USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Луцьку повідомили про замінування лікарні. ОНОВЛЕНО

1 Червня 2014 21:46
У Луцький МВ УМВС України у Волинській області надійшло повідомлення від старшого лікаря зміни швидкої екстреної допомоги про те, що на номер швидкої допомоги 103 зателефонував невідомий чоловік і сказав, що лікарня замінована. При цьому він не назвав, де саме закладена вибухівка. Правоохоронці відразу взялися перевіряти цю інформацію.

За станом на 23:12 стало відомо, що міліція завершила перевірку майже всіх лікувальних закладів міста. Кількість евакуйованих людей вимірюється тисячами. Вибухового пристрою так і не знайшли.

За станом на 22:30 речниця волинської міліції Оксана Блищик повідомила, що у Луцькому пологовому будинку правоохоронці вибухівки не знайшли. Зараз перевіряють військовий госпіталь.

За станом на 22:29 Луцький міський голова Микола Романюк, який приїхав до дитячої лікарні, сказав, що чоловік, який дзвонив у "швидку" з приводу замінування лікарні, говорив російською мовою.

За станом на 22:00 правоохоронці направилися перевіряти інші лікувальні заклади міста. Наразі вони прямуюють у пологовий будинок та у військовий госпіталь.

За станом на 21:45 пацієнтів та песонал Волинської обласної клінічної лікарні, які були евакуйовані, повертають назад, оскільки вибухівки не виявили. Інформацію підтвердив головний лікар обласної клінічної лікарні Іван Сидор.

За станом на 21:30 у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини правоохоронці повідомили, що вони шукали вибухівку в двох лікарнях Луцька, але поки не знайшли.

За станом на 21:00 з обласної клінічної лікарні евакуюють пацієнтів та персонал.

«Зараз зусилля спрямовані на те, аби оперативно евакуювати хворих та персонал лікарень у Луцьку», – розповів заступник начальника УМВС України у Волинській області Олександр Никитюк. Експерти-вибухотехніки обстежують приміщення та територію біля медичних закладів. Проводяться заходи щодо встановлення особи чоловіка, котрий повідомив про вибухівку.

Подія зареєстрована у журналі заяв і повідомлень міськвідділу міліції.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 33
Анонім Показати IP 1 Червня 2014 21:49
коментар було видалено
Ольга Показати IP 1 Червня 2014 21:59
Я только віписалась а как тем кто лежачий?Сволочь одним словом...
Всезнайко до Ольга Показати IP 1 Червня 2014 22:51
коментар було видалено
Адвокат до Ольга Показати IP 1 Червня 2014 23:04
пані зробила описку, а всезнайко - обс*рку ))) (а дзвонило у міліцію справжнє х*йло)
Анонім Показати IP 1 Червня 2014 22:24
" УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію." - В тому що цей нелюд тварь хтось сумнівається? То чому видалено коментар? Хіба не треба таких на шматки рвати? Що саме не відповідає написаному вище? Можна тільки жителів на сході вбивати, це навпаки, заохочується?
НЕЛУЧАНИН Показати IP 1 Червня 2014 22:53
КАЦАПИ ******** !!!!!!!! ЗА ВАС ВІЗЬМЕТЬСЯ ПРАВИЙ СЕКТОР !!!!!!!!!
Всезнайко до НЕЛУЧАНИН Показати IP 1 Червня 2014 23:36
коментар було видалено
лучанин до НЕЛУЧАНИН Показати IP 1 Червня 2014 23:53
вони собі ради не можуть дати.
Лучанин до НЕЛУЧАНИН Показати IP 2 Червня 2014 00:56
коментар було видалено
Валерій Показати IP 1 Червня 2014 23:23
О народ в нас і тупий! Да подивіться які вже ціни на все... І які зарплати! Як ми і на скільки вже стали ніщими....! І невже це в усьму Путін винний чи самі кацапи або "сепаратисти"! Та цеж все чворить ця банда що сидить в ВР, облраді і в районах!
Юрист до Валерій Показати IP 2 Червня 2014 07:29
коментар було видалено
Тарас Показати IP 1 Червня 2014 23:39
Та хто ж їх ображає...жили собі російськомовні і далі будуть жити у нас в країні, і ніхто з україномовних не збирався їх дескридетувати.....чи може це ми кордон перетинаєм, землі відбираєм... не плутайте грішне з праведним...
Тарас Показати IP 1 Червня 2014 23:40
Російськомовні не винні, винні КАЦАПИ, які виступають за Путіна
Семен до Тарас Показати IP 1 Червня 2014 23:50
А Путін тобі власне вже що зробив?
Тарас до Семен Показати IP 1 Червня 2014 23:54
А ми, власне на ті перейшли?....А на рахунок Путіна, то і Вам він також нічого доброго не зробив,
яя до Тарас Показати IP 2 Червня 2014 13:45
Путін не призидент нашої країни.в Росіїї хліб стое 5-10 руб.помідори 23 рубля.пенсія мінімальна 10000 руб.так и в европі.белорусії.....в нас хліб 4 грн зарплата 1218 грн.багато купите?покращеня буде?
панкрат до Семен Показати IP 2 Червня 2014 06:58
Тим що він(путлер)ще досі живий
вова до Тарас Показати IP 2 Червня 2014 13:40
люди не від харошої жизні почали на сході повставати.нашим депутатам видно нема куди гроші діти 3 ляма в день уходить на ато.а толку?нові жертви.солдати голодні...люди без роботи
Ирина Показати IP 1 Червня 2014 23:42
Валерий, Вы правы на все 100. На войну теперь можно списать все... а народ оплатит.
Тарас до Ирина Показати IP 1 Червня 2014 23:49
Списати то можна, але не потрібно забувати, про те, що в 21 столітті матері отримують мертвих синів......А брати наші розказують, що Вас захищають....Це справедливо?
879 Показати IP 1 Червня 2014 23:55
В попередній публікації http://www.volynnews.com/news/society/separatysty-atakuiut-zakhid-ukrayiny-cherez-internet-zmi/ йдеться про "якихось 50%". А те що зараз сердечники та інсультники почнуть вмирати через хвилювання та до них ще й інші додадуться не входить до тих 50%? Це з однієї сторони. А з другої дуже хотілося б попросити журналістів "пронюхати" іншу версію. Може так влаштовані навчання керівництвом УОЗ чи навіть МОЗ? Там же теж з людьми не рахуються
Тарас до 879 Показати IP 2 Червня 2014 00:03
А його видаляли?
Адміністрація до 879 Показати IP 2 Червня 2014 00:19
Не потрібно дублювати коментарі. Дубляжі видаляються
Анонім Показати IP 2 Червня 2014 06:31
А на сході люди вже місяць в лосі живуть, і також сердечники від бомбардувань вмирають.
Валерій Показати IP 2 Червня 2014 07:06
Та це, скоріж за все, наша місцева влада собі придумала мульку! Щоб якусь роботу показати. А то як же - все тихо і спокійно, ціни на своїх підприємствах тихенько піднімають.На крутих машинах їздять, в ресторанах горілочку попивають... за коліна молодих дівчат тримаються... Що ще хотіти... Каса іде! І то непогана! Щоб народ цього непомічав, от і придумують різні ШОУ. ( та якби, НЕДАЙ БОЖЕ, комусь захочеться заложити бомбу - то він її заложить і взірве. І наші ці клоуни її незнайдуть. Цеж зрозуміло!
Юрист до Валерій Показати IP 2 Червня 2014 07:37
коментар було видалено
лпдмуа а простише и Показати IP 2 Червня 2014 08:36
та вроді вже давно тематика і спосіб таких злочинів і виявлення (телевоних терористів ) напрацьований і е для цього всі технічні засоби які повинні працювати в цілодобовому режимі небуду вдаватися в деталі-цікаво чому ще неспіймали ? чи техніка заржавіла чи оператор на пенсію пішов
до Валерій Показати IP 2 Червня 2014 09:56
Розумнику,країну розкрадали не один рік,за останні чотири роки просто знищували,а ти і тобі подібні хочете,щоб за три місяці вам все впало з неба. Путін користуючись нагодою,роздирає Україну на шматки,за наші гроші,які вкрав і вивіз янукович та його близьки ублюдки!!!
ПЕТРО КАЛОРІЯ Показати IP 2 Червня 2014 14:25
"....За станом на 21:45 пацієнтів та песонал Волинської обласної клінічної лікарні, які були евакуйовані,....". А хто таке - "ПЕСОНАЛ"? Це ті, що гавкають на хворих? Ото клятий Фрейд....