USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

У храмі поблизу Луцька мироточать ікони. ОНОВЛЕНО

19 Серпня 2014 18:13
У церкві села Забороль Луцького районного деканату УПЦ КП мироточать ікони. Про це повідомив настоятель місцевої парафії Собору Пресвятої Богородиці протоієрей Віталій Антонюк, - повідомили у прес-службі волинської єпархії.

Уже кілька тижнів душпастир спостерігає, як утворюються маслянисті крапельки на зображеннях святителів Миколая Чудотворця та Феодосія Чернігівського, апостола і євангеліста Луки та невідомого святого на колонах церкви.

А цими днями отець Віталій таке ж явище побачив на стінописі Покрови Пресвятої Богородиці, на давній іконі Діви Марії з Дитятком, копії цього образа, а також на вівтарному розписі Господа Вседержителя. У зв'язку з цим, настоятель збільшив кількість богослужінь, почав вечорами відправляти молебні й акафісти.

Митрополит Луцький і Волинський Михаїл попросив священика продовжити молитовне служіння та, якщо можливо, передати рідину в лабораторію на хімічний аналіз для підтвердження або спростування дива.
Відео - ТРК "Аверс"
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
коля Показати IP 15 Серпня 2014 09:47
2014 рік надворі, а темнота людей на рівні 10 століть тому...
Корінний лучанин до коля Показати IP 15 Серпня 2014 10:14
Це скоріше темнота твоя!!! Один філософ сказав: "Я ЗНАЮ ТЕ, ЩО Я НІЧОГО НЕ ЗНАЮ ". А ти " розумаха" , напевно знаєш більше всіх учених та філософів на ЗЕМЛІ. Розумний ніколи не скаже , що він все знає, а дурень неосвічений буде всім поради давати та повчати - про народна мудрість говорить.
Я знаю, что ничего н до Корінний лучанин Показати IP 15 Серпня 2014 12:17
"Один філософ сказав: "Я ЗНАЮ ТЕ, ЩО Я НІЧОГО НЕ ЗНАЮ " - это слова Сократа, если уж беретесь цитировать, то попытайтесь хотя бы узнать автора.
Корінний лучанин до Я знаю, что ничего н Показати IP 15 Серпня 2014 12:44
Це не є принциповим, важливо те, що це є істинна правда фіософа і я сказав по суті питання в загальному ! Розуміючому достаньо! Може вам ще спеціально тут "цитатник" влаштовувати , вказувати першоджерела, сторінки і т.д.
Дончанин до Корінний лучанин Показати IP 19 Серпня 2014 18:25
Не перекручивай слова, ибо в оригинале они звучат следующим образом: "Чем больше я знаю, тем лучше понимаю то, что я ничего не знаю". И эта фраза подчеркивает только одно - объем знаний бесконечен. А вот по поводу религии кое кто на вопрос Наполеона: "Почему вы не верите в бога?" ответил элементарно просто: "Для объяснения мира я в такой гипотезе не нуждаюсь!"
Корінний лучанин до Дончанин Показати IP 19 Серпня 2014 20:57
Шановний , ти трошки думай головою та шевели мізками якщо вони в тебе є. Від часів Наполеона пройшло багато часу та багато чого змінилося в науці , у філософській думці людства. А міряти шаблонами Наполеона зараз в теперішній час, ти мене вибач... це , мяко кажучи просто відсталість. Наприклад, ряд відомих вчених у нинішній час(не в часи Наполена, якого ти згадуєш,бо тоді це було технічно неможливо) досліджували ПЛАЩАНИЦЮ і підтвердили на ній зображення Ісуса Христа. При великому обємі знань,багато ще залишається таємницею для людства і напевно залишиться таємницею назажди, Те що людсському розуму не під силу. Багато чого у наших отриманих знаннях є гіпотетичного.
Дончанин до Корінний лучанин Показати IP 19 Серпня 2014 21:47
Не пытайся заливать мозги физику. Ибо ты не в курсе того, с какой точностью современная наука объясняет устройство мира без всяких "чудес". А по поводу плащаницы, что я тебе могу сказать окромя того, что ты слышал звон, да не знаешь, где он. И тут есть один "маленький" нюанс: "Почему церковь не позволяет ученым точно определить возраст плащаницы?"
Корінний лучанин до Дончанин Показати IP 20 Серпня 2014 06:55
"Физик" , у тебе і так мізки залиті! Якби ти був фізиком то не писав чепухи!!!! ХА-ХА-ХА! Фізик ти наш "донецкий", ти як Янукович, бачу "ПРОФФЕСОР"! Якраз вчені і встановили вік ПЛАЩАНИЦІ, бо це ТЕХНІЧНО під силу сучасним методам дослідження !
Всезнайко Показати IP 15 Серпня 2014 09:59
коментар було видалено
Анонім Показати IP 15 Серпня 2014 10:01
коментар було видалено
Ложь Показати IP 15 Серпня 2014 10:18
Фізикам дати на експертизу. І чийсь задум лопне як картковий будиночок
Дончанин до Ложь Показати IP 19 Серпня 2014 20:05
Я, еще учась в младших классах, читал методы достижения таких эффектов. Да и сам их делал. Заешь в чем ты малость ошибаешься? А в том, что физику там делать нечего, ибо такие грубые поделки, когда нужен физик, обнаружит при детальном рассмотрении и любой человек. А вот более изощренные методы основаны на химических эффектах.
сон до Дончанин Показати IP 20 Серпня 2014 00:44
а може у Донецьку похизуєтесь своїми знаннями? тим ваш досвід напевне допоможе
Олекса до сон Показати IP 4 Грудня 2014 23:57
Навіщо грубіянити?
Олекса до Дончанин Показати IP 4 Грудня 2014 23:55
не утверждай, что мироточение - это сплошной обман. Если люди чего-то не могут пояснить, то это не ознаает, что этого "чего-то" не существует
Вірю Показати IP 15 Серпня 2014 16:40
Зібралися тут всезнайки і починають мудрості викладати. Кожному своє, а особливо що стосується віри. Людина, яка в житті не знала чуда, нізащо не повірить в те, що ікони мироточать. Запевняю, все ще попереду. Кожен з вас матиме колись можливість повірити і у Бога, і у його чудеса.
І я вірю до Вірю Показати IP 19 Серпня 2014 23:44
правду кажете...
Йухан до Вірю Показати IP 20 Серпня 2014 00:43
І що дивно,лугандон не вірить,і думає ,що великий ленін його спасе... Далі... Без коментарів.
Дід Панас Показати IP 19 Серпня 2014 19:32
коментар було видалено
Федя Показати IP 20 Серпня 2014 08:23
колись була КПСС і її філіал КПУ. Зараз РПЦ КП, ми здобули !!!!
123 до Федя Показати IP 20 Серпня 2014 15:13
не говори дурного... зараз вилізе Петро Стеблина і почне гнати свою демагогію... а ще від нього надто тхне"культуроЮ"
анонім Показати IP 21 Серпня 2014 11:42
На експертизу???!!! Нема чого дурити, людей.
Дніпро Показати IP 29 Квітня 2015 10:31
Ну що, скептики-розумахи? За тиждень тоді стався Іловайськ, масово зайшли російські танки й солдати.. І тепер ікони знов почали по церквах. Господи, врятуй Україну...