USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Під ноги Парубію кинули гранату

25 Грудня 2014 08:16
Ввечері о 23:20, вчора, 24 грудня, біля готелю "Київ" під ноги групі депутатів, серед яких був перщий віце-спікер парламенту Андрій Парубій, кинули гранату.

Про це Еспресо.TV повідомили у прес-службі ГУМВС України в місті Києві.

"Подія сталася, коли невстановлена молода особа кинула в сторону групи народних депутатів України вибухівку. Наразі експерти-криміналісти встановлюють, чи це була граната РПГ-5, чи світлошумова граната.

Після вибуху зловмисник побіг в бік Кріпосного провулку. Працівники столичної міліції розпочали його переслідування. Під час погоні невідомий кинув у бік правоохоронців ще одну гранату, внаслідок чого постраждав один міліціонер, який наразі госпіталізований. Проводяться заходи щодо встановлення особи та затримання нападника", - йдеться у повідомленні.

Однак в МВС не уточнили, чи постраждав хтось із депутатів.


Слідчим відділом Печерського райуправління столичної міліції відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 4 ст. 296 "Хуліганство".
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
месник Показати IP 25 Грудня 2014 08:34
А кидання гранати в нас вже хуліганство??? То значить сепаратисти на Донбасі також Хулігани???? Аяяяй, а наказання для них , за вухо потягати і по сраці надавати???
ого до месник Показати IP 25 Грудня 2014 09:29
вітаю, меснику... тільки тиждень як зарегівся=))) а вже сотня коментарів=)))от би стільки корисних справ вживу фіганув за тиждень=)))
месник до ого Показати IP 25 Грудня 2014 10:00
Шановний, повірте що роблю багато потрібних справ!!! У тому числі і для міста!!! Тільки роблю це не для піару, як дехто, а для себе і свого задоволення!!! А як що це приносить ще користь громаді, то вдвічі радий!!!
Анонім до месник Показати IP 25 Грудня 2014 10:52
книжки читай, до...!
месник до Анонім Показати IP 25 Грудня 2014 11:01
Би..ра поліський, ти хоч знаэш що таке, демократія? Цивілізоване суспільство?? Чи в твоїй бичарні тільки копита гострять і мукають під Гімн України??? Я хоч і пацифіст, но не проти , щоб ввели хімічну кастрацію, для таких як ти... І буду робити і писати до Верховної Ради, щоб таким як ти, пільгові ціни на конрацепцію в аптеках були, щоб не плодилися більше!!!
фугас Показати IP 25 Грудня 2014 08:40
Правило бумерангу ніхто не відміняв!!!
Дочанин Показати IP 25 Грудня 2014 09:38
коментар було видалено
екскурсовод Показати IP 25 Грудня 2014 09:45
Мрія логопедів ще буде сидіти в тюрмі за свої злочини!
анонімус Показати IP 25 Грудня 2014 10:12
яка країна - такий і теракт
лучанка Показати IP 25 Грудня 2014 10:38
терещук янівська пика працює досі. нічого не помінялося.жахххххх
Анонім до лучанка Показати IP 25 Грудня 2014 11:24
пика у тебе кози драної, а він толковий правоохоронник.
Анонім Показати IP 25 Грудня 2014 11:26
Я так зрозумів що цей хуліган 2-ку у школі на фізкультурі по киданні ядра мав. От як так кинути і в затянутого шипилявого не попасти, хоча б ранив . Одні розачарування.
Всезнайко до Анонім Показати IP 25 Грудня 2014 12:10
Мусово повторити...
Анонім Показати IP 25 Грудня 2014 14:02
Ця мрія логопеда погано закінчить за організацію загибелі небесноі сотні
Анонім Показати IP 25 Грудня 2014 15:29
Прямо сейчас правоохранители проводят все необходимые мероприятия для поиска злоумышленника. Скорее всего, найдут жителя Луганска с характерным российским акцентом, который трое суток ходил мимо отеля «Киев» с женской сумочкой.