USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

Снайпер вбив студента луцького університету

20 Лютого 2014 18:14
20 лютого 2014 року у 17-ій лікарні міста Києва від вогнепального поранення помер волинянин, член ВО «Свобода» з Ківерцівської міської організації Волинської області Мойсей Василь Михайлович, 23 березня 1992 року народження.

Василь Мойсей приїхав на Майдан у Київ разом зі своїми побратимами в ніч з 18 на 19 лютого. Був щирим патріотом, націоналістом. Мріяв про гідне майбутнє для своєї країни. Навчався в Університеті розвитку людини «Україна» у місті Луцьк на 4-му курсі.

Вранці 20 лютого 2014 року на вулиці Інститутській отримав поранення грудної клітки снайперською кулею. Хлопця не врятувало те, що він був у цивільному бронежилеті. Куля пошкодила важливі кровоносні судини. Помер від отриманих травм у лікарні №17 міста Києва.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 35
тарас ш. Показати IP 20 Лютого 2014 18:16
а як же його батькам витерпіти таку втрату? сльози, відчай. хай земля йому буде пухом. гірко так,що за бажанням справедливості стоять людські життя.
Настя Т. до тарас ш. Показати IP 20 Лютого 2014 22:02
І друзям його не легко...це наш одногрупник....Вічна пам'ять йому....Він справжній патріот своєї країни!!!Сумуємо за ним(((
Володимир Латковськи Показати IP 20 Лютого 2014 18:24
За це має нести відповідальність такі як Башкаленко, Дзядук. Ганьба їм.
аноним, Показати IP 20 Лютого 2014 18:31
коментар було видалено
Злий до аноним, Показати IP 20 Лютого 2014 18:36
Видаляють повідомлення таких мудаків як ти! Нацист сам! Хотів би я тебе побачити в лице,то пояснив би популярно бичку! Хлопець помер,визволяючи Україну від режиму Януковича!
гг до Злий Показати IP 20 Лютого 2014 19:42
Потом придется освобождать страну от таких как ты)) ничего умного я отебя точно не ушлышу!!! Что ты сделал для страны и ещё развития кроме развода болтологии???
Волиняка до аноним, Показати IP 20 Лютого 2014 18:37
Анонім ти незнаїш звідки відправляється поїзд на Москву тікай поки непізно...
50$ до Волиняка Показати IP 20 Лютого 2014 19:52
К чему здесь Москва????? хочешь в Европу!? Собрала вещи и поехала убирать и стирать за европейцами!
руб до 50$ Показати IP 20 Лютого 2014 20:58
Тобі в Раші навіть така робота не свтить. Там по нужді досі за ізбу ходять. Тому й бур'яни так буйно ростуть. Часом аж вікна закривають.
50$ до Волиняка Показати IP 20 Лютого 2014 19:52
К чему здесь Москва????? хочешь в Европу!? Собрала вещи и поехала убирать и стирать за европейцами!
666 Показати IP 20 Лютого 2014 18:36
мой друг.он и наши коменты удаляет...так что он и нас фильтрует.так что терпи.
666 Показати IP 20 Лютого 2014 18:38
многие вашы Рыги ну некоторые АППАзицыанеры.любят деньги и потрендеть вот и результат.это есть такая вот фигня.Царствие мальчику Небесное.!!!горе родителям.
R2D2 Показати IP 20 Лютого 2014 18:50
Смерть - всегда большое горе. Соболезную родителям погибшего.
Петро Показати IP 20 Лютого 2014 19:18
Рідні і близькі, прийміть співчуття... Повірте його смерть не є даремною... вони ЗА ВСЕ ЗАПЛАТЯТЬ!!!
Катерина Показати IP 20 Лютого 2014 19:48
Вічна пам"ять герою Василю МОЙСЕЮ. В його честь буде названа не одна вулиця на Волині
Викладач до Катерина Показати IP 20 Лютого 2014 21:07
Батьки народжують дітей для життя і любові. А тут доводиться прощатись з юними героями, справжніми патріотами, яких так мало і так багато водночас... Господи, пошли те, що заробили як вбивці, так і ті хто їх туди направляли. Хай Господь знайде достойне місце загиблим. Співчуття рідним і друзям....
Викладач до Катерина Показати IP 20 Лютого 2014 21:07
Батьки народжують дітей для життя і любові. А тут доводиться прощатись з юними героями, справжніми патріотами, яких так мало і так багато водночас... Господи, пошли те, що заробили як вбивці, так і ті хто їх туди направляли. Хай Господь знайде достойне місце загиблим. Співчуття рідним і друзям....
Марія Показати IP 20 Лютого 2014 19:50
Герою України - вічна слава!!! Мої щирі співчуття сім"ї.
лучанка Показати IP 20 Лютого 2014 20:23
Вічна пам'ять Герою! Співчуття батькам.
тверезий Показати IP 20 Лютого 2014 20:49
рот закрий
Анонім Показати IP 20 Лютого 2014 21:11
Велика трагедія нашого народу: гинуть найкращі ,сміливі і безкорисні люди,а падлюки зашугані залишаються смердіти на нашій землі.
Людмила Показати IP 20 Лютого 2014 21:11
Тяжко. Важко стриматись, стримати сльози... дізнавшись про загиблих... особливо, коли серед них знайомі...Хай земля йому буде пухом.
НОНА Показати IP 20 Лютого 2014 21:32
Щирі співчуття рідним і близьким. На Україні відбувається національна трагедія, українець стріляє в українця, українець бачить ворга в українцеві. В мирний час ми втрачаємо життя таких молодих людей. Волиняни ми всі повинні зробити висновки і ніколи в майбутньому не допустити, щоб подібний жах повторився. Будьмо пильними щоб зараз до влади не пролізли політичні авантюристи і крикуни. Зза світлої памяті загинувших всіх українців з обох сторін барикад ми не повинні допустити подібного. Слава Україні!
стоп Показати IP 20 Лютого 2014 21:43
подавись своим универмагом
Людмила Ш. Показати IP 20 Лютого 2014 21:55
Мамо, не плач. Я повернусь весною. У шибку пташинкою вдарюсь твою. Прийду на світанні в садок із росою, А, може, дощем на поріг упаду. Голубко, не плач. Так судилося, ненько, Що слово бабуню вже не буде твоїм. Прийду і попрошуся в сон твій тихенько Розкажу, як мається в домі новім. Мені колискову ангел співає I рана смертельна уже не болить. Ти знаєш, матусю, й тут сумно буває Душа за тобою, рідненька, щемить. Мамочко, вибач за чорну хустину За те, що віднині будеш сама. Тебе я любив. I любив Україну Вона, як і ти, була в мене одна.
1 Показати IP 20 Лютого 2014 22:24
Що відчуває снайпер, що відчуває він , коли тисне на гачок, знаючи , що обірве зараз життя.Сам перебуваючи у цілковитій безпеці. І це не психопат, психопатам не видають зброю.Що відчуває зараз Янукович, все ще чіпляючись за залишки влади.Що відчувають депутати регіонали, наче ця кривава масакра не з їх мовчазної згоди та підтримки. Чи не пече їм руки кривава монета? Чи не доходить їм, що вони зараз навели прокляття на весь свій рід , на всіїх своїх живих і ненародженних? Відкрийте очі.
Ольга Люфт Показати IP 21 Лютого 2014 09:40
Земляче, низький уклін в потоці сліз я віддаю Твоїй юній душі!
Вікторія Показати IP 21 Лютого 2014 09:48
Слава герою України!
Вікторія Показати IP 21 Лютого 2014 09:50
Мамо, не плач. Я повернусь весною. У шибку пташинкою вдарюсь твою. Прийду на світанні в садок із росою, А, може, дощем на поріг упаду. Голубко, не плач. Так судилося, ненько, Що слово бабуню вже не буде твоїм. Прийду і попрошуся в сон твій тихенько Розкажу, як мається в домі новім. Мені колискову ангел співає I рана смертельна уже не болить. Ти знаєш, матусю, й тут сумно буває Душа за тобою, рідненька, щемить. Мамочко, вибач за чорну хустину За те, що віднині будеш сама. Тебе я любив. I любив Україну Вона, як і ти, була в мене одна.
Вікторія Показати IP 21 Лютого 2014 09:54
Глибокі і щирі співчуття батькам,рідним!!! Тримайтесь рідні!!!!
Катя Показати IP 21 Лютого 2014 10:38
Це мій хороший знайомий...не можу повірити в це, що нього вже немає.......... але він назавжди залишиться в наших серцях героєм!!! Вічна йому пам*ять.............
myvmeste Показати IP 21 Лютого 2014 20:15
не понимаю - кто постоянно "минусует" ? впрочем что там думать ! м...ь полная !!! разве не так ? а ну прочитай этот комент и отзовись .
Наталя Показати IP 21 Лютого 2014 20:31
Світла пам'ять. Глибокі і щирі співчуття рідним,сили і терпіння пережити таку втрату... Душа болить і серце плаче кров'ю.