USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Замінування «Глобусу» - з місця події

31 Березня 2015 19:44
Із торгового центру «Глобус» вивели усіх працівників і відвідувачів. На місці працюють правоохоронці, приїхали надзвичайники є і швидка.

Тут дійсно чимало правоохоронців – більше двох десятків міліціонерів. Приміщення, яке знаходиться за адресою - місто Луцьк, вулиця Єршова, 11 оточили силовики, підходити до будівлі забороняють.

Біля «Глобусу» вештаються розгублені працівники торгового центру, міліціонери нічого не пояснюють. Втім, ДАІшники таки роз’яснили, що надійшов дзвінок про замінювання, тому з годину в будівлі працюватимуть сапери й після детального обстеження вже з'ясують, чи дзвінок був хибним, чи дійсно в будівлі є бомба.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Вова Показати IP 31 Березня 2015 19:52
Треба таких зловити оштрафувати нормально щоб батьки чи сім"я за придурка заплатила і дати роботу на 5-10 років -працювати безкоштовно . От тоді дурість з голови вийде.
Ага до Вова Показати IP 31 Березня 2015 20:03
Та дурість сидить в лугандоні і прикалується. Збігай злови і оштрафуй, Вова...
липа Показати IP 31 Березня 2015 20:47
найти, привязать к столбу и пусть люди скажут что о нем думают...
Красава Показати IP 31 Березня 2015 21:24
Красава.....
я Показати IP 31 Березня 2015 21:33
Смешного мало.Вилели б вы в реали,лица лбдей,которых эвакуировали.Караул,смешного действительно мало
ната до я Показати IP 1 Квітня 2015 07:52
я там була нічого страшного
я Показати IP 31 Березня 2015 21:51
всьо правельно хай звонять
Анонім до я Показати IP 31 Березня 2015 22:29
навчись спочатку граматики, а тоді пиши.немає в цьому нічого смішного і правильного.
Анонім Показати IP 31 Березня 2015 22:30
Крим треба навіть і ззаду можна впізнати
вундер Показати IP 31 Березня 2015 23:21
наскільки мені відомо всі ровд області сьогодні похоже воювали - сміх і ганьба керівництву
Світло Показати IP 31 Березня 2015 23:51
Розпустили людей хаусом та безвідповідальністю за 24р.незалежністі. Живем незнаєм, що завтра буде?
скажу що буде до Світло Показати IP 1 Квітня 2015 07:26
буде деградос, якщо усі будуть такі ж малограмотні як ти, Світлий коментатор
123 Показати IP 1 Квітня 2015 07:09
А гаішники на в'їзді хами ще ті
Володимир Показати IP 2 Квітня 2015 20:24
Скажіть чому на такий виклик приїхала 1 пожежна машина , і 1 швидка ? вони думали що цього буде достатньо ???? на таке приміщення ! ! !