуться?Сідає в консервну банку,а думає що в танку.
Богдан Показати IP 12 Жовтня 2015 12:47
Водій - отримав те на що заслуговував. Добре що нікого не вбив.
мешканка Показати IP 12 Жовтня 2015 17:26
точно мажор сидів за кермом!Всі мовчать бо так треба-вказівка зверху!
васька до мешканка Показати IP 13 Жовтня 2015 09:38
не сміши, типовий полішук-контрабандист на авто з PL номерами