USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку - ДТП, постраждала дівчина

20 Жовтня 2016 23:10
Дорожньо-транспортна пригода трапилася на пішохідному переході у Луцьку: машина вдарила дівчину, яка переходила на червоне світло, і зламала їй руку.

Пригода трапилася близько 21:00 четверга, 20 жовтня, пише Волинь24.

19-річна мешканка Ківерець переходила пішохідний перехід у час, коли для пішоходів горіло червоне світло.

Водій автомобіля, який рухався з боку проспекту Перемоги, помітив дівчину на дорозі і пригальмував.

За ним рухалося інше авто – Daewoo Sens. Його водій, помітивши, що перед ним гальмує автіка, вирішив, що її водій хоче повертати. І пішов на обгін.

Дівчина якраз опинилася перед авто. Від удару об автівку їй зламало руку.

До слова, усі учасники пригоди – тверезі.

Дівчині у лікарні наклали на руку гіпс.

На автівці - пом"ятий капот.

Слідчі внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Анонім Показати IP 20 Жовтня 2016 23:21
курка
Анонім Показати IP 20 Жовтня 2016 23:37
Винен водій який загальмував перед тупою п**дою
Лучанин до Анонім Показати IP 21 Жовтня 2016 00:17
а део чого дистанцію не дотримував???? винна і дівчина і водій део
ВОНО Показати IP 21 Жовтня 2016 06:21
Більшість молодих дівчат вважають пішоходний перехід саме тим місцем де варто поговорити по телефону, оглянути свої нігті або просто неспіша пройтись огядаючи краєвиди і мріючи про щось своє наболіле.
А до ВОНО Показати IP 21 Жовтня 2016 08:24
А деколи і почесати спереду чи ззаду.
Проходив поруч... до Показати IP 21 Жовтня 2016 08:06
Геть вже мозок висох??? Читай великими літерами - дівчина переходила НА ЧЕРВОНЕ СВІТЛО. З якого дива водій винен??? Бо тупа курка спішила крепко? То при чому тут водій? Правила вчи - для таких як ви там є пунктик: "Всі учасники дорожнього руху повинні дотримуватись правил дорожнього руху і розраховувати на те, що й інші учасники їх дотримуються"
Ірен Показати IP 21 Жовтня 2016 08:27
Курка дурна це точно. Ще таких пів Луцька в капішонах, навкшниках і з засліпленими більмаками
Щасливої дороги Показати IP 21 Жовтня 2016 09:08
і пасажирам, пішоходам і водіям !!! БУДЬМО ВЖЕ НАРЕШТІ І МУДРІШИМИ ВСІ І ДОБРІШИМИ І ВЗАЄМОВВІЧЛИВИМИ !!! Дотримуймося правил дорожнього руху... щоб не було неприємностей і пішоходам і водіям !!! Один не разберет, чем пахнут розы…Другой из горьких трав добудет мед… Кому-то мелочь дашь, навек запомнит…Кому-то жизнь отдашь, а он и не поймет… (Омар Хайям)
1 Показати IP 21 Жовтня 2016 09:26
А вже нетреба для шофера на кожному пішоході пропускати людей!!!!!!!???А для шофера зебра вже нічого не каже!!!!???
:-) до 1 Показати IP 21 Жовтня 2016 10:58
Треба звичайно, але треба в школі хоч трохи фізику вчити. Тоді будеш знати, що навіть саму жирну ж*пу легше зупинити ніж саме легке авто. А якщо почитати, ще й ПДД до того всього, то виявиться, що і переходити дорогу треба також вміти і по правилам, які кров'ю писані. Ну і саме головне усвідомлювати, що "зебра" це ще не німб над головою і життя в тебе всього одне.
2 до 1 Показати IP 21 Жовтня 2016 11:28
еееее... альо а світлофор тоді для кого??? і якщо зебра то треба кидатись на неї?? Пішоходам забороняється: a) Виходити на проїзну частину, не впевнившись у відсутності небезпеки для себе та інших учасників руху; б) раптово виходити, вибігати на проїзну частину, в тому числі на пішохідний перехід; 4.16 Пішохід має право: a) на перевагу під час переходу проїзної частини позначеними нерегульованими пішохідними переходами, а також регульованими переходами за наявності на те відповідного сигналу регулювальника чи світлофора;
555 Показати IP 21 Жовтня 2016 09:45
А хто ремонтувати капот буде??
Мама Показати IP 21 Жовтня 2016 11:07
Всі хочуть в Европу, а самі нічого для цього не робимо. Машини літають по місту, спішать кудись. Та й люди перебігають дорогу там де їм заманется. В даній ситуації дівчина йшла по зебрі, в сусідній державі ( Польща ) тільки пішохід стає на зебру машина пропускає і перед зеброю водії не нажимають на газ, а пригальмовують. А у нас що робиться? Пам'ятати потрібно одне 5 - 10 хв запізнення ролі не відіграє, не спішіть лишній раз пригальмуйте перед зеброю, а пішохід переходь по зебрі, а не бігієте перед машинами.
зеро зеро до Мама Показати IP 21 Жовтня 2016 11:34
Мамочко..читайте; Дорожньо-транспортна пригода трапилася на пішохідному переході у Луцьку: машина вдарила дівчину, яка переходила на Червоне світло, Мабуть вона дальтонік коли не відрізняе червоне від зеленого.
Проходив поруч... до Показати IP 21 Жовтня 2016 12:26
Шановна пані Мама! В мене до Вас питання. Ви своїх дітей теж будете вчити НА ЧЕРВОНЕ СВІТЛО переходити дорогу? Якщо так, то Вам точно до Європи довго... В тій самій Європі пішоходи не кидаються під колеса машин на червоне світло світлофору.
хз Показати IP 21 Жовтня 2016 15:22