USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Серед загиблих «айдарівців» - беркутівець з Волині, - ЗМІ

29 Липня 2014 12:07
Серед загиблих «айдарівців» 27 липня – колишній «беркутівець» Сергій Шостак. Про це із власних джерел стало відомо «Віснику».

Нагадаємо, що 27 липня добровольчий батальйон «Айдар» поніс чималі втрати під час боїв за містечко Лутугіне на Луганщині. Спершу повідомлялося про 23 загиблих. Однак ці цифри стосувалися загальних втрат сил АТО за 27 липня. Втрати «Айдару» склали 13 бійців.

Згідно з інформацією з власних джерел редакції, стало відомо, що серед загиблих є і колишній співробітник волинської міліції зі спецпідрозділу «Беркут» Сергій Шостак. Він залишив службу ще у 2006 році. До участі в антитерористичній операції записався добровольцем.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
а123 Показати IP 29 Липня 2014 12:11
А Паша ж---пу на азовському морі гріє .... а гусь крісло обіймає..... а хлопці гинуть....
Всезнайко Показати IP 29 Липня 2014 12:50
Це з тих беркутівців що правосеки на майдані ставили на коліна?
G до Всезнайко Показати IP 29 Липня 2014 12:54
Пенсіонер
111 до Всезнайко Показати IP 29 Липня 2014 13:09
Колишній беркутівець. На Майдані він також на передовій був.
до лучан до Всезнайко Показати IP 29 Липня 2014 13:16
Треба Гузя- падла поставити на коліна і тягнути на шнурку по Луцьку. До чого ми дожились, хто керує в області.
до криворожан до до лучан Показати IP 29 Липня 2014 14:04
таки шкода, rip
В до Всезнайко Показати IP 29 Липня 2014 15:46
НІ
Анонім до Всезнайко Показати IP 30 Липня 2014 23:18
ні**я ти не всезнайко, ти вєздєтріпло
Анонім до Всезнайко Показати IP 31 Липня 2014 16:07
НІ!!!!! Він був з народом і стояв на майдані з сином і з людьми за Україну в перших рядах!!!!!! Слава Герою України!!!!!!
кріт Показати IP 29 Липня 2014 13:20
слава справжнім героям! і вічна пам’ять загиблим синам україни, якби це пафосно не звучало. і зовсім - зовсім не хочеться згадувати тих крикунів, які рвуть на собі вишиванки і кричать в мегафони про свої "подвиги" і браслети. нічо, час прийде і на них, отоді побачимо їх геройство. а родині загиблого героя - спасибі за нього, тримайтеся і простіть, що я пишу, а він уже не зможе.
лахматий будун Показати IP 29 Липня 2014 13:48
память в про Сергія хай живе вічно, адже він заслужив звання героя ще при житті. Він справжній воїн і захисник, він людина з великої букви. Шкода, що втрачаємо найкращих... Царство Небесне, земля пухом...
українець Показати IP 29 Липня 2014 14:50
Ті беркутята, які стояли на колінах вже другий раз на сході, без всякого піару. А Данильчук поїхав на море і воює з невидимими сепаратистами. Слава Героям!!!!!
G Показати IP 29 Липня 2014 15:02
Данильчуку і Гузю на шию привязати російський прапор і випустити їх в центрі Луцька. Думаю достатньо буде.
А Показати IP 29 Липня 2014 15:06
Ми всі пишемо на Данильчука і Гузя так потрібно прийти в центр коли вони збираються і все сказати.Чи не так
))) до А Показати IP 29 Липня 2014 17:36
что ж вы прыгали под их дудку в феврале, опозорив Луцк на весь мир? что ж вы теперь ушами хлопаете? бог мой, мне вы еще противнее, чем они.
маша Показати IP 29 Липня 2014 16:15
Залюбки взяти скинутись на бронежелети івідправити Гузя і Данильчука на війну ,а не вони хаваються по кабінетам зрадники
мвс Показати IP 29 Липня 2014 17:33
Знав Сергія особисто.Герої не вмирають.Проінформуйте коли поховання.
Наталя Показати IP 29 Липня 2014 21:10
Поховання відбудеться завтра, 30 липня, зі слів його молодшого сина. Зранку о 9-10 годині, у Гаразджі.(((( Вічна память герою!
Вася Показати IP 31 Липня 2014 14:08
Данильчука і Гузя на Схід і крапка , падлюки . Хай знають що люди про них думають.Вічна память герою!