USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

У Луцьку побили темношкірих і «списали» на Правий сектор

6 Березня 2014 09:44
У Луцьку двоє молодиків, назвавшись представниками Правого сектору, напали на чорношкірих студентів Східноєвропейського національного університету. Про це йдеться на сторінці групи луцького Євромайдану у Фейсбуці.

Інцидент трапився вчора, 5 березня, біля меморіалу.

Радикально налаштовані хлопці застосували проти іноземців електрошокер. При цьому вони навмисно назвалися представниками Правого сектору і таким чином хотіли налякати іноземних громадян.

Перехожі, котрі бачили ситуацію, затримали порушників. На місце подій оперативно прибули працівники луцького УМВС та представники Правого Сектору, Автомайдану.

Встановили, що затримані не мають відношення до Правого сектору, про що вони заявили на відеокамеру.

На цей момент часу порушниками займається міліція.4

Правий Сектор Волині вчергове заявляє, що виступає проти переслідувань та насильницьких дій на расовому та національному ґрунті.



Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
Негр Коко Показати IP 6 Березня 2014 09:48
Негри повинні знаходитись в Африці, їм тільки дай ногу в двері вставити, почнуть перти сюди як таргани.
Українець до Негр Коко Показати IP 6 Березня 2014 09:55
Так в Америці таких повно, то чого ж ти їх на допомогу кличеш?:) А взагалі, ось такі типи і вносять смуту в суспільство! Сьогодні негр не сподобався, завтра азіат, потім росіянин... і понеслась ... Таких відразу садити треба без суду і слідства!
Негр Коко до Українець Показати IP 6 Березня 2014 20:32
Ти певно не бачив що вони вже зробили з Європою? Грабують слабких, гвалтують місцевих. Підтримуйте цих ****і це чекатиме на ваших дітей. Тільки однорідне суспільство має шанс.
Негр Коко до Українець Показати IP 6 Березня 2014 20:39
Я нікого на допомогу не кличу, я проти євроінтеграції.
Доктор Хаус до Негр до Негр Коко Показати IP 6 Березня 2014 22:02
Ти полішук..
Анонім Показати IP 6 Березня 2014 09:55
ага, як щось погане,то вже іне правий сектор. а хто? може путін приїхав і побив їх. він ж зараз у всіх гріхах винний. ви очі відкрийте. весь луцьк розмальований в таких символах як "кельнський хрест", "вовчий крюк" в поєднанні з цифрами 88 і 14. погугліть в неті і розберіться,що це означає, а потім розказуйте,хто кого побив і на кого звалив.
Денис Показати IP 6 Березня 2014 09:57
Казочки тільки не розповідайте, бо вся ідеологія "Правого сектора" побудована на таких діях!!!
Че Показати IP 6 Березня 2014 09:58
Негри з автоматами по території України не ходять. "Незванный гость лучше россиянина"
жана Показати IP 6 Березня 2014 10:11
нема що робити людям в такий час тільки бійками займатись мир сошел с ума
Європа Показати IP 6 Березня 2014 10:36
Нам до Європи як до неба рачки... У Франції, Італії, і.т. вживаються всі національності, а в нас скоро рівненчани будуть сваритися з волинянами, ганьба!!!
Negro Coco Murdered до Європа Показати IP 6 Березня 2014 20:46
ідіоте, в багатьох країнах європи білше 70 відсотків населення проти міграції, але то певно для вас новина.
чому списали Показати IP 6 Березня 2014 10:49
Ці сопляки мають безпосереднє відношення до Правого сектору
Вільна Волинь до чому списали Показати IP 6 Березня 2014 12:23
Якщо дійсно мають, то списали їх у зв"язку з дискредитацією останніми самого ПС.
Рома Показати IP 6 Березня 2014 10:50
Фашисты
555 Показати IP 6 Березня 2014 10:59
а негри це що не люди такі ж самі як ми звами? де ваша совість та людяність?
-555 до 555 Показати IP 6 Березня 2014 12:47
Ви поставили 2 питання. Відповідаю: 1. Ні, бо вони негри. 2.Сумління - вияв моральної самосвідомості особистості, її здатність здійснювати моральний самоконтроль, самостійно формулювати для себе моральні обов'язки, якщо не знаєте. В мене відсутні моральні обовязки до народів Африки.
негр Показати IP 6 Березня 2014 11:13
Лідери "правого сектору" заявляють, що Україна для українців!! От парочка дурнів почала зачищати наше місто!!!
Лучанин Показати IP 6 Березня 2014 11:37
Побиття африканців біля меморіалу - це ганьба для всього Луцька. Насильство у місті ініціювала банда Данильчука, навіть російський націоналіст Путін на прес конференції обгрунтовував свої агресивні дії в Криму посиланнями на злочини проти людяності цього луцького бандформування.
Доктор Хаус до Лучанин Показати IP 6 Березня 2014 22:08
З достовірних джерел стало відомо, що уроди, які побили негрів - студенти дурфаку того ж таки СНУ. Коцан все замне, картина маслом, це ж дрібне хуліганство - напад на людину, загроза життю і здоров*ю...
Андрій Показати IP 6 Березня 2014 11:46
Дуже добре, що хлопці лишили свої адреса. ТЕПЕР до них і в гості на чайок можна знайти і пальчики в двері позажимати! а може навіть утюжком їм глажку влаштувати. Я думаю до понеділка вони вже не будуть навчатися в СНУ ім Лесі Українки а то це буде ганьба для КОЦАНА, але з квартир своїх так швидко не виїдуть. ВИРОДКИ - Я ЙДУ ДО ВАС!!!!
Ахахахах до Андрій Показати IP 6 Березня 2014 15:16
Не сміши Ахахахах
до Данильчука Показати IP 6 Березня 2014 12:01
Паша, май мужність відповідати за дії своїх членів, а не ховатися і відразу відхрещуватись від них. Всі студенти знають, що вони є членами Правого сектору.
Вільна Волинь Показати IP 6 Березня 2014 12:15
НЕшановні неоязичницькі організації і "ЧОРНИЙ БЛОК" зокрема! Ми знаємо хто ви, що ви і де ви. Також, особисто я знаю, що особа, яка зареєстрована Вконтакті під ім"ям Gans (Стасік) Romanberg є причетною до обмалювання стін перевернутими хрестами та написами "наш бог - сварог", "перунова рать" біля Петропавлівського храму, що на Рівенській. Майте на увазі, ви під пильним наглядом, а подальші дії негативного, провокативного або ж "проязичницького" плану будуть одразу зараховані у вашу "копілку поганих справ". Зокрема Gans (Стасік) Romanberg - відповідатимеш першим!
Назар до Вільна Волинь Показати IP 6 Березня 2014 15:08
По замовленню Данильчука працюєш?)
Вільна Волинь до Назар Показати IP 6 Березня 2014 20:32
Ні. Власна ініціатива....