USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку ДТП: травмувалася 17-річна студентка

5 Травня 2015 17:13
ДТП за участю велосипедистки зафіксували у Луцьку. Про це інформують у прес-службі волинської міліції.

4 травня в обласному центрі під колесами автомобіля травмувалася дівчина-велосипедист. Автопригода трапилася близько 12:00 години на вулиці Костопільській. 17-річна студентка, згідно з попередніми даними, не переконалася в безпеці руху, здійснюючи виїзд на вулицю Глушець із прилеглої до проїзної частини території, не надала перевагу в русі автомобілю «ФольксвагенКадді» під керуванням 30-річного лучанина. У результаті відбулося зіткнення.

Велосипедистка отримала тілесні ушкодження, госпіталізована у Волинську обласну клінічну лікарню.

За фактом дорожньо-транспортної пригоди ведеться досудове розслідування.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
ну шо я скажу Показати IP 5 Травня 2015 17:28
тепер нехай одружиться на ній ))))))
Дмитро Показати IP 5 Травня 2015 20:14
Пиз....ти таких велосипедисток треба. Їхав тиждень назад на проспекті Перемоги, біля "Авангарду". Стоїть припарковане авто. Збок їде велосипедистка, обїжджає авто злівої сторони і прямо Мені під колеса. Я сигналю - ноль емоцій. Я обганяю - а та в навушниках. Хотів стати і впечатати підзатильника
Велосепидист до Дмитро Показати IP 5 Травня 2015 20:51
Дивись щоб тобі хтось не впечатав
Дмитро до Велосепидист Показати IP 5 Травня 2015 21:41
у тю тю тю, налякав.
водій до Дмитро Показати IP 5 Травня 2015 22:09
повністю підтримую, тільки не підзатильника, а тим велосипедом по спині і щоб задумалась, що не тільки собі життя споганить, але й іншим!!!
просто до Дмитро Показати IP 5 Травня 2015 22:43
треба було так і зробити,сама катаюсь на велосипеді,але не підтримую тим хто їздить в навушниках
ДАЙ (чи ДОЇ) до Дмитро Показати IP 6 Травня 2015 03:09
Те що вона в наушниках - це звичайно неправильно і по вухах вона заслужила. Але Ви також повинні виконувати ПДР! Перед тим як писати прочитайте про свої обов'язки, як водія, тоді "обїжджає авто злівої сторони і прямо Мені під колеса" буде сприйматися трошки інакше.
Дмитро до ДАЙ (чи ДОЇ) Показати IP 6 Травня 2015 09:19
Велосипедисти також повинні виконувати ПДР! Подивіться як велосипедисти проїжджають перехрестя, світлофори. Тут ще посперечатися треба, хто більше порушує