USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У Горохові зайнявся особняк начальника відділу Держземагенства

17 Квітня 2015 22:38
У Горохові зайнявся особняк начальника відділу Держземагенства. Сьогодні, 17 квітня, пожежники боролися з вогнем у будинку відомого в районі посадовця начальника відділу Держземагенства у Горохівському районі Олександра Юзвика. Про це повідомляє horohiv.com.ua.

Очевидці стверджують, що будівлю охопив сильний вогонь. За станом на 19:30 стало відомо, що пожежа триває вже годину, й рятувальники не можуть впоратися зі стихією.

Причини займання поки що невідомі.

Мешкає Олександр Юзвик у Горохові на вулиці Ольги Кобилянської в так званому Царському селі, де сусідять найбагатші та найвпливовіші люди Горохівсього району.

До слова, на пожарищі помітили і новопризначену голову Горохівської РДА Любов Матвєєву.

За іронією долі, сусідом пана Юзвика виявився головний пожежник Горохова Тарас Кашталян (начальник Горохівського РВ УДСНС)

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Знає Показати IP 17 Квітня 2015 22:51
Наші "доблесні" пожежники приїхали із великим запізненням та без води.Доречі,сьогодні День пожежника-висновки робіть самі.
........ до знає до Знає Показати IP 18 Квітня 2015 07:01
а ти може в бочку лазив до пожежників, що робиш таку предяву? За такі слова потрібно відповідати......
100 до ........ до знає Показати IP 18 Квітня 2015 10:32
в бочку до пожежників він не лазив, просто язиком поплескати любить!
Че Показати IP 18 Квітня 2015 10:20
Враховуючи, що цей чиновник брав гроші і не вирішував питання - нічого дивного. Бог покарав корупціонера.
........ Показати IP 18 Квітня 2015 11:04
Це просто капец.
Анонім Показати IP 18 Квітня 2015 12:30
В людей горе, ви ще й ,вибачьте на слові, обсираєте! А те що пожежники не роблять свою роботу це й так видно, хоча би приїхали вчасно! Ще й журналіст, що писав статтю нічього собі так перебільшує про особняк.
Співчуваю Показати IP 18 Квітня 2015 12:49
Від хвороби, тюрми і пожару ніхто не застрахований .Схаменіться люди ! . Пожар - це секунди... А ще коли все зараз легкозаймисте ( пластик і т.д.). Я так розумію -це хата дітей і першої дружини.
До співчуваю до Співчуваю Показати IP 18 Квітня 2015 14:32
Так, ви праві. В цій хат жили перша дружина і 4 !!!! дітей. Писаки помилились, видно, не дуже обізнані. Немає нічого страшнішого вогню, це страшна сила. Давайте допоможемо гуртом. Співчуваємо і нехай береже і допомагає їм Господь
Горохівчанин Показати IP 18 Квітня 2015 12:54
Шановні журналісти перед тим як опубліковувати будь-яку інформацію перевіряйте факти. Будинок це жіночки яка виховує 4 дітей. А не начальника Держземагенства. І взагалі в людини біда а ви тут ( до дописувачів ) страдаєте .............ю
рома Показати IP 18 Квітня 2015 14:51
Коли вже ми визнаєм,що ,,найвплиловіші" обікрали нас.І пора їм всім прозвітуватись перед народом і крадене повернути. Ми ж не кацапи,щоб молитися на ідола. Ми вільний нарід!
Наталія Показати IP 18 Квітня 2015 15:10
Не можна нікому бажати біди. Бумеранг працює............
Громадянка Показати IP 18 Квітня 2015 15:59
Що ви за люди? Цій жінці допомогти потрібно. 4 дітей, Чоловік вигулював. Будьте людьми.
Іван Показати IP 18 Квітня 2015 17:33
Люди - люди а вам тільки поговорити в людини біда 4 дітей на вулиці а ви тут фігньою страдаєте. Деж наша дружність і співчуття, СОРОМНО МАЄ БУТИ , ПОЗОР ВАМ ГАНЬБА
недовірлива Показати IP 18 Квітня 2015 18:38
Всі державні всіх чиновник маєтки будували не за зароблені гроші. Як прийшло, так і пішло.
Іван до недовірлива Показати IP 18 Квітня 2015 19:10
Який то маєток звичайна хата. Маєтки в боголюбах
А до недовірлива Показати IP 18 Квітня 2015 20:31
А за які, вибачте, гроші в теперішній час будуються далеко не державні чиновники?
калькулятор Показати IP 18 Квітня 2015 22:16
Яку то треба ати зарплату, щоб побудувати будиночок? Державні службовці з доплатами скільки тм мають 6тисяч грн.? Скільки то місяців треба не їсти , не пити, щоб побудувати такий будиночок? А ще ж ,певно,і машина є, і в жінки норкова шубка, і ланцюжки-перстеники? Ей, антикорупційне бюро, де ви?
Рахівник до калькулятор Показати IP 19 Квітня 2015 11:02
яких 6 тисяч? такого рівня чиновник як він від сили половина чистими. а нечистих в нас ніхто не рахує.
смерть москалям Показати IP 18 Квітня 2015 22:24
Спалити всіх корупціонерів як раніше спалювали відьом.!!!!