USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У луцького прикордонника знайшли 900 тисяч білоруських рублів

18 Квітня 2015 23:09
Працівники внутрішньої безпеки Державної прикордонної служби виявили правопорушника серед персоналу Луцького прикордонного загону. Про це інформують Факти.

Під час проведення стройового огляду, після зміни прикордонного наряду, в кишенях інспектора прикордонної служби виявили 770 гривень і 900 тисяч білоруських рублів.

У прес-службі Державної прикордонної служби повідомили, що наразі військовослужбовця відсторонили від виконання службових обов'язків. За даним фактом призначили службове розслідування, після якого прикордонника, ймовірно, звільнять з відповідними правовими наслідками.

У зв'язку з цим інцидентом у відомстві звернулися до громадян, які перетинають державний кордон, з проханням не створювати прецеденти і не намагатися в будь-якій формі, зокрема шляхом пропозиції грошей, вплинути на прийняття правового рішення правоохоронцями, оскільки як за одержання хабара, так і за спробу дачі, законом передбачена кримінальна відповідальність.

Крім цього, в прикордонному відомстві суттєво посилили роботу підрозділів внутрішньої безпеки. У разі виявлення ознак корупційних правопорушень особи, залежно від їх посади і звання, притягаються до кримінальної, адміністративної, цивільно-правової та дисциплінарної відповідальності.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
рижков сергій Показати IP 18 Квітня 2015 23:18
ну....як то сказати...так можно кожного дня ловити
Анонім Показати IP 18 Квітня 2015 23:31
І кожного після зміни на стройовому огляді треба було ще фішкаря зловити і ничку викрити куди вся зміна касу скидає на потязі цілої зміни
смерть москалям Показати IP 18 Квітня 2015 23:42
Насипати їм піску в кармани і позашивати так як робили в армії з душарами. -))))
Анонім Показати IP 18 Квітня 2015 23:57
Це мабуть такий шустрий , смуглявий. Він постійно там бігає. Білоруси пиво п'ють в потязі чи ще щось і в тамбур... З гаманця дістав і все ОК. Ну там ще розповідає що режимний об'єкт ітд.
лучанин Показати IP 19 Квітня 2015 01:46
сума в зайцях еквівалентна долару..? чи всеж 90 центів?)
бандеровець Показати IP 19 Квітня 2015 06:39
клоуни, та його любий суд оправдає... скаже у валютчиків купив
знаю Показати IP 19 Квітня 2015 09:45
Так а в чом проблема? Чи простий погранец не може мати 900 000 рублів білоруських,які еквівалентні його місячній зарплаті ахахах
знаю Показати IP 19 Квітня 2015 09:46
Аа доречі. Яку статтю інкримінують?
оля Показати IP 19 Квітня 2015 12:40
Прикордонникам взагалі на зміні заборонено мати при собі гроші-лише мінімум,А тим більше валюта-хай і білоруська,Але як би там не було його просто здали і точно знали що йому дававли гроші.
луцьк до оля Показати IP 19 Квітня 2015 21:27
А що там є такі кому не дають?