USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

У Луцьку оскаржуватимуть «умовне» водія «BMW X5», який збив насмерть дідуся

25 Червня 2016 18:47
Прокуратура оскаржуватиме вирок суду, який передбачає умовне покарання для водія-убивці, і вимагатиме вилучення у нього водійських прав та позбавлення волі.

А нині 49-річний водій, який на шаленій швидкості збив насмерть велосипедиста у Луцьку, продовжує їздити за кермом, адже так вирішив суд.

Чому ж його не лише не позбавили волі, а й навіть прав керування - дізнавалися журналісти НТН.



Нагадаємо, резонансна дорожньо-транспортна пригода трапилася 23 лютого. Близько 19:30 Сергій Панасюк, який керував автомобілем «BMW X5», перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, скоїв ДТП в районі РАЦСу. Він в'їхав в іншу автівку та, втікаючи з місця пригоди, на вулиці Кравчука, поблизу світлофору здійснив наїзд на велосипедиста.



Перед цим водій здійснив аварію біля Луцького РАЦСу. Він зіткнувся з іншим автомобілем та втік з місця пригоди. Утікаючи, водій перед світлофором, збив велосипедиста. Обладнаний усіма потрібними деталями велосипед не допоміг дідусеві уникнути п'яного водія.



Водій отримав від суду умовне покарання та сплатив 2 тисячі гривень судових витрат.

Як повідомляє ВолиньPost, винуватець ДТП є власником одного з магазинів на проспекті Волі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Лол Показати IP 25 Червня 2016 18:58
Убийцу на нары!
скептик до Лол Показати IP 26 Червня 2016 01:15
разом із суддею
Ніка Показати IP 25 Червня 2016 19:03
А що , хіба гроші очистять йому совість?Ну й що ,що власник магазину, потрібно відповідати по справедливості , а суддів на мило ""
петька Показати IP 25 Червня 2016 19:29
А нашо доганяли.не доганялиб не збив би.шось багато 2роки дали 1 рик максимум треба
Анонім до петька Показати IP 25 Червня 2016 20:48
Його не лише треба було доганяти а й стріляти по його колимазі, знав би я хто це і де він живе сам би поїхав і збив його машиною!
скептик до Анонім Показати IP 26 Червня 2016 01:18
так написано ж: Сергій Панасюк
Знаю Показати IP 25 Червня 2016 20:18
Його магазин хутра на розі вулиць Волі та Шопена, якщо не помиляюсь називається "Акцент". Даний водій мерзенна та вкрай нахабна особа.
ось Показати IP 25 Червня 2016 22:09
Невже в нашій державі буде хоч якась справедливість? ... Знав дідуся Богдана, царство йому небесне... добра була людина.... мухи не образив... все життя в Церкві. З небес він думаю всіх простив... Але земний суд повинен бути справедливим, а не продажним. Щоб навіть прав водійських не забрати в синяка, це вже край...
сеня Показати IP 25 Червня 2016 22:31
Серий алкалоїди. Їжлоб
йцукен Показати IP 25 Червня 2016 23:18
бабло вирішує все
йцукен Показати IP 26 Червня 2016 00:03
бабло вирішує все
jdfh до йцукен Показати IP 26 Червня 2016 07:12
Амінь
Лучанка Показати IP 26 Червня 2016 02:28
життя це бумеранг!!! Водій який купив суд ще незнає які випробування долі його чекають!!! Саме головне щоб йому снився дідусь і нагадував, що він убивця...
Чітач Показати IP 26 Червня 2016 14:16
В нашій країні все так...Все черещ ср*ку.Свол*чь відкупилася,а треба було забрати машину і права ,ще штраф заплатити тис. 50.На чесну зарплату на х5 заробив.
ВОВК Показати IP 26 Червня 2016 19:13
наскакали майдануті тепер тіштеся
Лена Показати IP 26 Червня 2016 22:34
Діда шкода хороший був співчуваю .Шофера пяного наказати хай буде урок для всіх хто хоче напідпитку покерувати авто.
читач Показати IP 27 Червня 2016 02:12
а, перепрошую, того ушльопка суддю люструвати? що іншим не було так весело за бабло вбивць випускати?
З Сапалаївки Показати IP 27 Червня 2016 17:27
Суддя Олег Ющук. Запам'ятайте це прізвище. За вбивство людини навіть прав не позбавив горе-водія, а оштрафував на дві тисячі гривень.
Сашшо Показати IP 28 Червня 2016 22:38
Йдемо магаз роздолбаємо Лигарю-водію, Під час майдану шибки в центрі били, всіх люстрували скільки часу, а кореша і продажні судді залишились.... Не допригали.... Якщо на нари не відправлять, то хай на 5років в Ато, Менше якщо закінчеться швидше все на сході, да й в гарячу точку а не в тил
Сашшо Показати IP 28 Червня 2016 23:06
Суддя Олег Ющук забиваєш в гугл а його там багато
User Показати IP 29 Червня 2016 17:59
Ціна людського життя - 2000 гривень? Мені страшно жити в цій дикій країні. НІякий Майдан нам вже не допоможе.