USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У луцькому парку зіпсували газон

21 Жовтня 2016 14:47
Невідомі особи понищили газони й доріжки у Центральному парку імені Лесі Українки у Луцьку.

Фото того, як над центральною алеєю парку поглумилися автолюбителі, розмістила у соцмережі директор Луцького зоопарку Людмила Денисенко, пише Район.Луцьк.

На фото чітко видно сліди від коліс автомобіля, який добряче «подрифтував», наробивши шкоди зелені.

«Знову про «культуру» - центральна алея в парку просто «розмальована» колами від автомобільних шин!!!» - йдеться у дописі.

Натомість, пані Людмила додає ще фото, на якому видно, що деякі тваринки культурніші за людей:

«А це - культурний бобер! Він зробив собі хатку, а не зламав дерево заради розваги (теж центральна алея парку)», - зазначила вона.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
васька Показати IP 21 Жовтня 2016 15:06
дерево сточили бобри, а газон зіпсувала худоба на двох ногах!
Анонім Показати IP 21 Жовтня 2016 15:13
свобода, демократiя, шо хочу те роблю........
Лучанин Показати IP 21 Жовтня 2016 15:18
От ганд@ни!!!
Бобер Показати IP 21 Жовтня 2016 15:30
Признаюсь чесно, шо дерво я згриз !
нхя не смішно Показати IP 21 Жовтня 2016 15:59
Там частенько їздять якісь є\блани на авто, а часом і на квадроциклах. Був свідком (минулої зими) коли є\блани на квадроциклах їздили по центральній алеї парку з виїздом на газон посередині.
Вахтанг Показати IP 21 Жовтня 2016 16:14
За таку х.ню - перш за все треба "нагнути" поліцаїв - що вони патрулюють. Хай навесні всенька їхня "управа" вручну скопає газон і власним коштом засадить травою.
Життя до Вахтанг Показати IP 21 Жовтня 2016 17:41