USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.55 40.00
  • PLN 9.75 9.88

В Горлівці розгорнулися бої, - очевидці

29 Жовтня 2014 15:27
Сьогодні, 29 жовтня, у Горлівці почалися активні військові дії.

Про це повідомляють очевидці, пише Еспресо.TV.

В даний момент не ходить громадський транспорт. Видно дим в районі житлового масиву Комарово (Курганка).

Також очевидці повідомляють, що колона техніки організованої злочинної групи терориста Безлера проїхала через населений пункт Микитівка.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Волынь Показати IP 29 Жовтня 2014 16:33
Свободу Донбассу!
Лучанин до Волынь Показати IP 29 Жовтня 2014 17:01
Чудо, ти хоч гроші отримуєш за подібні гасла !!!
аяяй до Волынь Показати IP 29 Жовтня 2014 17:43
от кого свободу. он уже и так свободен по самые нехочу
Igor Показати IP 29 Жовтня 2014 16:36
Баньте тих троляків фашистських!!
Дончанин до Igor Показати IP 29 Жовтня 2014 17:55
Уважаю самокритичных людей
луцьк до Дончанин Показати IP 29 Жовтня 2014 18:12
И кто стреляет? Или скажешь, нацгвардия? В жизни не поверю. Нацгвардии это не нужно.
Дончанин до луцьк Показати IP 29 Жовтня 2014 18:19
Угу, как обычно, горловчане обстреливают Горловку. Ведь кто из ваших говорил следующее: "Сепаратисты для того, чтобы обвинить силы АТО, обстреливают Донецк из аэропорта, занятого силами АТО"?
луцьк до Дончанин Показати IP 29 Жовтня 2014 18:25
Люди Луганской области не хотят никакой ЛНР. Покоя они хотят.
Дончанин до луцьк Показати IP 29 Жовтня 2014 18:28
коментар було видалено
Анонім до луцьк Показати IP 29 Жовтня 2014 18:48
коментар було видалено
Дончанин Показати IP 29 Жовтня 2014 18:12
Между прочим, первый кадр - успехи сил АТО, а два остальных - горящие танки сил АТО.
123 до Дончанин Показати IP 29 Жовтня 2014 19:14
А чего ты не уедешь нафиг из такой хреновой страны?
народ Показати IP 30 Жовтня 2014 08:37
Дамбасс, вон из Украины!!!!!!
народ Показати IP 30 Жовтня 2014 09:05
Донецк - город шестерок