USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

У Луцьку під час руху задимівся тролейбус. ФОТО

12 Травня 2016 10:00
Густий дим і різкий запах горілого налякав пасажирів, які їхали в тролейбусі №1, про що вони повідомили водія. Як з'ясувалося, виникла пожежа.

Це трапилося під час руху тролейбуса, незадовго до зупинки навпроти медичного коледжу. На зупинці пасажирів евакуювали. Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили свідки пожежі, яка сталася сьогодні, 12 травня, близько 9:30.

Дим ішов від заднього колеса тролейбуса. Причина займання наразі невідома, але, як розповіли очевидці, ймовірно, горіла електропроводка.

Що стурбувало пасажирів, у тролейбусі не було вогнегасника. Водій заливав місце займання півторалітровими пластиковими пляшками з водою.

Поспілкувавшись з водіями, кореспонденту ІА Волинські Новини з’ясували, що це один із тролейбусів, які були закуплені в Польщі.

Польські тролейбуси, коли їх доставили до Луцька, були обладнані вогнегасниками, однак після закінчення терміну придатності ЛПЕ не забезпечило транспорт новими вогнегасниками.

Нагадаємо, попри оптимістичні сподівання, придбані у Польщі тролейбуси часто ламалися та відставали від графіка руху.

ЧИТАТИ ЩЕ: У ЛУЦЬКУ В ТРОЛЕЙБУСА НА ХОДУ ВІДВАЛИЛОСЬ КОЛЕСО

До слова, саме молоді спеціалісти-стажери створюють найбільше аварійності, особливо на зношених тролейбусах. Неприємні випадки трапляються на курсах молодих спеціалістів. А зараз, до слова, тролейбуси кермують дуже багато стажерів. Так, Луцьке підприємство електротранспорту постійно оголошує про новий набір водіїв, щоправда, зарплати пропонує дуже низькі, через що працівники тут надовго не затримуються.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Вася Показати IP 12 Травня 2016 10:08
Славнозвісні Романюкові тролейбуси з Польщі!
нхя не смішно Показати IP 12 Травня 2016 10:15
Цей металобрухт, який їздить вулицями міста Луцька дехто називає тролейбусами.
1 до нхя не смішно Показати IP 12 Травня 2016 10:54
є вихід - користуйтесь комфортабельними таксі: іномарка, кондиціонер, музика
AC до 1 Показати IP 12 Травня 2016 11:48
Ми то всі на джипх каємось і дружина і діти і таксі берем,а люди кого обрали на тому і катаються
нхя не смішно до 1 Показати IP 12 Травня 2016 11:58
Та я взагалі пішки ходжу. А в цьому металобрухті потрібно повозити камсамольця - годин з 8-10.
000 Показати IP 12 Травня 2016 10:57
Наш Богдан стоїть замовлень немає, а Романюк і Яковлев купують металобрухт за відкати!!! Вам пани демократи не соромно???
міша Показати IP 12 Травня 2016 11:02
Де їх відкопали.
Анонім Показати IP 12 Травня 2016 11:03
та щоб я на тому лайні їздив? краще пішки пройдуся! а на дальні дистанції є маршрутка...
Мама Показати IP 12 Травня 2016 12:10
Ці тролейбуси це просто жах. Нащо іх купувати, старі та не комфортні. Мами з дитячими колясами в маршрутках ледве поміщаються, краще їздити тролейбусами, а вони то горять находу, то колеса відпадають, і зайти в нього з коляскоюну дуже важко. А ноіих тролейбусів можна на одній руці перерахувати
До автора статті Показати IP 12 Травня 2016 12:14
Сьогодні зарплата водія тролейбуса ІІІ-го класу (початківця) у Луцьку - 18.91 грн. за годину. Це якщо 160 год.(20 робочих днів по 8 год.) за місяць відпрацював- вже 3025 грн. В середньому водій наїжджає до 200 год. за місяць. Вечірні та нічні години оплачуються вище. Якщо працює без порушень - премія до 50% від цієї суми. (+ оплачувана відпустка та лікарняний). МАБУТЬ ЖУРНАЛІСТ ТАК НЕ ЗАРОБЛЯЄ?
Анонім до До автора статті Показати IP 12 Травня 2016 15:13
а про штрафи не розкажете?
Мсм Показати IP 12 Травня 2016 12:14
Банально заклинили колодки та мерия тут непричом водеям треба бути уважнишими та Диму небулоб
Водій 154 - го Показати IP 12 Травня 2016 12:33
Ото проблему роздули - закрепко затягнули тормозні колодки от і вони почали диміти!
ЗІУ-682 Показати IP 12 Травня 2016 13:05
І знов 210-й!!! Це якась катастрофа на колесах!!!
мешканка Показати IP 12 Травня 2016 17:11
Немає ні вогнегасників ні аптечок і керівництво про це знає але нічого не робить ! Чому бо вних зарплати по5000 тисяч гривень.А водій має2500-2800 і його за се дебуть до де справедливість!
Ололо Показати IP 12 Травня 2016 20:01
210 - ще те чудо. Варто тільки глянути, який в нього опущений задок...
АВС Показати IP 13 Травня 2016 08:40
А що ви хтіли яка ціна на проїзд -- такі і тролейбуси . Чи ми хочемо за 2 гр їздити на нових ?
111 Показати IP 13 Травня 2016 08:53
це по нашому!
Сергій Показати IP 14 Травня 2016 15:34
І де той славнозвісний Інспектор транспорту, коли він таки дійсно потрібен? Здається він ж перевіряв чи є вогнегасники і інше чи в належному стані. Хоча ми самі принизили проект, який дійсно взимовийперіод небувпотрібен, а наразі він все таки треба!