USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.85 9.95

Подробиці ДТП, у якій загинув 4-річний хлопчик, - очевидці

16 Травня 2015 15:00
Очевидці ДТП, у якій загинув 4-річний хлопчик, стверджують, що водій перевищив швидкість.

Нагадаємо, вчора близько 19:30 у селі Люб’язь Любешівського району 40-річний житель селища Любешів, керуючи автомобілем «Мерседес-Бенц», збив 4-річного місцевого хлопчика, який внаслідок отриманих травм загинув на місці дорожньо-транспортної пригоди.

Дитині 19 травня мало виповнитися 5 років. Будинок сім’Ї розташований біля дороги, хлопчик вибіг на мить на проїжджу частину і потрапив під колеса транспортного засобу.

Очевидці стверджують, що таксист, який керував автомобілем, значно перевищив швидкість. Оскільки аварія трапилася після дощу, гальмівного шляху автомобіль не залишив, але машину розвернуло та знесло у кювет. Шоковані та обурені такою трагедією односельчани хотіли влаштувати самосуд над водієм, однак його забрали працівники ДАІ. Зі слів очевидців, лише через годину місце ДТП огородили.

Мешканці Люб’язя розповідають, що на цьому відрізку траси Луцьк-Дольськ дуже часто трапляються аварії і щороку є смертельні випадки. Зокрема, минулого року на цьому ж місці збили бабусю.

Пояснення жителі вбачають у тому, що на міжнародній трасі водії часто перевищують швидкість у населеному пункті. Однак, є і ще одна причина – для будівництва дороги звозили землю з німецького кладовища, досі на узбіччях можна побачити кістки. Дорогу освячували, однак, на жаль, ситуація щодо ДТП не змінилася.

Вчора провели експертизу тіла, а сьогодні хлопчика ховають.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Трикаш Показати IP 16 Травня 2015 15:14
Ужас
Інженегр Показати IP 16 Травня 2015 17:00
Ця дорога від Люб"язя до Любешова будувалася в 1977-1978 роках. Для будівництва догоги комуняки, з метою "економії" влаштували піщаний кар"єр в селі Люб"язь (якраз навпроти сільради) на місці цвинтаря австрійських вояків , які загинули під час Першої Світової війни. Весь піщаний насип цієї дороги від Люб"язя до Любешова тоді був всіяний людськими кістками. Потім якийсь партійний бос заставив горе будівельників збирати ці кістки. Я був очевидцем цього, бо ходив з Люб"язя в Любешів пішки в середню школу.
123 до Інженегр Показати IP 17 Травня 2015 07:59
Комуняки хоть дорогу построили,а то так бы и ездили на возах полевыми.А что построили демократы?Только и смогли,что все развалить
в.в. до Інженегр Показати IP 17 Травня 2015 19:58
Саме на тому місці дороги було декілька аварій з летатальними наслідками
Лучанин Показати IP 16 Травня 2015 20:46
Це природній відбір...
я до Лучанин Показати IP 16 Травня 2015 22:37
коментар було видалено
Волинянин до Лучанин Показати IP 16 Травня 2015 21:04
Це просто ти природній дибіл!!!!! У людей горе,а ти про відбір маєш совість писати!!!!
Р Показати IP 16 Травня 2015 21:23
БАТЬКИ НА ЩО ДИВИЛИСЬ...................
123 до Р Показати IP 17 Травня 2015 07:57
В действительности ответственность за детей несут в первую очередь родители.Как можно ребенка 5 лет оставлять без присмотра.Да в европейской стране за это родителей сразу под суд отдадут,
церковна миша до 123 Показати IP 17 Травня 2015 09:42
Батько на заробітках, а мама на хвилину відволіклась заганяючи корову.
мама до церковна миша Показати IP 18 Травня 2015 09:09
Ну так, корова у нас важливіша як дитина. Як можна було залишити 5-річну дитину біля траси. Ну правда в голові у мами "село". Я не зарікаюсь бо маю теж дитину, але ну якось біля доріг і водойм треба все-таки батька дивитись за дітками. Шкода малюка.
Саша Показати IP 17 Травня 2015 11:31
Діти до 12 років не відчувають небезпеки, яка наближається. Однозначно батьки не винні. Винен тільки водій. При швидкості по населеному пункті 60 - 70 км. год. мерседес можна зупинити швидко і зреагувати на дитину. При швидкості 100 - 120 км.год з якою їхав таксист - це зробити нереально. Однозначно винен водій. Слід переглянути протоколи про адмінпорушення на цього водія скільки разів він перевищував в населених пунктах, і тут все стане зрозуміло.
до Саша Показати IP 17 Травня 2015 17:10
ти ідіот! Простіше всього на водія все сперти! Винуваті ТІЛЬКИ БАТЬКИ! Батькам зараз просто побоку на дітей! Вони собою займаються... Як можна дитину біля траси саму залишити??? Відповідальних батьків тепер - одиниці...
василь Показати IP 17 Травня 2015 19:46
пацана жалко батьків . але винні батьки.19.30!!!!біля траси один!. я як водій водія підтримую. любий автомобіліст рефлекторно цінить перш за все життя та безпеку оточуючих. пасажирів .
Іван Показати IP 17 Травня 2015 21:20
Це горе для двох сторін, яке ніколи не забудуть батьки і, впевнений, водій також. Можна легко осуджувати батьків чи водія, коли подібне не трапилося з вами. Ніхто не хотів цієї трагедії.
Людмила Показати IP 18 Травня 2015 11:43
В таких місцях людям засліплює очі. Особливо в темну пору доби, або в сутінках. Не вірите мені - подивіться на відрізок шляху Нововолинськ - Лежниця. Наскільки я пам'ятаю - 6 хрестів в ряд вздовж дороги на місцях загибелі людей. Мама казала, що поруч в полі були могили, розорані колгоспами. Наш з чоловіком покійний знайомий збив в тому місці жінку. Казав, що побачив її тоді, коли вже збив і було пізно.