USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Припинили діяльність 4 незаконних ігрових залів у Луцьку

9 Жовтня 2015 11:22
Правоохоронці виявили незаконний ігровий бізнес у Луцьку. Припинено діяльність чотирьох ігрових залів.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури області.

Прокуратура області здійснює процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні за фактом незаконного заняття гральним бізнесом (кримінальне правопорушення, передбачене частиною 1 статті 203-2 Кримінального кодексу України).

У ході досудового розслідування на підставі ухвал слідчого судді правоохоронцями учора проведено обшуки у чотирьох ігрових залах у Луцьку.

Під час обшуків виявлено й вилучено 48 одиниць компютерної техніки, 4 платіжних термінали ІВОХ, комунікаційне обладнання та документацію.

Наразі проводиться комплекс слідчих (розшукових) дій задля встановлення організаторів незаконного бізнесу.

Досудове розслідування триває.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Анонім Показати IP 9 Жовтня 2015 11:33
а той що біля Троянди прикрили? чи його все не помітять?
((( до Анонім Показати IP 9 Жовтня 2015 12:35
Там біля Троянди з двох боків - один з центральної вулиці, інший з дворів, біля забігайлівки в арці. То який саме?
місцевий Показати IP 9 Жовтня 2015 12:33
цікаво чи прикрили мсл, який порох обявив сєпарами. бачу букмекерки їхні відкриті. дивно, куди йдуть гроші, якщо рахунки заблоковані.. ах ну да.. наш шпига у долі..))
DED Показати IP 9 Жовтня 2015 12:33
А на ГПЗ там де раніше бар Таксі та Дядя Піцца були? Так і буде працювати?
місцева до DED Показати IP 9 Жовтня 2015 14:39
Повністю підтримую, справді на ГПЗ собі спокійнісінько працюють ігрові автомати у всіх на очах. Любі наші правоохоронці будьте такі ласкаві і завітайте до нашого району і ЗАКРИЙТЕ "нафіг" цей ігровий бізнес.
я Показати IP 9 Жовтня 2015 15:08
ви автомати від компьютерів відрізнити можете?
бббб Показати IP 9 Жовтня 2015 15:11
навпроти формули ще один є