USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку на Соборності легковик збив дівчину

18 Січня 2017 15:48
Дорожньо-транспортна пригода, у якій постраждала молода дівчина, трапилася сьогодні близько 11 години на проспекті Соборності, повідомляє прес-служба волинської поліції.

33-річний лучанин, рухаючись автомобілем на проспекті Соборності, допустив наїзд 17-річну мешканку Камінь-Каширського району. Дівчина перетинала проїжджу частину за межами пішохідного переходу.

Внаслідок автопригоди потерпіла отримала тілесні ушкодження. Медики діагностували в неї, зокрема, закритий перелом правої лопатки. Після надання медичної допомоги від госпіталізації відмовилася.

За цим фактом слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Марія Показати IP 18 Січня 2017 16:14
Знову за мостом...вискакують..смертники..
ще не зовсім свідоми Показати IP 18 Січня 2017 16:21
Хочеться поспівчувати юнці, а не виходить. По Соборності, починаючи від Північного до гіпермаркету, як мінімум, сім переходів. Потерпілій не 80 років, могла б не полінуватися і пройти пятдесят метрів та пройти по "зебрі". Тоді навіть у випадку травми, можна страхувати свої "заднє місце" і вимагати хоча б матеріальної шкоди від водія за лікування. А так, " перетинала проїзджу частину за межами пішохідного переходу". Тому і не жалко.
Вопрос до ще не зовсім свідоми Показати IP 18 Січня 2017 17:17
А какая разница сколько лет? Правила написаны для всех. Дико бесят старики суицидники которые прут посреди дороги.
Марек Показати IP 18 Січня 2017 16:33
коментар було видалено
[t] Показати IP 18 Січня 2017 16:49
"понаехало полішманів" - нех... шастать)))
Вася Показати IP 18 Січня 2017 17:00
А краще б було щоб більше було місця людям які гуляють по вулицях діти -це здоровий спосіб життя . Зробили б так що авто може їздити тільки за межами міста всі були б щасливі і не було б випадків таких
Дохтор до Вася Показати IP 18 Січня 2017 18:08
Хотілося б побачити твоє щасливе лице в той момент коли горить твоя квартира, а пожежники з відрами пішки йдуть, бо ж їздити можна тільки за межами міста, щоб полішукам по дорозі не заважати з дітьми гуляти))
Марія Показати IP 18 Січня 2017 17:56
По моєму пішоходи вважаають себе безсмертними....
егоїст Показати IP 18 Січня 2017 18:04
Якби людина була відоміша , вже би всі пи**іли про неї шо мол проклинаю по сьоме коліно . Навколо мене живуть якісь ідіоти , коли ви вже тупі такі зрозумієте що в житті стаються різні ситуації , і якби ви попали в якусь таку я би побачив як ви осуждаєте інших
Анонім до егоїст Показати IP 18 Січня 2017 18:20
ідіот це Ти...мабуть теж перебігаєш дорогу де попало....а потім жалієшся на водіїв... Я завжди дотримуюсь правил дорожнього руху і не переходжу дорогу поза зеброю...і на зебрі дуже уважно веду себе...тому можу впевнено заявити-до поки пішоходи не полюблять своє життя і навчаться елементарним правилам дорожнього руху....то будуть їх давити як мурах!Не шкода..самі винуваті!!!!!!!!!!!!!!!
Ще не зовсім свідоми Показати IP 18 Січня 2017 21:24
А ви часом, Дохтор, часом не Менгеле, а то ваші фрази щодо так званих "поліщуків" попахують нацизмом.