USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 42.65 42.95
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку звільнили поліцейську. ОНОВЛЕНО

15 Лютого 2016 11:37
З лав Управління патрульної поліції міста Луцька звільнили нову поліцейську.

Про це інформує ВолиньPost з посиланням на достовірні джерела.

Зокрема, джерело повідомило, що нова поліцейська Наталія Жилко приїхала на роботу власним автомобілем будучи напідпитку.

Зі слів речниці патрульної поліції Луцька Ольги Бузулук, наразі цю справу розслідують київські правоохоронці. Будь-які інші коментарі вона давати відмовилася.

До слова, на початку своєї поліцейської кар'єри, ефектна блондинка щедро роздавала коментарі місцевим журналістам, зокрема й для Інформаційного агентства Волинські Новини.

Повідомлялося, що Наталія Жилко змінила роботу в страховій компанії на поліцію. До цього часу вона ніколи не тримала в руках зброю, працювала в теплому кабінеті, а робота не потребувала фізичного вишколу. Каже, родичі спершу не розуміли її вибору, але підтримали.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 125
new Показати IP 15 Лютого 2016 11:43
Бачив нових поліцаїв та чомусь вони в своїх "латах" більше нагадували гей пару
ВиБорець до new Показати IP 15 Лютого 2016 11:57
на себе в дзеркало подивись, ну, що, латентний...
Анонім до ВиБорець Показати IP 15 Лютого 2016 14:38
Ось ти й засвітився коли будеш знову йти на гей парад не забудь колег прихопити
Штефан, Луцьк до new Показати IP 15 Лютого 2016 11:58
у Європу крокуємо!
Лучанин до Штефан, Луцьк Показати IP 27 Серпня 2016 00:04
Чим вона думала коли йшла на роботу на підпитку?Явно що не головою!Якби головою думала б то з роботи не звільнили б!Вона ж сама своїм особистим вчинком поставила велиий та жирний хрест на своїй поліцейській карєрі!Оце так набрали контингент в поліцію Луцька!А на що ж тоді дивилася атестаційна комісія?Вона ж три атестації проходила!Значить винувата також і комісія що допустила до роботи таку поліціянтку,яка схильна до оковитої!Один єдиний плюс-це те що відразу звільнили!Так потрібно робити і з іншими поліцейськими,які вчинять подібні злочини!
Я до new Показати IP 15 Лютого 2016 12:20
А колишні нагадували жирних кабанів, які немогли вилізни з машини а в очах писало 100 гривень.
Анонім до Я Показати IP 15 Лютого 2016 16:20
тепер прийшли трохи худіші, але більше голодні. в очах - по 100 євро
Ека Згуладзе до Анонім Показати IP 16 Лютого 2016 14:46
ой, перестаньте!!!! бо зараз всцюсь зі сміху.....!!!!!
ветеран до new Показати IP 15 Лютого 2016 12:34
Іне тільки вона приїхала за кермом в стані спяніння, так же вчинив і інший новоспечений поліцейський.Знову честь мундира і захист престижу.Інший випадок, виїхали на сімейний скандал незаконо застосували газю В результаті дебошир в лікарні діти на лікарняному. Вже півтора місяця мовчать, хоча службова перевірка малаб бути проведена негайно. Причина проблем, а це тільки початок, авральний набір, непідпорядкованість керівникам місцевої поліції, відчуття вседозволеності і робота на піар. Такий підхід став і причиною незаконного застосування зброї у м. Київ. Нехай Міністр Голова нацполіції уважно читають Закон який вказує де забороняється застосовувати зброю. Ганьба домогосподаркам які реформують МВС.
1 до ветеран Показати IP 15 Лютого 2016 14:40
1.коли її "реформували" спеціалісти то ліпше було? На сьогодні біля консульства у Луцьку пройти і проїхати можна. 2. ви всі розумні поки Вашого сина/дочку/батьків не зачепить пяний мажор - а потім перші горлопанити будете - де була поліція???????
Анонім до 1 Показати IP 15 Лютого 2016 16:21
пяна поліція багато допоможе ?
Лучанин до Анонім Показати IP 27 Серпня 2016 00:25
Є така приказка:Бий своїх,щоб чужі боялися.І правильно зробили що звільнили-так і надалі потрбно робити,щоб інші поліцейські бачили, що і з ними може таке саме бути і щоб боялися робити подібні вчинки.І справді,що їй нехватало?Роботу дали,машину дали,щоб патрулювала,форму дали,зарплату дали і немалу для Луцька-8 тисяч(навіть далеко не на всіх підприємствах люди таку зарплату отримують)В неї геть вже совісті небуло зявитися на підпитку на роботу!Хочеш випити-іди в неробочий час в бар і пий скільки собі хочеш!
Анонім до 1 Показати IP 15 Лютого 2016 18:08
Більш складніше недай бог коли ти станеш обєктом злочиного посягання, для відома в м. Луцьку з 10 скоєних розкривається лише один злочин, Працювати треба а не піаритись. А нащот мажорів вже в Києві міністр і голова набрехали про мажорів, а виявилось вбили неповноллітнього з сіміїтрудяг.
0000000 до Анонім Показати IP 15 Лютого 2016 18:18
А МАЖОРІВ ТАК НІБИ НЕМА НАПЕВНЕ ЄВГЕН РОСКІН ОДИН У СВІТІ
007 до Анонім Показати IP 29 Лютого 2016 09:57
Трудяг не трудяг, але тій мразі прийшлось по заслузі.
123 до ветеран Показати IP 15 Лютого 2016 20:22
Я б тих триклятих мажорів всіх поперестрілювала! Мало того, що їздять обдовбані, то ще й людям біда, бо хоч і ти будеш не винен, винного зроблять тебе. Правильно зробили, що застрілили, меньше буде, а батьки може хоч трохи клепку будуть мати. Нормальних хлопців поперестрілювали, а от такі в*родки лишилися!
не пацик Показати IP 15 Лютого 2016 11:44
НАЗАД В ПАРИХМАХЕРСЬКУ АБО В ГОТЕЛЬ НА ГАСТРОЛІ :- ГОЛОВНЕ ЩОБ ФОРМУ НЕЗДАВАЛА.
юра Показати IP 15 Лютого 2016 11:48
свої здали(знаю) 1,3проміле
вікі до юра Показати IP 15 Лютого 2016 16:11
теж думаю, що своЇ
Чув до юра Показати IP 19 Лютого 2016 21:26
Що, Вона відмовилась від корупційних дій які їй нав'язуювало керівництво ПП.а саме супровід контрабанди з митниці Устилуг. Тому й звільнили ....
андрій до Чув Показати IP 21 Лютого 2016 19:50
ржу немагу....ти сам в це віриш?
мер Показати IP 15 Лютого 2016 11:52
коментар було видалено
Земфира Показати IP 15 Лютого 2016 11:58
А девушка пьяна Уже который день, По уши влюблена В чужие прелести.
Лучанин Показати IP 15 Лютого 2016 12:00
ВІТАЄМО!!!! НАБРАЛИ З ВУЛИЦЬ ДИБ.ЛІВ!!!!! РЕФОРМА ПРОХОДИТЬ НА 100% В МІНУС!!!!
Ога до Лучанин Показати IP 15 Лютого 2016 14:33
1000% праві
Лучанка до Ога Показати IP 15 Лютого 2016 15:40
Доречі, з вулиці нікого тут якраз таки нема... ТУТ ВСІ СВОЇ, всі!!!
Луцьк Показати IP 15 Лютого 2016 12:01
ЧОМУ ВІДМОВИЛАСЬ НАДАВАТИ КОМЕНТАРІ ДЕ ПРОЗОРІСТЬ ВЛАДИ????????????
2 до Луцьк Показати IP 15 Лютого 2016 18:12
коментар було видалено
Людина Показати IP 15 Лютого 2016 12:08
Чого зразу грязюка? Роблять щось - погано, не роблять шось - теж погано! Краще сидіти і тупо строчити бруд по клавіатурі? А самі щось зробили в житті, що гавкаєте? Зараз йде природній відбір. Всяке буде. А самі в перший місяць прям святі всі були. Замовкніть!
1111 до Людина Показати IP 15 Лютого 2016 13:19
Кожна жаба своє болото хвалить!!! Зразу видно що комент написала нова поліцейська!!!!
Анонім до Людина Показати IP 15 Лютого 2016 14:34
а може ти замовкнеш ?
Анонім до Людина Показати IP 15 Лютого 2016 15:11
інший мікрофон любить
Анонім до Людина Показати IP 15 Лютого 2016 18:10
Клімат психологічний в колективах анархічний і маємо такі результати.
Натка до Людина Показати IP 2 Березня 2016 14:57
Чого мовчати, через таких молодих поліцейськи втратили роботу праівники яким до пенсії не вистачало по пару місяців і та д*більна комісія це до уваги не брала.
Лучанин до Людина Показати IP 26 Серпня 2016 23:07
А деб ви бачили щоб хоча б одна людина всім догодила?Такого неможе бути!І це факт!Завжди найдуться люди,яким щось не сподобається!Так що не дивуйтеся!Так було і буде завжди!(Люди не можуть замовкнути-їм потрібно завжди про щось базікати)Мовчать лише мертві!
А Показати IP 15 Лютого 2016 12:10
А це тільки початок кінця. Цей гітлерюгенд до кінця поточного року оновиться процентів на сімдесят, і то не в кращу сторону. Одне, що парковщики з них непогані получаються.
БПП Показати IP 15 Лютого 2016 12:11
хай ще надасть коментар по другому поліцейськрму, який п’яний прийшов на службу після зустрічі випускників!
Паренёк Показати IP 15 Лютого 2016 12:23
Рядовую Мучак К. контролируйте тоже. Любительница в стакан заглядывать в ночных клубах.
рим до Паренёк Показати IP 15 Лютого 2016 15:39
хороший стукач будешь.
Ірина до Паренёк Показати IP 15 Лютого 2016 22:50
Для чого Ви пишете всілякі дурниці про людей ,не знаючи їх життя, особисто знаю рядову Мучак К., в якої синочку 2р.і яка весь час поза службою проводить з ним, аж ніяк не в нічних клубах "заглядаючи в стакан".
здали як склотару Показати IP 15 Лютого 2016 12:26
Своі злили, з такими краще не робити разом, при загрозі життю чи здоров'ю залишать в бою. Втікай дівчинко від таких колег.
Сергій до здали як склотару Показати IP 15 Лютого 2016 23:04
Правільно, своі оформили, на 100% "з такими краще не робити разом, при загрозі життю чи здоров'ю залишать в бою."
лучанка Показати IP 15 Лютого 2016 12:34
коментар було видалено
Жорик Показати IP 15 Лютого 2016 12:39
А где фото? А где цитата? Вы же любите на полицейском фейсбуке выкладывать яркие фотки обычных оступившихся православных и ещё процитировать их, разрисовать свои "головокружительные" достижения. Позор
вітя Показати IP 15 Лютого 2016 13:33
це ще 2 тижні тому було.
Анонім Показати IP 15 Лютого 2016 13:41
Їхала на роботу пьяна і чим кращі від старих якби її зупинили то точно не оформили б
Анонім до Анонім Показати IP 15 Лютого 2016 13:48
Бо вони так само як і попередників один одного криють
Ігор до Анонім Показати IP 15 Лютого 2016 16:48
коментар було видалено
СЕРГІЙ Показати IP 15 Лютого 2016 13:42
У ПАТРУЛЬНУ ПОЛІЦІЮ НАБИРАЛИ МОЛОДЬ ХТО МАВ ВИ ЩУ ОСВІТУ ВОНИ ПРОЙШЛИ ТЕСТУВАННЯ ЗДАЛИ ЕКЗАМЕНИ ЇМ ДАЛИ ЗВАННЯ ЛЕЙТЕНАНТА А НА ВІЙСЬКОВІЙ КАФЕДРІ ТРЕБА НАВЧАТИСЯ В УНІВЕРСИТЕТІ ЩОБ ПОЛУЧИТИ ЗВАННЯ ЛЕЙТЕНАНТА 2 РОКИ ЦІНА 15000 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ 2 РОКИ . ОБОВЯЗКОВА УМОВА ПРИ ВІДБОРІ В ПОЛІЦІЮ БУЛА МАТИ ВОДІЙСЬКЕ ПОСВІДЧЕННЯ . А В КОГО НЕМАЄ ПРАВ БО НЕМАЄ ГРОШЕЙ ЗРОБИТИ 1 КАТЕГОРІЯ 6 З ПОЛОВИНОЮ ТИСЯЧ ЩОБ ЗРОБИТИ ПРАВА НА МАШИНУ
Анонім Показати IP 15 Лютого 2016 13:42
Якщо це рада що 1,3 проміле то це добра копняка любить глушанути
ПРАВЕДНИК Показати IP 15 Лютого 2016 13:43
СТАРУ ПОЛІЦІЮ ТРЕБА ЛЮСТРУВАТИ . БАНДУ ГЕТЬ.С ЛАВА УКРАЇНІ.
Натка до ПРАВЕДНИК Показати IP 2 Березня 2016 14:58
Вона ж нова поліція!!!! Жа,в мене сміх,емоції переповняють)))
Анонім Показати IP 15 Лютого 2016 13:45
Видно це за нею вже не перший раз таке замучено вирішили нагнали щоб не зайо був....
Анонім Показати IP 15 Лютого 2016 14:21
не тільки таке порушення є, хіба дозволено поліцейському на авто з іноземною реєстрацією
Анонім до Анонім Показати IP 15 Лютого 2016 19:11
бачив, А6 темна польска реєстрація
))))))))))) Показати IP 15 Лютого 2016 14:29
Стидоття!!!! Дівчина - П'ЯНА!!!!! Навіть не в робочий час і то СТИДОТТЯ!!! гнати таку л*худру в три шиї
я Показати IP 15 Лютого 2016 14:34
Зайцев м*дак бере хабарі!!!
рим до я Показати IP 15 Лютого 2016 15:40
есть доказательства или недоволен штрафом?
Зайцев до я Показати IP 15 Лютого 2016 16:52
Маєш докази???чи це хтось з гаїшників які рахують що їхнє місце зайняв пише??!якщо так то судіть по собі в Зайцева жінка підприємець і йому хабарі непотрібні він без роботи жив 10 років.за рахунок сімейного бізнесу
Лучанин до я Показати IP 26 Серпня 2016 23:14
А до чого тут Зайцев!Тут обговорюється інша тема: про поліціянтку Наталію Жилко Яка приїхала на роботу власним автомобілем будучи напідпитку.Про це потрібно писати коментарі,а не про вашого Зайцева!Про нього пишіть в інших коментарях!
Льоша Показати IP 15 Лютого 2016 14:44
Правила існують для всіх! Що Аанастасія попалась!! Шкода тебе, прийдеться Далі працювати тим чим заробляла...одним місцем!
До Льоша до Льоша Показати IP 15 Лютого 2016 16:44
Чого ж Анастасія? По паспорту вона Наталія))))))))))
13 Показати IP 15 Лютого 2016 14:51
Жінок порушники слухаються більше Заступник командира першої роти Наталія Жилка каже, що раніше мала кабінетну роботу в страховій компанії, але покинути комфортне місце змусило бажання змінити щось у країні та рідному місті на краще. «Ми хочемо показати, що все може бути в нас по-іншому – без корупції. Працюємо лише кілька тижнів і бачимо, що позитивні зрушення вже є!» – наголошує новоспечений поліцейський. Жінка пригадує, як уже в перші п’ять хвилин першої зміни надійшов виклик із місця ДТП. Навіть ніколи було роздумувати, адже реагувати потрібно блискавично. Найчастіше патрульні мають справу з порушниками правил дорожнього руху ‒ нетверезими водіями, учасниками ДТП. За кілька тижнів роботи оштрафовано понад 300 громадян. Правоохоронці кажуть, що лучани часто скаржаться на надмірну суворість, мовляв даішники були більш милосердними. Натомість поліцейські вважають, що нові методи роботи дають свої позитивні результати, бо на вулицях тепер порядок. Наталія Жилка переконує, що жінці працювати в цій сфері подекуди навіть простіше, ніж чоловікові: водії більше прислуховуються і спокійніше реагують на зауваження. Та в разі потреби вона готова себе захистити, тому роботи зовсім не боїться.
Анонім до 13 Показати IP 15 Лютого 2016 15:41
на дємбель з позором
СТАРИК Показати IP 15 Лютого 2016 14:52
ГЕЙ--письменники ... ТРОХИ зупиніться Якщо була під мухою--то вигонять .Це-факт.1 Щоб іншим не було повадно таке собі дозволяти. І ЩЕ - а чого ВАС усіх не тривожить явище масового биття авто поліцейськими 7 НЕХАЙ лагодять за своі гроші--тоді будуть обачніші... чи ви - проти 7
Оооооооо Показати IP 15 Лютого 2016 15:03
Щоб всіх так ловили і роздували конфлікт, а з бідної дівчини хочуть вижити всі соки! Хто має машину всі такі святі? Хто хоч раз не пив? Всі п'ють! Почнуть з себе...
антимажоР до Оооооооо Показати IP 15 Лютого 2016 16:05
Ні звичайно. Такі святі з рогами це ті хто в останні роки купив повністю нове авто повісивши реєстрацію на родичів чи на транзитні номери.
валік до Оооооооо Показати IP 16 Лютого 2016 10:02
ти шо хворий? Зіб"є така мавпа трого родича\дитину будучи під мухою, потім будеш так само відмазувати бідненьку, нещасну?
Оооооооо до валік Показати IP 16 Лютого 2016 14:16
Я не хворий і не відразую! Вона повинна бути наказана, і заплатити за свій вчинок! І всі повинні платити, не штрафом ,а забрати права на рік і машину! Я за те щоб був порядок! І починати з верхів, бо вони коли їздять на обіди то обов''язково п"ють, а потім газують! Віталій якби чесно працювали, то в нас би половина луцька мішком ходили! І щоб на права вчилися, а не купляли, ! Правил не знають і їздять як мавпи
ппап до Оооооооо Показати IP 16 Лютого 2016 16:17
коментар було видалено
Андрій до Оооооооо Показати IP 21 Лютого 2016 19:49
ти мабудь сам пяний таку х-ню городиш... які машини? куди забирати? краще одразу картири віджимати... навар більше...
Анонім Показати IP 15 Лютого 2016 15:04
пріус нз 0641 15.02.2016 в 14.55 виїжджаючи з двору "магазин вишенька"на вул. гордіюк в напрямку ківерцівського мосту перетнув дві суцільних смуги!!! красава!!!
не пацик Показати IP 15 Лютого 2016 15:08
Вони коли оговтаются куди попали -то ще будуть в чергу ставати щоб з того лайна вискочити. Але дівчину так щемити нетреба -вона подивилася кіно про копів і ще незнала що таке СТУК- СТУК особливо серед поліщуків. Вы не можете знать-что добро а что зло : Но точно знаете :-что навязанное добро -ето зло. Нет плохого-есть что Вас огорчает. Нет хорошего-есть то что Вас радует. Возможно Ваши ошибки-ето то что нужно Вселенной. В житті е багато цікавого-красивого і нема потреби топити свое життя в мусорскому болоті. -в тому зоопарку ніколи правди небуло і небуде
знаю Показати IP 15 Лютого 2016 15:20
таког бидла в полиции вистачае!!! Боже коли вже буде порядок в ций держави???
Ігор до знаю Показати IP 15 Лютого 2016 16:53
Поряд був...До майдана
костя Показати IP 15 Лютого 2016 15:27
Та Україну виставляють якто спеціально на посміховисько
..... Показати IP 15 Лютого 2016 15:46
просто не поліція а поліцейська академія
подивіться Показати IP 15 Лютого 2016 16:47
Ніяка вона не ефектна. Вигляд - я у мами дурочка. Така посмішка, ніби вона щойно спорожнилась.
лютий Показати IP 15 Лютого 2016 16:51
А разом із нею потрібно покарати тих членів комісії, які відбирали подібних осіб.
Діма до лютий Показати IP 15 Лютого 2016 21:50
А ще кого покарати? До чого тут хто вибирав? Критерії були і вона пройшла. Телепатів у комісії нема
111 Показати IP 15 Лютого 2016 17:52
Я Вам скажу ця людина яка здала її молодець, керівництво повино їй дати премію. Закон для всіх один якби всі робили так тоб в УКРАЇНІ і корупції менше було і кращеб жити простим людям було.
Українець! Показати IP 15 Лютого 2016 18:27
З 57 коментів мало підтримки нової поліції. Так кого ж ви підтримуєте ще й досі Янека зі своєю командою? Чи боїтеся порядку в країні. Так боїтеся порядку, тому що привикли жити в хаосі який століттями навіяний росією. Так почни із себе міняти країну........
Саша Волинь Показати IP 15 Лютого 2016 19:16
Прочитав і дивуюся все вам не так Дайте час і все стане на своє місце Ми ще довго будемо привикати до порядку.А хто пише що нові поліцейські беруть гроші так непишіть а заявляйте куди слід. А в загалі поліція молодці
Справедливий Показати IP 15 Лютого 2016 20:34
Поліція, щоб мала займатися правопорядком реально ґвалтує людей, так прийшов в патрульну поліцію вияснити чому безпідставно оштрафували за зупинку - так один з поліцейських в присутності своїх колег сказав, що не виясняйте, а платіть штраф, хоча колеги перед його приходом одноголосно підтвердили незаконність накладення адмінправопорушення. Інший поліцейський з сусіднього кабінету повідомив, що не може засудити дій своїх колег-поліцейських і запропонував звернутися до керівника - пана Цюцюри. Буду чекати "приговор" керівника патрульної поліції. Але пани поліцейські, якщо хочете гарного слова про себе будьте чесними та справедливими та шануйте людей, а то у 18 років одягнули форму і відчули себе "Богами". І ще; коли вже закінчиться патрулювання (зі швидкістю 30 км/год ) в крайній лівій полосі - вивчіть ПДР і не смішіть людей.
Лучанин до Справедливий Показати IP 26 Серпня 2016 23:25
А хіба заборонено правилами їхати патрульним зі швидкістю 30 км?Зовсім ні!Ніде в правилах ви такої заборони не знайдете.Більше того вони патрулюють місто:вони ж не можуть їздити 70-80км.Ви розумієте що таке патрулювати?Це їздити не швидко,а з малою швидкістю!
УКРАIНКА Показати IP 15 Лютого 2016 21:12
через таких хабарних пройдох не пройшли в полицию нормальнi люди патрiоти своеi держави сподiваючись на чеснисть i справедливiсть Гнати таких с,..тiв!!!! НI одна тварюка яка пройшла не чесно не втримаеться там А таких там 70-80% I це тiльки початок!!!! СТИДОТТЯ!!!
ладан Показати IP 15 Лютого 2016 21:22
в украіні до порядку треба диктатуру як мінімум піночета і ніяка інша влада не допоможе бо люди продажні закон історіі одні воюють інші крадуть а ті що найбільше накрали і крадуть дальше вдівають вишиванки і ходять і кричать ми патріоти а таких "патріотів" навітть у путіна давно посадилид не говорячи про европу
2222 Показати IP 15 Лютого 2016 21:29
А я про відкритість, саме про неї говорять щодня у пресслужбі нової поліції ( на сторінках соцмереж особливо). Коли вели відбір журналістів на посаду прессекретаря усім ставили питання : "Як ви прокоментуєте п"яних поліціянтів, які у позаробочий час хизувались своїми посадами та використовували посвідчення поліції?" ... Звичайно всі відповідали, що закон для всіх однаковий, але для поліцейського - це ганьба та подвійна відповідальність...... Нажаль коментарів ми не отримали на сьогодні від пресслужби. Судіть самі .... Замовчування факту поліцейської яка працювала на патролюванні у стані сп"яніння потрібно коментувати! Ми ж за справедливість та відкритість влади. Чи не так? Вважаю, що багато хто з нової поліції - випадкові люди!
Оксана Задорожна Показати IP 15 Лютого 2016 21:49
І щоб заплатила штраф за керування в стані алкогольного сп'яніння .А Правда в тому, що кращі туди не пройшли.
Віта до Оксана Задорожна Показати IP 16 Лютого 2016 00:04
Таки правда, що кращі туди не пройшли. Пам'ятаю, як одна панянка тільки говорила про те, як вона буде красуватися роз'їжджаючи по Луцьку в новому поліцейському авто. Така "РОЗПАЛЬЦОВАНА" дівиця точно не буде працювати на всі 100%. От селфі поробити, піарчику собі підзаробити, а так... Не завжди фізична підготовка краща розумової.
Лучанка до Оксана Задорожна Показати IP 18 Лютого 2016 09:05
Правда в тому, що пройшли НАЙкращі! А недостойні відсіюються. А кращі (якщо вони кращі), то ще покажуть себе обов'язково.
Лучанин до Лучанка Показати IP 26 Серпня 2016 23:32
Вже одна із найкращих показала себе,що приїхала на роботу в стані алкогольного спяніння.Оце приклад показала своїм співпрцівникам,як потрібно поводити себе на роботі!ГАНЬБА таким поліцейським!А ви пишете НАЙкращі!СОРОМНО!
ха Показати IP 15 Лютого 2016 23:07
П"яна, то п"яна, зате скільки переглядів!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Популярна
Сусід Показати IP 15 Лютого 2016 23:12
Наташа красава!!! Напевно колишній коханець здав, пропихнув в поліцію а Наталочка молодого красунчика найшла і про фінансового покровителя забула. Як жила на Волі кожен день бухала і водила різних чоловіків до себе на ніч.
ОГО до Сусід Показати IP 15 Лютого 2016 23:54
Та невже це правда???????? То ж в поліцію своїм розумом йдуть, без ніяких хабарів, знайомств, натур..... Аяяяяй, якже так???????? а які ж покровителі і коханці??? Це сама дівчинка трудилась як бджілка, щоб джипом ганяти і в Своїх 26(тоді було) ,а зараз 29 так заробити!!! Бачите як треба!!!!!!!!!!!! Не те що шахтарі, чи люди на заводах все життя роблять і не можуть ні до чого доробитися!!!!! А ця дівчинка роботяща!!!!!!!!!!!!!!!! Ось так
сусід до ОГО Показати IP 16 Лютого 2016 00:39
Щось я джипа не бачив???? Напевно продала , бо гроші копила на поліцію
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! до Сусід Показати IP 16 Лютого 2016 00:06
а ти звідки знаєш? що теж заходив?
сусід до !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Показати IP 16 Лютого 2016 00:37
Пропонувала, стрьомна вона якась запухша була завжди, думав що почки .... та і коханець на Сантафе вже здоровався зі мною по сусідські якось не зручно було.....
11111111111111111 до сусід Показати IP 16 Лютого 2016 10:20
я теж там був, прыкольна тьола, трохи странна!!!!!!!!!!! акцент такий трохи гонить!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! гарно дає
Лучанка до 11111111111111111 Показати IP 18 Лютого 2016 09:20
Якщо ти таке пишеш, то очевидно, що ти нещасний, і єдина радість обливати брудом людей. Вітаю! Ще один даремно прожитий день((
Катя Показати IP 15 Лютого 2016 23:59
Шкода, що вона чиєсь місце зайняла. Так би хтось толковий пройшов і працював на совість. А то не собі, не людям... Хтось би викладався сповна, а то не зрозуміло й досі по яких критеріях той відбір проходив.
вася до Катя Показати IP 16 Лютого 2016 10:02
не хвилюйся, резерв є, підберуть гідних. А відсіюватись будуть і далі, вона перша, але не остання.
Давід Показати IP 16 Лютого 2016 00:15
да да в тій поліції як не стрептизеоши то повії та наркоторговці,о це нове обличчя мілі - поліції так тримати!!!!!))))побачимо , що далі буде!!!
Яке ж бидло Показати IP 16 Лютого 2016 10:36
Яке ж бидло все таки наші люди, ніхто себе не бачить, а от анонімно .... Всі пишуть, всі герої ! Мали б совість таке писати.
добрий знайомий Показати IP 16 Лютого 2016 12:38
от так легко взяти і оббрехати незнайому людину. я знаю цю дівчину вже декілька років, можу сказати, що дуже відповідальна і в роботі "горить". а кому ж подобається коли твій підлеглий тебе "обскакав". підставити свій свого - це ж у нас на кожному кроці. ми ж щирі українці. а усі решта - аби гавкати. заздрість - це велика сила, звичайно ж , молода, гарна, розумна, та ще й у поліцейські подалась. Як вона посміла! Замість того, щоб гнилі коменти писати, краще б свою енергію направили в якесь мирне русло, усім краще було б.
Я Показати IP 16 Лютого 2016 14:06
Вистачить вже обливати наташку брудом! То повія, то с..ка., то ще хтось! То чого ж ви музики до тих повій ходите? подарунки купуєте? Маєте жінок вдома то й сидить там! А то самі шукають, а потім обсираєте! Вона не заміжнч,дітей немає, живе для себе! І хлопця має вже давно! Так що якщо вам не по зубах,то не розказуйте! Правильні! Самі гулящі, дівчат спокушуєте, в результаті дівчата су..и!! А ви хто? Брехуни корупційні гидота! Фу,аж бридко
Льоша Показати IP 16 Лютого 2016 14:19
Жилка, не лізь куди не просять! Сиди собі в офісі і не ви**буйся, а то ще біди наробиш
ЯЯЯ до Льоша Показати IP 16 Лютого 2016 15:31
А ти Льошенька видно з тих старих даїшників (жирдяїв), яких відсторонили. Як воно жити на одну зарплату??? По сто гривників не дають, біда чорна.
... до ЯЯЯ Показати IP 16 Лютого 2016 20:40
А вам вже дають нуй слава богу.
До льша до Льоша Показати IP 16 Лютого 2016 15:58
Якщо ти іі так добре знаєш , то набери на телефон і скажи їй в очі це!!!'!! Чи кишка тонка???? Тут можна що хочеш придумати , і знати ніхто не буде . А хотів би я побачити якби ви співали б в очі їй той самий текст.... Я теж іі знаю, толкова дівчина, багато кому до неі далеко, і багато хто заздрив їй завжди, так от я знаючи іі , ніколи такого не сказав би, і ті хто не знають- нажаль вірять, і ще й підхоплюють .... Дуже шкода...
Лучанка до До льша Показати IP 18 Лютого 2016 09:33
Я цю людину не знаю, але знаю, що вона за свій злочин вже понесла покарання. Її звільнили без роздумів, відреагували миттєво. Так і має робити справжня поліція. А ті що льють бруд на поліцію, як ніби проігнорували цей факт - поносять так ніби її два місяці прикривали, коли з'являлась в нетверезому стані. Звідси висновок: є категорія людей, які незалежно від об'єктивної реальності виприскують свою жовч, бо ж її вже забагато назбиралось всередині. Нажаль, з огляду на всі ці коментарі таких людей дуже багато.
16.02.16 р. о 14 год Показати IP 16 Лютого 2016 15:27
Поліцаї побачили, що по вул. В. Винниченка боком серед дороги припарковане авто з номерними знаками "Айдар" (Бус) і відразу чомусь утікли... Чому? Ви ж чесні, усіх притягаєте до відповідальності!!! Алкаші-наркоманські! Звільніть цей наряд, або проведіть службове рослідування.
11 Показати IP 16 Лютого 2016 17:09
а нічого така Натаха...гарненька тьолка...
рая Показати IP 16 Лютого 2016 19:23
чому так гучно наше суспільство відреагувало на цю ситуацію я не розумію і вчителі пяні на роботі бувають і державні службовці але із за декількох таких працівників принизують наших поліцейських стид і сором таким українцям які хочуть жити краще. Замість того щоб ляскати язиками винислина обговорення би проблеми яка побороти алкоголізм і не тільки поліцейських лавах.Особливо серед керівництва усіх державних структур ато як перевірка або якась шанована людина завітає то у бюджетніків бутбробами пахне.Ате що молодь спиваєтья то всім байдуже сміються з того. ЗАВТРА НА ЇЇ МІСЦІ МОЖЕ ОПИНИТИСЯ ВАША ДИТИНА ЗАДУМАЙТЕЙ ЯКЩО КОЖНИЙ БУДЕ УЯВЛЯТИ СЕБЕ НА МІСЦІ ЦІЄЇ ПРОБЛЕМИ А НЕ СМІЯТИСЯ З ЇНШИХ ТОДІ ТІЛЬКИ ТОЧНЕМО ЖИТИ КРАЩЕ УСЕ В НАШИХ РУКАХ, СЛАВА У;КРАЇНІ
правда до рая Показати IP 17 Лютого 2016 16:15
вот из-за таких славаукраинцев и урапатриотов как ты мы сейчас и катимся в тартарары
Даі Показати IP 16 Лютого 2016 20:38
Водять буси з границі . Криша крутіше старих гайців. Да Вова.
... Показати IP 17 Лютого 2016 09:15
Кончані хабарники.хуже прошлих
Ігор. Показати IP 17 Лютого 2016 17:01
Розумію що видалять; Якимже треба бути СЛІПНЕМ ТА ДУРНИМ щоб непобачити очевидного, Від дня впровадження нової поліції це саме гучне звільнення і зверніть увагу НЕ!!!! за хабар, чи зловживанням владою, чи то торгівлю наркотиками !!!! Хоча прицинденти були "КАРЛ" Ще так гучно НЕ ТОПИЛИ жодного копа, може ми чогось незнаємо? Чи може коп знав щось чого ми неповинні були знати!?
тетяна Показати IP 22 Лютого 2016 19:50
Я знаю Настю ,прочитала коментарі та жахнулась наскільки в нас жорстокі люди.Як можна судити про людину за одним вчинком,вона своє покарання отримала а так обливати брудом просто низько,тим більше що коментували переважно чоловіки,Настя ЛЮДИНА ,от за свою ЛЮДЯНІСТЬ і поплатилась,
Лучанин до тетяна Показати IP 26 Серпня 2016 23:48
Ви вважаєте,те що вона прийшла на роботу підвипившою,то це людяність!Насправді людяні люди таке не будуть робити,та ще й на роботі!Могла б не зявитись на роботі,сказати що заслабіла і цих всіх негативних коментарів не було б,і ніхто б такого шуму не піднімав би.Самі посудіть,якщо ти вже випила,навіщо ти прешся на роботу,тим більше що це робить поліціянтка,яка постійно контактує з людьми.Так що про людяність ви тут не пишіть-це не з тої опери!Вона поплатилась не за свою людяність,а за те що вчинила злочин,прийшовши пяною на роботу і за це була справедливо звільнена!
Лучанин до тетяна Показати IP 26 Серпня 2016 23:51
От люди її і судять за цей єдиний поганий вчинок який вона зробила-прийшовши випившою на роботу!
серж Показати IP 22 Лютого 2016 20:29
Дружні сороки і орла заклюють.Чоловік громади не споможе, а громада одного може.Сусід не захоче, то й миру не буде
Лучанин до серж Показати IP 26 Серпня 2016 23:53
І це 100%правда!Недаремно в старовину люди складали прислівя зі свого життя!
М.В.О Показати IP 23 Лютого 2016 13:52
Народ не хвилюйся,Наташа так і буде там працювати в ті сфері, не вміла працюватина дорогах можевийде на трасі. Вона способна дівчинка.
Valeriy Показати IP 11 Вересня 2016 22:14
Сьогодні мав честь спілкуватись з (нашою поліцією)бред, немає про що говорити.До європи нам далеко!