USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Під Луцьком – смертельна аварія

30 Липня 2015 12:51
В селі Маяки Луцького району вчора о 15:30 трапилася смертельна аварія, – йдеться на офіційному сайті волинських міліціонерів.

Мешканець обласного центру, 63-річний водій автомобіля «Рено», не справився із керуванням: легковик з’їхав на узбіччя дороги та зіткнувся з придорожнім деревом.

Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди чоловіка з тілесними ушкодженнями доправили в лікарню. Від отриманих травм потерпілий помер у медзакладі.

За фактами дорожньо-транспортної пригоди розпочали кримінальне провадження за статтею 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху)Кримінального кодексу України. Проводиться слідство.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Вітя Показати IP 30 Липня 2015 12:55
Як сьогодні вже у 15 30???????????
♥ до Вітя Показати IP 30 Липня 2015 13:33
Уважно прочитай, там пише "вчора"!!!!!!
+ до ♥ Показати IP 30 Липня 2015 14:27
спочатку було слово, і слово було "сьогодні", і перші коментарі з"явились вірні, а потім внесли корективи, і стало "вчора"...
... до Вітя Показати IP 30 Липня 2015 13:38
це було вчора
вітьок Показати IP 30 Липня 2015 13:20
перший рядок уважно прочитай
леді Показати IP 30 Липня 2015 13:32
В селі Маяки Луцького району вчора о 15:30 трапилася смертельна аварія
міледі до леді Показати IP 30 Липня 2015 14:31
ось текст повідомлення, яке роміщене на сайті УМВС у Волиській області. Дату подивіться. А ВН скопіювали і пішло, поїхали, а потім поправили 30.07.2015 | 12:28 facebook twitter vkontakte Автомобіль з усієї швидкості врізався у придорожнє дерево. Смертельна аварія трапилася о 15:30 в селі Маяки Луцького району. Житель обласного центру, 63-річний водій автомобіля "Рено", не справився із керуванням. А відтак легковик з’їхав на узбіччя дороги та зіткнувся з придорожнім деревом. Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди чоловіка із тілесними ушкодженнями доправлено в лікарню. Від отриманих травм потерпілий помер у медзакладі. Цього ж дня аварія трапилася в Луцьку о 17:40. 19-річний велосипедист житель обласного центру, рухаючись по вулиці Рівненській, здійснив зіткнення з автомобілем "Volswagen Jetta", під керуванням 23-річної лучанки. У результаті автопригоди велосипедиста із тілесними ушкодженнями доправлено в Луцьку міську клінічну лікарню. За фактами дорожньо-транспортних пригод розпочато кримінальні провадження за ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України. Проводиться слідство.
Вітя Показати IP 30 Липня 2015 14:05
прочитав, співчуваю.