USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.10 39.50
  • PLN 9.71 9.93

У Луцьку бабуся втрапила під колеса маршрутки

24 Червня 2015 19:51
ДТП, внаслідок якої постраждала літня жінка, трапилась сьогодні, 24 червня, близько 18 години у Луцьку по проспекту Перемоги.

Так, під час перетину проїжджої частини на пішохідному переході навпроти юридичного корпусу СНУ імені Лесі Українки жінка похилого віку втрапила під колеса рейсового маршрутного автобусу № 10. На місце події оперативно прибули карета швидкої допомоги та працівники ДАІ.

Внаслідок дорожнього інциденту постраждалу госпіталізували до медичного закладу. Зі слів очевидців, ймовірно у жінки – перелом або вивих плечової частини руки. Однак, заключний діагноз нині встановлюють медики.

За станом на 18:20 на місці ДТП працюють експерти. Вони й встановлять подробиці аварії, а також ймовірні причини, чому автопригода могла мати місце.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
DD Показати IP 24 Червня 2015 20:13
а чого номер замазали?
Вуйко до DD Показати IP 24 Червня 2015 21:26
То стандартна процедура, поки тривають розборки
Лучанка Показати IP 24 Червня 2015 20:26
То вул. Винниченка, а не пр. Перемоги
Анонім до Лучанка Показати IP 24 Червня 2015 20:57
ти що не розумієш , журналістам ВН треба вірити ?? вони бо там були і все бачили і пр. Перемоги теж і напевне вже вивчили де яка вулиця і як називається ??
765 до Лучанка Показати IP 25 Червня 2015 07:25
Журналісти ВН, взагалі всі назви знають добре, і орієнтуються в місцезнаходженні супер, а ви нічого не знаєте, це Перемоги вже загнули
Анонім Показати IP 24 Червня 2015 21:04
Занадто багато "маршруток" розвелося.Интервал руху повинен бути 10-15хвилин а не 10-15метрів.Тоді буде рентабільність і ціні можно зменшити.
Mik (галицька миша) до Анонім Показати IP 25 Червня 2015 06:27
До чого закликаєш, бовдуре? До зменшення кiлькостi одиниць громадського транспорту? I яким чином таке зменшення призведе до зниження цiн? Не коментуй, споживши бiмберу?
лучанка Показати IP 24 Червня 2015 21:56
немає "юридичного" корпусу, є старий корпус СНУ, де навчаються студенти юридичного факультету та педагогічного інституту
аяяй Показати IP 25 Червня 2015 07:41
И где таких умных,а главное,знающих свой родной город набрали ВН.
сам водій Показати IP 26 Червня 2015 19:07
Номер маршрутки 5087 водій такий в білій майці і білій кепці на фото його видно. Їздить вже давно на цьому маршруті в свій плашет чи смартфон дивився напевно а не на дорогу, на нього вже неодноразово жалілися за його перегони, власник його покриває міська рада не реагує належним чином от і результат. Сам нераз дзвонив у міськраду я він на червоне світло їхав але результату ноль,а наслідки як бачимо.