USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Нічні сутички у Слов’янську: є жертви

20 Квітня 2014 12:29
20 квітня близько третьої ночі у Слов'янську на Донеччині на одному з блокпостів сталася збройна сутичка між двома групами людей, інформує ТСН.

Як повідомляє МВС, внаслідок цього одна особа загинула та три отримали вогнепальні поранення. Постраждалих госпіталізували. Наразі міліція з'ясовує подробиці інциденту.

Раніше повідомлялось, що у Слов'янську панує спокійна обстановка: на час великодніх свят над містом перестали літати винищувачі та бойові гвинтокрили, і своєрідно почали виконувати Женевські угоди російські військові.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
виновок. Показати IP 20 Квітня 2014 12:35
Українці паски святять, бидлосовок стріляє!
Дончанин до виновок. Показати IP 20 Квітня 2014 13:09
коментар було видалено
лучанин до Дончанин Показати IP 20 Квітня 2014 13:25
Це на тебе так расейське зомбо-тв діэ? І на останок порада - не мішай клей з бражкою.
Алекс до лучанин Показати IP 20 Квітня 2014 13:36
Как ты можешь иметь достоверную информацию, если дончанина уже забанили?
лучанин до Алекс Показати IP 20 Квітня 2014 14:02
Інфа донечанина для мене не авторитет. Для цього э інет з різними сайтами, думаю і вибираю золоту середину.
Анонім до лучанин Показати IP 20 Квітня 2014 14:16
коментар було видалено
Анонім до виновок. Показати IP 20 Квітня 2014 13:55
Подумай над таким вопросом: "Почему забанили Дончанина?"
Правда до Анонім Показати IP 20 Квітня 2014 14:00
коментар було видалено
Пьяный Сектор Показати IP 20 Квітня 2014 12:38
Пьяный сектор - позор Украины.
тверезий до Пьяный Сектор Показати IP 20 Квітня 2014 12:43
Це ти і такі, як ти- ганьба України. Сьорбни стекломою може попустить
Анонім до тверезий Показати IP 20 Квітня 2014 13:41
коментар було видалено
тверезий до Анонім Показати IP 20 Квітня 2014 13:53
Все що зв'язане з расейской педераціей, особисто я ігнорую по етичним нормам. А на рахунок 'хохми і пасматреть канал раися24' - то я краще 'аль-джазіру' гляну.
Анонім до тверезий Показати IP 20 Квітня 2014 14:01
коментар було видалено
християнин Показати IP 20 Квітня 2014 12:39
Люди по церквах, у всіх християн - Пасха, а у цих недоумків сепаратистів нічого святого. Для них путінг і руцкій язик понад усе.
Анонім до християнин Показати IP 20 Квітня 2014 13:39
коментар було видалено
черговий лікар до Анонім Показати IP 20 Квітня 2014 13:57
Не шановний, та ви мАрите. Після Свят на обстеження
К вам Показати IP 20 Квітня 2014 13:05
коментар було видалено
123 до К вам Показати IP 20 Квітня 2014 13:09
Донецкие у нас уже четыри года! И ты вместе с ними грабежом заниметесь!
Анонім до 123 Показати IP 20 Квітня 2014 13:38
Выучи сначала русский язык. PS: Сомневаюсь, что ты умеешь грамотно писать и на украинском языке.
123 до Анонім Показати IP 20 Квітня 2014 14:03
коментар було видалено
Igor Показати IP 20 Квітня 2014 18:07
Дивлюсь на кількість лайків і дизлайків і таке враження, що це не волинська газета , а десь в Словянську.
крук Показати IP 21 Квітня 2014 01:11
в державі жиємо не по-державному. їмо себе їз средини. є клопіт....немає диркетора на цю подію...нова влада вже обі...ась