USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Помер відомий волинський лікар-психіатр Євген Шимонович

17 Грудня 2015 10:18
Сьогодні перестало битися серце відомого на Волині лікаря-психіатра Євгена Шимоновича.

Так, свого часу Євген Михайлович стояв біля витоків однієї із перших патріотичних організацій – Української Гельсінської спілки на Волині. Також був ланкою «живого ланцюга» 1990 року, активно підтримував Помаранчеву революцію і Майдан, хоча, жалівся, що враховуючи поганий останніми роками стан здоров’я, до Києва поїхати не зміг.

«Нам немає чого ділити в країні – нам треба об’єднуватися навколо ідеї національної гідності, людської гідності, яку намагаються потоптати і перетворити нас на другу Білорусію», - свого часу казав Інформаційному агентству Волинські Новини медик.

Зі слів тих, хто знав лікаря Волинської обласної психіатричної лікарні Євгена Шимоновича, він був одним із тих волинян, авторитет яких поширюється далеко за межами фаху.

Євген Шимонович народився 16 січня 1948 року в селі Льотниче, Володимир-Волинського району. Закінчив загальноосвітню школу в Нововолинську. Потому навчався у Львівському медичному інституті, який успішно закінчив і був направлений у Ківерцівську районну лікарню, а потім в обласну психіатричну лікарню №1. Стаж роботи – приблизно 40 років. Мав дружину, двох синів – Християна та Генріха, та трьох внуків.

Протягом тривалого часу важко хворів. Зі слів близьких лікаря, остаточно його здоров’я підірвала загибель у ДТП сина Християна – також відомого медика, одного із родоначальників екстремального велоруху.

Редакція сайту висловлює щирі співчуття родині померлого з приводу великої й непоправної втрати. Вічна пам’ять справжньому професіоналу і просто хорошій людині.

Прощання з Євгеном Шимоновичем відбудеться завтра о 12:00 в луцькому костелі і о 13:30 на кладовищі в селі Липини.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Ярослав Показати IP 17 Грудня 2015 10:52
Світла пам’ять цьому геніальному лікареві-гуманістові....
Анонім Показати IP 17 Грудня 2015 11:08
Вічна пам'ять
Лучанка Показати IP 17 Грудня 2015 11:24
Земля пухом і вічна пам'ять
Таня Показати IP 17 Грудня 2015 11:29
Вічна пам"ять прекрасній людині
Леонід Показати IP 17 Грудня 2015 12:09
Вічна память! Порядній Людині і професіоналу своєї справи....
Ас Показати IP 17 Грудня 2015 12:14
Толковий був дядько, простий і спеціаліст...Багато міг би розказати за придурків які владу очолюють богато його паціентами були... Світла Пам'ять!
Дмитро Показати IP 17 Грудня 2015 12:50
Вічний відпочинок та світло хай йому дасть Господь
оксана Показати IP 17 Грудня 2015 13:34
Дякую, що Ви були
коля Показати IP 17 Грудня 2015 15:16
Мені випало щастя не звертатися до нього з діагнозом шизофренія, але знаю, що був класний лікар.
до адмінів Показати IP 17 Грудня 2015 15:17
допишіть в статті що прощання буде завтра о12.00 в костелі і о 13.30 на кладовищі в с.Липини
Людмила Показати IP 17 Грудня 2015 15:48
Це лікар від Бога і людина від Бога.До кого тепер будемо звертатися???Дякую вам, пане Євген за все.
Анонім Показати IP 17 Грудня 2015 15:51
Земля Пухом. Вічний Спокій і Вічна Пам'ять...
Даниленки Показати IP 17 Грудня 2015 18:02
Він був лікарем першого Майдану.Жив в наметах,рятував від простуд і вірусів.Великий Украінець.Нехай Господь прийме Його світлу душу.Йола,Генрих -щирі співчуття.
Іваничівець Показати IP 17 Грудня 2015 18:57
Вічна память, Співчуття родичам та близьким
Ольга Показати IP 17 Грудня 2015 20:34
ВІЧНА І СВІТЛА ПАМЯТЬ ЄВГЕНУ МИХАЙЛОВИЧУ- УНІКАЛЬНІЙ ЛЮДИНІ ТА ЛІКАРЮ ВІД БОГА.
Дописувач Показати IP 17 Грудня 2015 21:14
Земля йому пухом, дуже хороший спеціаліст був, і дуже гарна людина
Лучанка Показати IP 17 Грудня 2015 23:43
Дуже шкода,вмів заглянути в душу і заспокоїти одним лише поглядом.
ольга Показати IP 18 Грудня 2015 08:53
Щирі співчуття рідним...
Володимир Показати IP 18 Грудня 2015 16:19
Слова тут зайві... Вічна пам'ять!
Ліля Показати IP 18 Грудня 2015 19:56
Вічна пам'ять...
Анонім Показати IP 19 Грудня 2015 01:14
Царство небесное!
Віра Показати IP 8 Січня 2017 23:42
Царство Небесне і вічная пам"ять лікарю від Бога - Євгену Михайловичу...