USD 39.00 39.37
  • USD 39.00 39.37
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Поблизу Луцької міськради під машиною провалився тротуар

24 Лютого 2017 14:27
Автомобіль виїхав на тротуар в центрі Луцька – і під його вагою провалилась бруківка.

На вулиці Богдана Хмельницького, на тротуарі, під машиною провалилась бруківка повідомив очевидець пригоди виданню 0332.ua.

Поки не зрозуміло, чи це від того, що покриття не пристосоване витримувати значне навантаження, чи бруківка банально «халтурно» покладена.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Василь Показати IP 24 Лютого 2017 14:39
Нема чого по тротуарах їздити.
азазаза до Василь Показати IP 24 Лютого 2017 16:53
там, до речі, якраз місце заїзду у двір.
Всезнайко Показати IP 24 Лютого 2017 14:41
Прекрасно. Нічого на тротуари виїжджати.
Патріот Показати IP 24 Лютого 2017 14:47
Доїздун по тротуарах!!!!
Муля Показати IP 24 Лютого 2017 14:49
Діло кажеш Василь .А ще неходити по тротуарам і біля будинків
Бруківка Показати IP 24 Лютого 2017 15:11
А нехай аптека "Здоровенькі були" не їде домовлятись з конкурентом "Волиньфарм".
Анонім Показати IP 24 Лютого 2017 15:39
то робили підкоп під міськзраду
Кусто Показати IP 24 Лютого 2017 16:49
Це кроти з ДНР, хочуть захопити міськраду!!!!
Л.А. Показати IP 24 Лютого 2017 17:00
Там є проїжджа частина. Подивіться. Я так бачу, що повертали у вуличку. Краще напишіть як вони дороги роблять.
азазаза до Л.А. Показати IP 24 Лютого 2017 17:34
народу аби когось похаяти, а в деталях розібратись то не для них.
Жах Показати IP 24 Лютого 2017 18:40
Одні писаки писали, а інші коментували - все як завжди. А уважно подивитися на фото і зробити висновки вже ніхто не в змозі? А, тротуаристи? Серед 9 на даний час адекватних оказалося ли 3. І до чого ми далі дійдемо? А плитку дійсно халявно кладуть, не кажучи вже про її якість.
Анонім Показати IP 24 Лютого 2017 19:39
Водія потрібно оштрафувати. Тротуар для пішоходів, а не для авто. Задрали ці машини на тротуарах. Не обійти. Що за мода? Потрібно обходити по калюжі чи по проїзджій частині.
Прохожий Показати IP 24 Лютого 2017 23:05
А нічого, що там знаходиться заїзд у двір? Він не порушив ПДР! Дивлюсь по лайкам під коментами і жахаюсь, скільки людей "знає" правила дорожнього руху
Анонім Показати IP 25 Лютого 2017 00:05
отото и новина!
Vghhhh Показати IP 25 Лютого 2017 18:42
Перекладіть там бруківку зробіть там дорогогу бо їздити неможна вже.
Анонім Показати IP 26 Лютого 2017 01:30