USD 39.00 39.32
  • USD 39.00 39.32
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У луцькому парку виявили тіло новонародженої дитини

26 Травня 2016 10:32
У луцькому парку знайшли тіло новонародженої дитини. Про це інформують у прес-службі прокуратури області.

Учора ввечері у чергову частину Луцького відділу поліції ГУНП у Волинській області надійшло повідомлення від 60-річної лучанки, яка на березі річки Стир на міському пляжі у Центральному парку імені Лесі Українки виявила тіло новонародженої дитини.

На місце події одразу виїхала слідчо-оперативна група, керівництво Луцького ВП ГУНП в області та черговий прокурор Луцької місцевої прокуратури.

З місця події вилучили фрагмент тіла дитини, а саме - верхню частину тулуба з верхніми кінцівками та головою, також частини трьох поліетиленових пакетів.

«За фактом умисного вбивства матір'ю своєї новонародженої дитини слідчі розпочали кримінальне провадження за частиною 1 статті 117 Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування», – повідомив Ігор Муковоз, керівник Луцького відділу поліції ГУНП у Волинській області.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснює слідчий відділ Луцького ВП ГУНП в області, процесуальне керівництво розслідуванням – Луцька місцева прокуратура.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Володя Показати IP 26 Травня 2016 10:45
Одні просять дітей у Бога а інші так викидають. Таких матерів-жінок треба довічно. Народила і викинути ??????!! Як з цим буде жити така жінка? Вже Божого нічого не осталось
ss до Володя Показати IP 26 Травня 2016 14:55
це психічно хвора нормальна так би не вчинила.в психлікарню лікувати а чому ти зла людям бажаєш в тюрьму довічно це її хрест вона його нести буде не ти .
Ганна Показати IP 26 Травня 2016 11:09
Це дитину вона ще й розчленовала? Жах! Скоріше найти і впаяти по саме....!!! Дебелих мамаш таких треба стерелізувати!
Ірина. Показати IP 26 Травня 2016 11:26
Четрвертувати таку потрібно,її навіть не можна жінкою назвати не те що матірю!!!!
Іван Показати IP 26 Травня 2016 11:36
Не судіть та несудимі будете. Навідомо яка доля у вас чи ваших дітей, внуків правнуків може бути. Так що говорити нічог не можна!!!Ви ж не знаєте чому так з людиною стається, на все воля Божа, так що не треба нарікати
Гость до Іван Показати IP 29 Травня 2016 05:20
А У ВІКНО ЖИТТЯ БЛ*ТЬ НЕ МОЖНА БУЛО ДИТИНУ ЗДАТИ (таке негарне слово, яке хоч могло дитині подарувати життя) ??? А за розчленування я б її сам порубав. Маю двоє дітей і просто не уявлаю як таке можна зробити...
КГБ Показати IP 26 Травня 2016 11:41
А коли Муковоза вже приберуть??? Знов явився па****ка корупціонер!!!
лучанка до КГБ Показати IP 26 Травня 2016 12:38
в Луцьку в роддомі є анонімне вікно!!!!!!!!!!!! просто поклала б туди дитинку і ВСЕ!!!!! просто є дюди , а є НЕЛЮДИ!
Б г к до КГБ Показати IP 26 Травня 2016 13:32
Добра людина
аля Показати IP 26 Травня 2016 11:57
Стільки обурення. А хтось подумав про те, що щодня від абортів гинуть близько 700 українців. Їх так само рвуть на шматки і викидають в абортаріях. Такий самий це гріх, як і це вбивство.
Анонім до аля Показати IP 26 Травня 2016 14:34
Аборт- це одне ,а розчленувати дитину, це зовсім інше ,тільки психічно хвора, зовсім неадекватна людина таке могла зробити в якої галюни і голоси .
333 Показати IP 26 Травня 2016 12:03
жах волосся стає дибки...
Явшоці Показати IP 26 Травня 2016 14:09
Просто жах, ото мра..ота!!!
Лучанка Показати IP 26 Травня 2016 14:45
Не факт, що це зробила саме та, яка народила це дитя. Могло бути і таке, що це скоїв сожитель жінки, якщо сім'я знаходиться у скрутних обставинах. Народила дома, він забрав, сказав , що дитина померла... Чому не варіант?
Лучанка Показати IP 26 Травня 2016 14:46
Не факт, що це зробила саме та, яка народила це дитя. Могло бути і таке, що це скоїв сожитель жінки, якщо сім'я знаходиться у скрутних обставинах. Народила дома, він забрав, сказав , що дитина померла... Чому не варіант?
Zzzz Показати IP 4 Червня 2016 16:48
Тварину мало убити. Народила, то занести ж можна в роддом, там є віконце! Для чого безневинне дитя так гробити.