USD 39.75 40.09
  • USD 39.75 40.09
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.92

У луцької маршрутки на ходу відлетіло колесо

3 Листопада 2016 17:29
По проспекту Відродження у Луцьку трапилася дорожньо-транспортна пригода. У маршрутки відлетіло колесо.

Про це написав користувач під ніком Юрій Автоцивілка у спільноті «Типовий Луцьк».

«На Відродження біля express Там-Там в маршрутному таксі відлетіло колесо», - йдеться у дописі.

Ймовірно, що колесо відлетіло під час руху маршрутного таксі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Баба Ганя Показати IP 3 Листопада 2016 17:48
яке на ходу?? ви бачили????
Лучанин до Баба Ганя Показати IP 3 Листопада 2016 19:29
Як не дивно, але на цей раз "писаки" написали те що дійсно було. По сліду на асфальті чітко видно що на ходу. Проте нічого незвичайного в цій події не бачу, адже жодний автобус не передивляється перед виходом на лінію, інакше б у Луцьку на маршрутах залишилося б від сили маршрток з десять.
Андрій до Лучанин Показати IP 3 Листопада 2016 20:32
"адже жодний автобус не передивляється перед виходом на лінію" - добре подумай перед тим як таке писати
Знаючий до Лучанин Показати IP 4 Листопада 2016 07:40
І це правда, головне що справно носять в міську раду , ви подивіться як ті маршрутчики їздять , ПДР не для них
лучанин Показати IP 3 Листопада 2016 21:03
Моя пропозиція, давайте ігнорити маршрутки у яких пищать гальма
ага до лучанин Показати IP 4 Листопада 2016 02:27
...І ходити пішки. Чи пересісти на тролейбуси, які на ходу загоряються?
1941—45 Показати IP 4 Листопада 2016 03:44
Хто їх там оглядає завів тай поїхав такі у нас ВОЗИ гнилі а колеса відвалились на ходу водій цей почав сігналити там і сигнал такий самий бідний слабт чути
----- Показати IP 4 Листопада 2016 06:16
Як на мене , то колеса два!!! Відлетіло !
Дмитро Показати IP 4 Листопада 2016 14:41
Я в ній їхав, скрегот був ще від мосту через Сапалаївку. В районі 18ї школи йому почали сигналити інші участники руху. Водій ж собі слухав музику. Хоча вібрація вже була на корпус автобуса. Пасажири з нерозумінням переглядались між собою, в очевидь не розуміючи що відбувається. На зупинці обїзджаючи іншу маршрутку - підрізав/загнав на зустрічну смугу якогось буса. Я було зібрався зробити зауваження, як автобус почав приймати вправо на зупинку, ось тут спарка й відвалилась. Ну й з словами: "Все, далі не їдемо", з небажанням та не задоволеним обличчям повертав пасажирам кошти за проїзд. Це все відбулось в період часу з 15:30 до 15:40.