USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Сьогодні загинуло 10 бійців 51 бригади. ОНОВЛЕНО

1 Серпня 2014 17:36
Про загибель 10 бійців 51 бригади приблизно годину тому на своїй сторінці у соціальній мережі повідомив громадський активіст, старший прапорщик запасу, колишній службовець 51-ї бригади Олександр Приступа.

«Тільки що подзвонили з передової... 10 військових з 51 бригади загинуло... підірвалась машина... є одне прізвище... Задорожний», - йдеться у короткому повідомленні Приступи.

І ще невеличке уточнення опублікованої ним інформації: «Капітан Задорожний проходив службу у Володимирі-Волинському, а сам родом з Донецька. Серед загиблих можливо є і дівчина - медик…».

Окрім того, Нововолинськ діловий додав цитату Приступи: "Так, мінометники… я тільки що додзвонився. Інформація розмита. Сказали: вбито до 10 людей в районі Шахтарська. Про медика інформація непевна. Завтра скажуть точно. Працювали "Гради".

Натомість володимир-волинський волонтер 51-ї бригади Роман Мартинюк пізно ввечері (він на момент спілкування повертався з чергової поїздки), сказав: "Не знаю точно про ваші дані, чув про трьох загиблих під час нападку на блокпост. Ми були там недалеко, коли це сталося - біля Мар'янівки".
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 43
Брєд Показати IP 1 Серпня 2014 17:43
Хай земля їм буде пухом, справжні Герої!!! А наші мамкині сикуни на Бандерштаті відриваються-шо за народ?
лія до Брєд Показати IP 1 Серпня 2014 18:15
Люди, не обзиаайте нікого. Зрозумійте - це справжня ВІЙНА. Війна з Росією. І питання часу, що і нас ще чекає. Справи кепські, кацапи валять (уже й літаками), як ОРДА. Невже буде варіант Грузії - тільки НАТО їх зупинить?
Сзалупой до лія Показати IP 1 Серпня 2014 18:21
коментар було видалено
Анонім до Сзалупой Показати IP 1 Серпня 2014 18:29
НАТО тебе зупинить.
Дончанин до Сзалупой Показати IP 1 Серпня 2014 18:39
коментар було видалено
Анонім до Дончанин Показати IP 1 Серпня 2014 18:43
НАТО - це не те саме, що США. Читай більше, терорист!
Дончанин до Анонім Показати IP 1 Серпня 2014 18:48
Покопайся в документах, а также раскладе международных взаимоотношений, и скажи, 1)что может предпринять НАТО, если США этого не захотят? 2)что может не выполнить НАТО, если США будет считать, что это необходимо сделать?
Анонім до Дончанин Показати IP 1 Серпня 2014 18:53
Я бачу, що НАТО для тебе - це СТРАШНИЙ СОН. Тому доведеться просити його про допомогу.
НАТО до Анонім Показати IP 1 Серпня 2014 18:56
зараз, почну помагати... Всю жизнь мечтало вмерти за украину...
Дончанин до Анонім Показати IP 1 Серпня 2014 19:32
Не в курсе? Так сообщаю Руководство НАТО официально заявило о том, что НАТО не будет вмешиваться в украинские дела. Втихую они помогают, но не войсками.
Морис до Анонім Показати IP 1 Серпня 2014 23:44
Срать вини хотiли на твоi вимоги.
ПС до лія Показати IP 1 Серпня 2014 18:47
лія, не суй носа туди, в чому ти ноль
НАТО до лія Показати IP 1 Серпня 2014 18:58
коментар було видалено
сон до лія Показати IP 1 Серпня 2014 20:44
Я ніяк не зррозумію - коли Росія нам об'явила війну? Я проспав?
вдв до Брєд Показати IP 1 Серпня 2014 20:44
вперед за орденами ........ шо ти тут сидиш
Морис до Брєд Показати IP 1 Серпня 2014 23:43
Нормальнi стосункi
Стоп Показати IP 1 Серпня 2014 17:44
Припинiть безглузду вiйну!
Двічі стоп до Стоп Показати IP 1 Серпня 2014 17:48
ти це свому путлеру скажи
Тричі стоп до Двічі стоп Показати IP 1 Серпня 2014 17:53
Цей троль накликає путіна сюди.Це його основна МЕТА! Прикидається благодєтєлєм. Йому мало Криму, Донбасу... а саме так працює фсб.
вова Показати IP 1 Серпня 2014 17:48
коментар було видалено
смерть чмошникам до вова Показати IP 1 Серпня 2014 17:48
Чмо ми вже до тебе йдемо. путлер Капут!
1111 до смерть чмошникам Показати IP 1 Серпня 2014 17:52
коментар було видалено
Анонім до смерть чмошникам Показати IP 1 Серпня 2014 18:40
Мечты, мечты, где ваша сладость?
111 до вова Показати IP 1 Серпня 2014 17:49
Закрой свой вафельный рот пудель
смерть чмошникам до 111 Показати IP 1 Серпня 2014 17:52
Це ватне чудо, не може мовчати, путлір проплатив. Але СБУ має працювати. І не судити їх треба, а за законами воєного часу розстрілювати, як диверсантів
йося моргенштерн Показати IP 1 Серпня 2014 17:50
сьогодні в парку Л.УКРАЇНКИ є дуже багато добровольців!!!
О!!! до йося моргенштерн Показати IP 1 Серпня 2014 19:26
Правду кажеш!!! в такий час коли війна- фестивалять.
українець Показати IP 1 Серпня 2014 17:54
ціна на горілку вдвічі виросла з 1.08.2014р. все доржчає!
Товсекуйня до українець Показати IP 1 Серпня 2014 17:58
коментар було видалено
Истину говорю вам Показати IP 1 Серпня 2014 19:22
Уйдите с Донбасса-все будете живы.
Дончанин до Истину говорю вам Показати IP 1 Серпня 2014 19:28
коментар було видалено
Дончанин до Дончанин Показати IP 1 Серпня 2014 19:42
всем кто не знет еще, с удовольствием сообщаю, что я баран, у меня и подтверждающая ,справка есть, нє, бирка на ухе.
Дончанин до Дончанин Показати IP 2 Серпня 2014 06:54
коментар було видалено
Андій до Истину говорю вам Показати IP 2 Серпня 2014 08:51
Всі хто себе вважає нащадком московії, їдьте заселюйте сибір і не заважайте розвиватись європейський Україні.
Дончанин Показати IP 1 Серпня 2014 20:16
коментар було видалено
Анонім Показати IP 1 Серпня 2014 22:05
Позавчера в Шахтерске и окрестностях были захвачены десантники 25-й бригады. Пленные мамой клянутся, что ни в кого сами ни разу не стреляли и мы им верим: онижедети.
гiсть Показати IP 2 Серпня 2014 09:49
Хунту геть!