USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Повінь у Росії, міста затоплює нафтою

29 Червня 2015 17:57
У Росії декілька населених пунктів у пік повені затопило ще й нафтою. Про це інформує ТСН.

У Росії в районі Нафтоюганська прорвав нафтопровід. Наразі регіон потерпає від масштабної повені, а витік нафти у воду може призвести до екологічної катастрофи. Як повідомляє місцеве інформаційне агентство ЮграPro, площа розливу нафти вже перевищує 10 гектарів. Місцеві скаржаться, що їхні будинки затоплює не тільки вода, а ще й нафта.

Мешканці наближених населених пунктів Нижнєвартовська, Сургута, Нафоеюганська потерпають від значних паводків, оскільки піднявся рівень води в річці Об. Як пише видання, місцева влада не приймає достатніх заходів для ліквідації наслідків паводку та прориву нафтопроводу. Нагадаємо, що після масштабної повені в Сочі місцеві жителі почали ловити рибу в затоплених будинках.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Україна Показати IP 29 Червня 2015 18:54
Не мають часу на свої проблеми...Росіяни мають знати як і що в хохлів і хохлів "рятувати" і вчити .
ху до Україна Показати IP 29 Червня 2015 19:26
Россия справится со своими проблемами без чьей-либо помощи. А как недавно тушили пожар на нефтебазе под Киевом и сколько времени на это ушло? Или надо позлорадствовать и на душе станет легче....
Петро до ху Показати IP 29 Червня 2015 22:25
Гнусе,геть з Украіни,ми самі справимось з будь-чим,а ти рятуй .Москалію і дуй туди на порятунок.
ху до Россия Показати IP 29 Червня 2015 19:47
Затопить москалів, але вони, *****, і в нафті можуть жити.
марсель Показати IP 29 Червня 2015 19:52
Хай пють з крана нафтусю
злий Показати IP 29 Червня 2015 20:05
Краще б їх лайном затопило,яке л'ється з їх зомбоящиків
Xaxaxa Показати IP 29 Червня 2015 20:41
коментар було видалено
Xa до Xaxaxa Показати IP 29 Червня 2015 20:42
І дефолта в них немає, а в нас на носі
ОЛЯ до Xa Показати IP 30 Червня 2015 08:44
І справді як не крути.а це сильна країна,а нам скоро д......па.
злий до ОЛЯ Показати IP 30 Червня 2015 09:36
вона сильна своєю тупістю, наглістю, пиятством і рабскою покорністю
вік до злий Показати IP 30 Червня 2015 11:55
Це саме і не тільки можна сказати про нас.
хахол.... . Показати IP 29 Червня 2015 22:06
ну це пряв реальні .... ВОЛИНСЬКІ НОВИНИ..... УЖАС
Анонім Показати IP 30 Червня 2015 12:07
не злорадствуйте,в России живут такие же простые и нормальные люди как и в Украине,политики и у нас и у них-д...мо,а люди везде нормальные.