USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.20 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Пограбування у Луцьку: у валютника забрали 30 тисяч

26 Травня 2015 17:08
В обласному центрі Волині напали на чоловіка, який займається торгівлею валюти. Про це повідомляє ВолиньPost.

За попередньою інформацією, в чоловіка забрали близько 30 тисяч гривень.

Грабіжники, нібито, є мешканцями сходу.

Головний міліціонер Луцька Ігор Муковоз підтвердив інформацію і зазначив, що особа, яка здійснила напад, затримана. Подробиці обіцяв розповісти згодом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 30
123 Показати IP 26 Травня 2015 17:11
нате приймайте далі цих недоумків. мало того що війну привели то тепер будуть людей чистити. нечисть
дідо до 123 Показати IP 26 Травня 2015 17:13
путлєровський троль
123 до дідо Показати IP 26 Травня 2015 17:17
хто б казав -даунбасівський переселенець. ну як Волинське сало, ще поперок горда не стало? ану війну їдь вибивай, і додому. а то бачу пригрівся тут гнилота.
Не тупи до 123 Показати IP 26 Травня 2015 17:17
Ты просто тугой. Прошлый раз когда на валютчика напали и подстрелили, сказали тоже что с востока. Это самый простой ответ, если нету желания поработать над раскрытием.
Анонім до Не тупи Показати IP 26 Травня 2015 17:43
сам не тупи, его уже задержали
321 Показати IP 26 Травня 2015 17:14
це санітари лісу, вимагають у валютників працювати у межах чинного законодавства.
пошли до 321 Показати IP 26 Травня 2015 18:10
до гонтарєвої...санітар лісу то історія..коли ви брєжневци откінете копита чи будете сидіти дома а не шлятись от скукі (чи замість ток шоу кухонного хз телевізором ) по виборчих дільницях..ось тоді прийде ВОНА.європа .сама сюди..тихенько спокійно.на кожен день в кожну щілину..а ваш круг Члєнів цк та вкпб молодих і старих буде доживати по загальнопринятих цивілізаційних правилах ..
322 до 321 Показати IP 26 Травня 2015 22:30
А ти працюєш в межах чинного ?спершу подивись на себе!
Особа Показати IP 26 Травня 2015 17:21
"особа, що вчинила напад затримана", а гроші де?
Анонім до Особа Показати IP 26 Травня 2015 17:24
Та встановлена -це переселенець, безробітний. Робити лінь, легше грабувати. А на картоплі чи бурячки не хоче?
сбу Показати IP 26 Травня 2015 17:30
а валютчик не знав на що йшов сам обрав собі професію
Українець до сбу Показати IP 26 Травня 2015 17:36
А у нас є така професія - валютчик?
123 Показати IP 26 Травня 2015 17:38
Як прийшло - так і пішло
Альо, міліція! Показати IP 26 Травня 2015 18:02
А торгівля валютою-це в рамках закону???? Ви де, захисники закону? Чи тільки портрети американських президентів щомісяця від цих "торгівців валютою" за кришування берете?
жди до Альо, міліція! Показати IP 26 Травня 2015 18:04
що до тебе після них прийдуть..або одночасно..альо мазгі..
Анонім до Альо, міліція! Показати IP 26 Травня 2015 19:02
ДОБРЕ ЩО ВОНИ Є
Лучанин Показати IP 26 Травня 2015 18:13
В нас не можна торгувати валютою поза банківським відділенням. Отже, ще й валютчика оштрафувати треба
Анонім до Лучанин Показати IP 27 Травня 2015 01:42
так міліція їх і штрафує. конеж місяць справно платять. все нормально.
КАКА Показати IP 26 Травня 2015 18:13
ПРАВДА КОЛИ РОЗЖИНЕТЕ ВАЛЮТНИХ БАРИГ
Йух Показати IP 26 Травня 2015 19:50
Ниби то, как будто, если бы, кажется, одна бабка сказала зи сходу. Не знаете ничего, хули п....ть,
клоун Показати IP 26 Травня 2015 19:50
См.......
11111111111111 Показати IP 26 Травня 2015 21:34
Ви мені скажіть, де є такий хаос як у нас у Луцьку? в 8:30 ранку 20 чоловік валютчиків буля "Панно", всі як линки.Ще десь таке бачили???????????????Ну просто не центр, а базар от базар
Glover Показати IP 26 Травня 2015 22:26
... а то розвелось їх там!!!
Валютчик до Glover Показати IP 26 Травня 2015 23:12
Пропозиція породжує попит! Отже звинувачувати бачу лекше валютчика ніж владу яка нехоче і надалі приймати європейські закони там все зрозуміло і доступно всім ліцензія безкоштовна А в нас простому ні роботи ні легально відкритись от і мусять ризикувати всім впершу власним здоров'ям та життям ВиПривикли заздрити і над чужим горем потішатися .Чи ви всі чесно живете заробляєте по тим законам! Якщо вигідніше поміняти валютуто куда ? Звичайно до нас !Так що мавши гідну пропозицію від влади майже всі легалізувались і від цього держава тільки вигралаб!
Анонім до Валютчик Показати IP 27 Травня 2015 01:44
правду кажеш. у вас курс кращий ніж в банку. тим більше, що в банку не завжди є валюта.
лучанин Показати IP 26 Травня 2015 23:16
Затриманий з Мелітополя, спільник втік з сумкою, надіюсь що вже досі зловили. Експерти прийдіть витріть двері після себе, а то і перчатку викинули на землю!! Свині!
Анонім Показати IP 27 Травня 2015 09:27
Кого захищаєте бандитів-це бандити, валютчики займають незаконно торгівлею валюти.За кордононм їх би давно посадили. Ще й ловити злодія,добре зробили,треба було добре ще по голові дати,щоб лікувався довго .А в нас- це законно.Це не країна Україна, а поле чудес