USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку водій авто втік з місця ДТП, залишивши записку

27 Вересня 2016 21:36
Автомобіль з польськими номерами у Луцьку протаранив припарковану автівку, залишив на лобовому склі записку з номером телефону й зник.

Про це пише Волинь24.

Власники потрощеної машини отримали збитків на 1,5 тисячі доларів. До того ж вони бояться, що можуть бути не першою і не останньою жертвою «неадекватного водія».

ЗАЛИШИЛИ МАШИНУ НА ДВІ ГОДИНИ, А ЗНАЙШЛИ РОЗБИТОЮ


Лучанка Оксана Гуляр-Хмілюк розповідає, що у п’ятницю, 23 вересня, разом з чоловіком та дітьми залишила автомобіль «Фольксваген Пасат» на вулиці Романюка у Луцьку. Сім’я спершу відвідала стоматологічну клініку, а згодом – піцерію. Повернувшись менш, ніж за дві години, вони побачили потрощену машину, на лобовому склі якої була записка з номером телефону.

Зі слів жінки, винуватець аварії, який залишив записку, спершу йшов на контакт, але згодом почав уникати потерпілих.

Тим часом, майстер попередньо оцінив збитки у 1,5 тисячі доларів, адже в машини пом’яте крило, підбитий бампер, вивернуті колеса тощо.
Також лучанка не розуміє, чому поліція приїхала на виклик лише через годину. Вона переконана, що поліція не прагне розслідувати це ДТП, мовляв, потерпілі самостійно знайшли відеозапис аварії, номер машини винуватця, натомість правоохоронці «відфутболили» заявників до понеділка.

Окрім цього, Оксана Гуляр-Хмілюк розповідає, що у ніч з п’ятниці на суботу поліцейські затримали винуватця ДТП, який пообіцяв, що не тікатиме від слідства, а за декілька днів правоохоронці сказали, що нічого про це не знають.

«Патрульні, які приїздили на виклик, були некомпетентними, бо мало не після кожного сказаного речення комусь дзвонили і питали, що їм робити», - наголошує лучанка.

Вона боїться, що власник автомобіля BMW може втекти до Польщі, бо має номери сусідньої держави.

«Моральні виродки їздять за кермом у Луцьку. Це ж потенційна небезпека не тільки для машин, а й для людей!», - підкреслює жінка.

НА СЛІД ВИНУВАТЦЯ АВАРІЇ ВЖЕ ВИЙШЛИ

Тим часом в патрульній поліції звинувачення категорично відкидають. Прес-секретар луцьких «копів» Ольга Бузулук каже, що патруль прибув на виклик через чотири хвилини після того, як отримав завдання зі служби «102» Головного управління Нацполіції у Волинській області. На жаль, на той час з моменту дзвінка минуло 53 хвилини.

Жінка каже, що, диспетчерська служба часто повідомляє про виклики запізно. Зокрема, про порушення правил дорожнього руху поліцейські дізнаються лише через 20 хвилин, тому приїхавши на місце події, порушника не застають.

Водночас Ольга Бузулук запевнила, що поліція наразі «вийшла на слід» власника автомобіля та водія, який вдарив припарковану машину.

З її слів, дії порушника швидше за все кваліфікують за статтею 124 КУпАП (порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів). Винному загрожує 340 гривень штрафу, а от питання щодо відшкодування матеріальних збитків окремо розглядатиме суд.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Читач Показати IP 27 Вересня 2016 21:54
Маячня. Пассат коштує 2500-3500 дол.
Сергій до Читач Показати IP 27 Вересня 2016 22:37
Що за маячня? Де це такі ціни на В5 на законній укр.реєстрації (дивлячись на фото, машина в хорошому стані)? Тим більше це ціна відновлювального ремонту!...думаю тут 500-800$ реальна вартість ремонту,...але....
Писака до Сергій Показати IP 28 Вересня 2016 00:56
Пассатік, на польський номерах, за 2500 зелений взяти взагалі не проблема, в доволі хорошому стані !
не тормози до Писака Показати IP 28 Вересня 2016 10:05
пасат на укр.номерах
Машина така 6 штук к до Читач Показати IP 28 Вересня 2016 08:20
а ремонт дороги бо там пішов кузов вирвало задн.ю балк та поркшено всі зазаори
Коля Показати IP 27 Вересня 2016 21:55
Може який коханець ? Це ж життя все бумеранг
Оксана до Коля Показати IP 28 Вересня 2016 06:02
Ну звісно коханець! Я Вам по секрету скажу, тільки Ви нікому, добре? То була зграя коханців, ідіот!
Коля Показати IP 27 Вересня 2016 21:56
але спивчуваю
Працюю неподалік Показати IP 27 Вересня 2016 22:41
Із ПДР: Стоянка забороняється ближче 10 м від виїздів з прилеглих територій і безпосередньо в місці виїзду. А те теля стояло майже навпроти виїзду!!! Ото бляха буде знати де паркуватись. Постійно там припарковано 100500 автівок, а вуличка шо ледве 2 машини розминаються. Давно пора встановити знак "Стоянку заборонено".
ацькі ннннннннннада? до Працюю неподалік Показати IP 28 Вересня 2016 06:01
ти ідіот? іди поміряй рулеткою скільки метрів до виїзду було. Авто стояло майже навпроти будки охоронця банку.
Анонім до ацькі ннннннннннада? Показати IP 28 Вересня 2016 07:37
Оксана успокойся,ну попала,с кем не бывает.
43 до Працюю неподалік Показати IP 28 Вересня 2016 08:41
Подивіться місце на Гугл-перегляд вулиць: https://www.google.com.ua/maps/@50.7426659,25.3186893,3a,75y,286.21h,76.68t/data=!3m7!1e1!3m5!1siUBiEhddPZecnOzX7t0qmQ!2e0!6s%2F%2Fgeo3.ggpht.com%2Fcbk%3Fpanoid%3DiUBiEhddPZecnOzX7t0qmQ%26output%3Dthumbnail%26cb_client%3Dmaps_sv.tactile.gps%26thumb%3D2%26w%3D203%26h%3D100%26yaw%3D295.23267%26pitch%3D0!7i13312!8i6656
До мудака Показати IP 28 Вересня 2016 07:58
Для м**акіа в яких х**ово з глазомєром є ше такий пункт: д) у місцях, де відстань між суцільною лінією розмітки, розділювальною смугою чи протилежним краєм проїзної частини і транспортним засобом, що зупинився, менше 3 м;
Просто Показати IP 28 Вересня 2016 08:13
Якщо людина йшла на контакт для чого заявляти? Некомпетентні????? Ти сама хоть в одному з цього щось знаєш?
до просто до Просто Показати IP 28 Вересня 2016 11:18
ви не вмієте читати ? йшла спочатку на контакт. потім передумала.
123 Показати IP 28 Вересня 2016 08:47
яка різниця скільки він коштує,якби вам авто побили, щоб ви робили, соплі пускали? а наша поліція......це взагалі, їх цікавить лише хто більше щаплатить, ніх....ра не змінилось.
Це шо було? Показати IP 28 Вересня 2016 10:30
"диспетчерська служба часто повідомляє про виклики запізно", "поліцейські дізнаються лише через 20 хвилин"... - і це оперативна служба? Рехформи в дії! Скоро відкрито у відповідь будуть казати: "Зачекайте, зараз злочинець залишить місце злочину і ми повідомимо патруль...".
Def Показати IP 28 Вересня 2016 17:46
Полиция только не правомерные постановы выписывает луцким жителям!!!! А в законах что кобыла в грязи . как не крути а у человека авто побито , и его нужно ремонтировать.ремонт не дёшево стоит да и мастера толкового проблема найти.
1312 Показати IP 28 Вересня 2016 21:05
ІДІОТІВ ЯКІ ставлять автомобілі на Романюка біля повороту на Хмельницького попереджаю - поліцію викликати не буду, автомобіль бити теж не буду - ВОДІЮ ОБІЦЯЮ НЕЗАБУТНІ ВРАЖЕННЯ!!!