USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку - пожежа в приміщенні «Волиньфарму»

29 Травня 2015 15:14
29 травня в підвальному приміщенні «Волиньфарм», що знаходиться в старому місті на вулиці Богдана Хмельницького, 12 сталася пожежа. Про це інформує ВолиньPost.

Пожежники офіційних коментарів не давали, проте на питання, що саме горіло, відповіли, що це ніби-то приміщення серверної.

Наразі на місці пожежі працюють міліціонери і пожежники, які і встановлять причини загорання.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
Анонім Показати IP 29 Травня 2015 15:15
Це їм покара за ЗНУЩАННЯ (цінове) над ХВОРИМИ людьми.
Анонім до Анонім Показати IP 29 Травня 2015 15:34
Згідна на 1000%!! Яка страшна ціна на ліки. Люди клянуть, так що цим треба думати, чи збагачення піде на користь........
Анонім до Анонім Показати IP 29 Травня 2015 16:01
Кляніть, не кляніть. А оскільки потрібно покрити збитки, то ціни ще підростуть.
Жанна до Анонім Показати IP 29 Травня 2015 18:27
Ну що ж ви за люди всі. Спочатку перш ніж облити г*вном - пройдіться і подивіться ціни - Волиньфарм саме дешева аптека.
ВІН до Жанна Показати IP 29 Травня 2015 21:14
фіг вам
Анонім Показати IP 29 Травня 2015 16:26
Не пишіть дурниць в аптеках Волиньфарм ті що соціальні найнижча ціна в місті
він до Анонім Показати IP 29 Травня 2015 21:15
вам також фіг
Анонім до він Показати IP 30 Травня 2015 10:26
Ваше виховання на вищому рівні.
Анонім Показати IP 29 Травня 2015 16:30
за цінове знущання над хворими людьми дякуйте державі!
Анонім до Анонім Показати IP 29 Травня 2015 17:33
Все ПРИВАТНЕ. До чого тут держава. Фармація - це бізнес, як і будь-який інший бізнес. Що хочуть - те роблять.
Лучанин Показати IP 29 Травня 2015 16:35
Бог б'є не палкою.Бувші мести стали бізнесменами, як обдирали людей так і обдирають.Бондаруки,як ті щурі повлазили у всі диски , де тільки можна з людей щось здерти, один на ліках совість втратив, другого запхали в алкогольний бізнес.А розуму що в одного,що в другого не має, а понту - на цілу бригаду.Що Валера, що Сергій тупоголові бездарні .Дивуюся, як можуть нормальні керівники та колеги з такими працювати,
Анонім до Лучанин Показати IP 29 Травня 2015 16:45
Шановний(а). Перед тим як щось писати потрібно повчитись робити це грамотно і без помилок. А сім'я Бондаруків дуже порядна, і в свій час дуже мені допомогли і не тільки мені.
До аноніма Показати IP 29 Травня 2015 17:16
Не тяжко уявити вашу уяву про порядність
Мама Показати IP 29 Травня 2015 17:18
Такий порядний, що рідних. Дітей знати не хоче
Бізнесмен Показати IP 29 Травня 2015 17:20
Для Бондаруків поняття порядність в бізнесі не існує
Правоохоронець Показати IP 29 Травня 2015 17:23
Порядних людей з міліції не виганяють, а якщо звільнили їх з органів, то це багато про що говорить
Лучанка до Правоохоронець Показати IP 30 Травня 2015 08:48
Порядні люди в органах не затримуються.
Анонім Показати IP 29 Травня 2015 18:23
Не етичне стадо, якому тільки і радіти з чужих проблем,в цьому випадку з пожежі. Читаю і шокований, добре що згоріло, це кара і т.д., дійшло аж до сімей. Які ж ви всі смішні і низькі. Бридко таке читати навіть. Щастя Всім!
Пожежник Показати IP 29 Травня 2015 18:47
Це все добре, але хочу всім наголосити, Пожежний РЯТУВАЛЬНИК в Україні отримує надзвичайно низьку заробітну плату!!! А саме: лейтенант служби цивільного захисту має 2 300 - 2 500 грн. Як герою - рятувальнику прожити на таку зарплату???
Анонім до Пожежник Показати IP 29 Травня 2015 19:00
Хай іде на базар торгувати.
сусiд до Анонім Показати IP 30 Травня 2015 09:42
коли в тебе хата горiти буде на базарчик побiжиш.
Анонім до Пожежник Показати IP 30 Травня 2015 10:37
Для мене також не зрозуміло чому такі професії як пожежник так низько оплачується, але це точно не провина Бізнесменів.
Анонім Показати IP 30 Травня 2015 10:17
Прочитавши усі коментарі роблю висновок що до Європи більшості ще далеко. Замість того щоб поспівчувати людям, тішетесь з того, що в когось щось погано. Виходить якщо бізнесмен то не людина, а те що за за будь яким бізнесом сотні, тисячі робочих місць, які в такі нелегкі часи для України та Українців так необхідні то це дрібниці. Даввайте не будемо так низько падати, щоб клясти і лізти в чужу сім'ю. СЛАВА УКРАЇНІ !!!