USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Серед персоналу Луцького прикордонного загону виявили хабарника

31 Травня 2015 17:40
Учора працівники внутрішньої безпеки Держприкордонслужби виявили правопорушника серед персоналу Луцького прикордонного загону.

Про це повідомили у прес-службі Держприкордонслужби України.

Під час часткового стройового огляду зміни прикордонного наряду одного із пунктів пропуску загону у кишенях прикордонника виявили кошти в розмірі 10 тисяч рублів Республіки Білорусь та 627 гривень.

Військовослужбовця відсторонили від виконання службових обов’язків. За даним фактом призначили службове розслідування, після якого прикордонника, радше, звільнять з відповідними правовими наслідками.

Державна прикордонна служба України звертається до усіх громадян, які прямують через державний кордон, не створювати прецеденти та не намагатися у будь-якій формі, у тому числі, шляхом пропонування коштів, вплинути на прийняття правового рішення правоохоронцями. А у разі вимагання від вас хабара, в жодному разі не погоджуватися і одразу телефонуйте на гарячу лінію «Довіра» за номером телефону (044) 527 63 63, аби запобігати таким ганебним вчинкам.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
прикордонник Показати IP 31 Травня 2015 18:00
Тут горбате слово "корупціонера". Виявили злодія, хабарника, якому треба перед строєм зірвати погони і плюнути в пику.
Анонім до прикордонник Показати IP 31 Травня 2015 19:09
Не делился мужик со своим командиром. Вот его и повязали.
Анонім Показати IP 31 Травня 2015 18:08
Одного всього виявили? - Пічялька.
Анонім до Анонім Показати IP 1 Червня 2015 01:59
А как повязали? Нашли в кармане меньше 700 гривен и обвинили во взяточничестве. Разве лично у тебя не бывает ситуаций, когда в твоем кармане лежит больше 600 гривен? Если бывает, то ты тоже взяточник.
Анонім до Анонім Показати IP 1 Червня 2015 19:13
заступаючи на службі вони зобовязані викласти всі гроші і цінності з кишень. якщо не виклав - твої проблеми - знайдуть - будеш взяточником.
мішка Показати IP 31 Травня 2015 18:17
ти бач но, таку зразкову службу охоронця кордону позорить, і то знайдеться така гнида, серед кристально чистих і непідкупних прикоррдонників!
ВОНО Показати IP 31 Травня 2015 19:11
та ви шо??? наш прикордонник на кордоні з Польшею і хабарник??? НЕ ВІРЮ)))
Федір Показати IP 31 Травня 2015 19:20
10 000 білоруських рублів це 10 копійок україни . Ото хабарник!!!
Саша Показати IP 31 Травня 2015 19:47
а цей що гроші збирає перед ягодином з лівої черги це хто? Герой?
чувак до Саша Показати IP 31 Травня 2015 23:07
з правої "червоної" збирає так само, та ше й випише талон на зелену. За ДУЖЕ гарні очі
Анонім Показати IP 31 Травня 2015 21:17
війну з олігархами і мафією замінили на пошук дурнів серед найдрібніших хапуг,якими буквально всипана Україна, але нажаль ситуацію в країні це не покращить, тому що причина бідності нашої -це зажраті олігархи і всюдисуща і всемогутня мафія, з ними то ніхто не збирається, як уже стало зрозуміло, боротися; залишилося одне бажання, як мінімум,плюнути в морду усім представникам нашої влади з причини глубокого розчарування
123 до Анонім Показати IP 1 Червня 2015 09:00
".... мафию победить нельзя, ее можно только возглавить!!!!!....")))))
ХРЕН Показати IP 31 Травня 2015 21:27
НЕ ВІРТИ ЦИМ ***ОНАМ ВОНИ БОРЮТЬСЯ З ПАЦАНВОЮ ДЛЯ ПОКАЗНИКА,ВСЮ ЦЮ ШВАЛЬ -ПРОВІРЯЮЧИХ ЗВІЛЬНИТИ І В КОТУЗКУ ,ІНШІ БУДУТЬ БРАТИ КРУПНІШУ РИБКУ.
любомль Показати IP 1 Червня 2015 13:11
не ПИШІТЬ ВСЯКУ хрень на кордоні нема не хабарників За рік нова влада нічого там не поміняла Була банда вона нас грабує і досі !
ната Показати IP 10 Липня 2015 22:22
Кращеб стан здоров"я перевіряли перед відправленням прикордонників в зону ато а ніж іх кармани
олег Показати IP 1 Серпня 2015 20:06
Сьогодні 1.08.15 старшина салівончик взяв 200 гривень і запустив авто в пункт пропуску ягодин.
Сергей Показати IP 27 Серпня 2015 17:03
Колы на пункти пропуску УСТЫЛУГ перестане иты левак,в людей немае сылы чекаты поки пагранцы наб'ють карманы.Кожный день конфликты в сервисний зони.
Наташа Показати IP 29 Серпня 2015 13:53
Сьогодні30.08.2015 проїжаючи пропускний пункт с.Піща,Вирович Ярослав вимагав гроші.Коли я сказала що нікому,нічого платити незбираюсь.На що він відповів:Всі платять і ти заплатиш,а незаплатиш?....(і тоді пiшла нецинзура).Я змушена була заплатити,бо поспішала до лікарні.На що дивиться Влада!!?ВІДКРИТА КОРУПЦІЯ!!!!!!!!!!
Вітя Показати IP 22 Січня 2016 19:08
Ах, ти с*ко! Як тебе земля носить таке збрихати і написати про Вировича. Бог Тебе накаже і твою родину. Іди в церкву і покайся. Бо гріш маєш великий і не викупний. За такий наклеп тебе треба притягти до відповідальності. Ти шановна забула це не Ягодин, а може ти п'яна була. Щоб ти горіла в аду. А Богом будеш наказана це точно! Дай тобі Боже, щоб цей наклеп вернувся тобі, твоїй родини і переслідував усе твоє життя. Бо це є велика неправда!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Мішка косопалий Показати IP 23 Січня 2016 13:28
Якщо ти їхала в лікарня, то щоб ти з неї не вилазила. А за таку брешню, (що всі платять і ти заплатиш та щей за нецензуру), тобі дорога від лікарні до священика, але не своїми ногами........ Цікаво де він тобі перейшов дорогу. Ти вирішила опозорити. Це чесний, відповідальний, сильний, мужній, порядний, сумлінний військовий. А ще є гарні слова відомих людей. Сенс всього нашого життя полягає в тому, що рано чи пізно настане кінець - Франц Кафка ( хай той кінець до тебе, за те, що ти написала прийде як найшвидше). Коли ти народилася, ти одина плакала, а всі навколо раділи. Проживи своє життя так, щоб коли ти будеш помирати, все навколо плакали, а ти одина посміялася. Індійська мудрість (Така людина, як ти, коли помирає усі присутні повинні аплодувати. Нарешті пішла з життя підла людина, яка приносила проблеми на роботі іншим не винним людям. Хвала і честь, за те, що таких людей стало на одну менше). Без користі жити - передчасна смерть. - І. Гете Ти безкорисна людина, і приносиш іншим зло. Воно до тебе обов'язково прийде. Чекай Бог принесе, якщо не тобі то рідним, так говорить Біблія.
ХРЕН Показати IP 23 Січня 2016 13:30
Ого, як таке можна придумати на людину. Я думаю, що йому дуже обідно. Вона дійсно с*ка!