USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

В нічній ДТП у Луцьку загинув випускник. ОНОВЛЕНО

1 Червня 2015 14:19
Трагічна подія сталася о 2:20 ночі по проспекту Соборності у Луцьку.

Як розповіли Інформаційному агентству Волинські Новини у прес-службі ДАІ області, 17-річний хлопець ішов по центру проїжджої частини, де його збив автомобіль.

Внаслідок отриманих травм хлопець загинув на місці.

Водій, який спричинив смертельну ДТП, втік. Однак на місці пригоди залишилися номерні знаки, зареєстровані у Тернопільській області. Отож, правоохоронці сподіваються, що найближчим часом водій буде затриманий і притягнутий до відповідальності.

На форумі “Луцька дошка” mister_lol повідомив, що на цьому ж місці - на мості, що сполучає проспекти Соборності та Перемоги - приблизно о 2.30 ночі в ДТП загинула дівчина. Однак в ДАІ цю інформацію спростували.

Аварію коментують користувачі “Вконтакте”:

“Хлопець відлетів від удару автомобіля майже на 50 метрів”, “це загинув хлопець, 17 років, ішов додому з другом після випускного. Друг в сильному шоковому стані”, “да це збили на смерть 17 річного хлопця, а водій з місця пригоди втік і згубив свої номерні знаки з Тернопільською реєстрацією”.

“Водій їхав на неймовірній швидкості, зі слів очевидця, десь 160 км, на щастя в нього відлетів шматок бампера з номерним знаком. Хлопець загинув на місці, і швидка приїхала так "швидко"...

Як стало згодом відомо, загиблий - 17-річний хлопець, житель села Прилуцьке Ківерцівського району, Дмитро Демчук.

Прикро, що така молода людина, яка щойно закінчила 11 клас, так рано пішла з життя... Висловлюємо співчуття рідним і близьким...

Фото: kivertsi.com.ua
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 59
???????? Показати IP 1 Червня 2015 14:25
на щастя в нього відлетів шматок бампера з номерним знаком. Хлопець загинув на місці_і швидка приїхала так "швидко"........ NA schastja ??????????????
петя до ???????? Показати IP 1 Червня 2015 15:18
йому тепер бампер миняти треба.от горе. щастя в нього друг помер побухае
злий Показати IP 1 Червня 2015 14:27
Знайти покидька і вліпити довічне
рома до злий Показати IP 1 Червня 2015 15:18
за шо.шо хтось синий лазить по дорози?
Всезнайко до рома Показати IP 1 Червня 2015 16:52
Яке їхало - таке й здибало...
!!!!!!!!!!! до рома Показати IP 1 Червня 2015 18:39
за те блять, що якби їхав 60 км/год то трупа не було б!!!!!!!!!!
,,,, до рома Показати IP 1 Червня 2015 19:59
за те що він с*ка забрав життя в молодого хлопця в якого ще все життя було попереду. А те щоб його посадили це краще для нього тому що його друзі явно це не залишать без наказано,а накажуть самі.І буде ще один похорон тоді.
777 до рома Показати IP 2 Червня 2015 10:28
ти писати грамотно навчись,а тоды коментуй,
Ден до рома Показати IP 2 Червня 2015 20:58
коментар було видалено
Центровий до рома Показати IP 5 Червня 2015 03:24
То точно, обоє сині йшли по проїжджій частині мосту, інше синє їхало... прикро що людина загинула, але міг того уникнути
009 до злий Показати IP 1 Червня 2015 22:53
які ще були варіанти розвитку подій, якщо 17-річний хлопець ішов по центру проїжджої частини?
злий до 009 Показати IP 2 Червня 2015 16:11
Варіанти є завжди....якщо не винен, то чого втік? Якщо б не гнав, то встиг би зреагувати....
мішка Показати IP 1 Червня 2015 14:30
йшов по дорозі, 99% в нетверезому стані, сам накликав біду... а водій андон рідкісний, знайти і лінчувати...
Анонім до мішка Показати IP 1 Червня 2015 14:51
Бачив наслідки на свої очі,коли проїзджав вночі на мосту.Мені здалось,що накритим було тіло дівчини,а не юнака,хоча і можу помилятись.Просто тіло було накритим не повністю,а виглядали оголені майже до колін ногі(подумав відкразу,що в платті),да і самі ногі не схожі на чоловічі.Поряд ще стояло декілька людей(випускники).
мішка до Анонім Показати IP 1 Червня 2015 15:03
Значить недобачив, перечитай новину, ДАІ спростувало шо дівчина була.
Анонім до мішка Показати IP 1 Червня 2015 15:07
Там спочатку були люди,міліція,бампер від авто,а через півгодини тільки міліція і Пазік,яким і забрали тіло.Не я один такий,хто думає,що це дівчина була,а вот що випускник-це 100%.Ось до чого веде алкоголь та нехтування правилами дорожнього руху
мішка до Анонім Показати IP 1 Червня 2015 15:29
а навіщо ти мені пишеш ці ньюанси? мені вони, якби вцілому малоцікаві взагалі.
Анонім до мішка Показати IP 1 Червня 2015 15:40
Я просто почав до Вас писати,то і надалі продовжував.Вибачте,якщо Вас це так дратує
Анонім до Анонім Показати IP 2 Червня 2015 18:45
Шановний там ніяких випускників не було!і ніяких жіночих ніг!
лучанка Показати IP 1 Червня 2015 15:25
З якої школи хлопчик?
Анонім Показати IP 1 Червня 2015 15:49
з Прилуцької
Анонім Показати IP 1 Червня 2015 18:08
Як звати , фамілія ?погиблого (
Анонім Показати IP 1 Червня 2015 18:32
"Водій, який спричинив смертельну ДТП, втік. Однак на місці пригоди залишилися номерні знаки, зареєстровані у Тернопільській області. Отож, правоохоронці сподіваються, що найближчим часом водій буде затриманий і притягнутий до відповідальності." АЛЛО РЕДАКЦІЯ, вас що навчити інтер'ю правильно брати. Чи ви може з даішниками незнаєте, що так само хтось з очевидців міг бачити цей автомобіль. Відповідно слід оприлюднити, "МАРКУ, МОДЕЛЬ, НОМЕРНИЙ ЗНАК, КОЛІР АВТО". Бо бачу дуже інформативно оприлюднили розпізнавальні дані авто "втрачений бампер".... оленні... а бемпер від чого від камаза?
анонім Показати IP 1 Червня 2015 18:42
звати Діма Демчук, 17 років з с. Прилуцьке
Анонім...( Показати IP 1 Червня 2015 19:09
А хто ще був з Дімою?
Анонім Показати IP 1 Червня 2015 19:24
даі авто найшло
анонім Показати IP 1 Червня 2015 19:35
він був з другом звати Олег Ройко, отримав шок від побачиного Мої співчуття рідним, дуже шкода хлопця((
яяяяяяяяяяяя до анонім Показати IP 2 Червня 2015 10:10
ну ні дімабув із двома друзями,вони саме йшли на зустріч Олегу
Анонім...( Показати IP 1 Червня 2015 19:43
Боже Діма був чудовим хлопцем. Я його дуже добре знаю. Не віриться не вірююююю!!!!!!!! Що його більше ніколи не побачу((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
День Показати IP 1 Червня 2015 21:26
Проіжджали через хв 2-3 після того як сталось! Ну швидкість мабуть була десь за 180, бо кросовки були десь на середині моста, а хлопчина лежав майже на повороті біля мосту як до заправки. Але як сказали ті хто бачив, то він ішов посередині мосту....... Там відвалилась частина бампера з номерним знаком. Жаль хлопчину, але якшо йшов посередині мосту, то тут якісь інші причини, що він ішов посередині. Хай спочиває в мирі
mnb до День Показати IP 1 Червня 2015 21:33
вистачить і 100 їхати щоб так збити, просто уявлення про швидкість в людей різна...
ХХХ до День Показати IP 1 Червня 2015 22:33
Саме цікаво як ви визначаєте швидкість, а то такі цифри 100, 160, 180 називається хто більше... Чи можливо в вас десь в кишені радар завалявся? Взагалі то для летальних травм достатньо 52 км/год(згідно досліджень європейської асоціації автомобілістів) тому в Європі обмеження в містах 40-50 км/год(з допуском 5 мах. 10 км/год а не так як в нас 20 км/год). Але першопричина це порушення ПДР пішоходом( а ще пере АЛКОГОЛЬ!!!!!) От і наробив випускник горя, як своїм рідним так і водієві!!!!!
анонім до ХХХ Показати IP 1 Червня 2015 23:09
А зчого ви взяли, що він був п'яний? Здається ніде не вказано, що він був в стані алкогольного сп'яніння..
ХХХ до анонім Показати IP 1 Червня 2015 23:21
Здогадався! Тверезі люди в 2.20 ночі посеред проїзджої частини якось дуже не реально. Плюс випускний, а він випускник і т.д. і т.п.
Люда до анонім Показати IP 1 Червня 2015 23:35
Шановний, при тверезій голові о другій годині ночі не ходять по середині мосту! Царство небесне дитині...
ол до ХХХ Показати IP 2 Червня 2015 01:42
ну при швидкості 52 можна й п"яному зреагувати! 180 це перебільшення, незнаю скільки воно там їхало, але був би людиною-не втікав би... а ще окремі олені повинні були б знати що випускні і є ризик, що буде народ на дорозі вночі, а не летіти всліпу, ну чому я сунуся в такі моменти 40-50 км за год а воно блимає там позаду як король дороги?
Ден до ХХХ Показати IP 2 Червня 2015 21:01
коментар було видалено
анонім Показати IP 2 Червня 2015 00:33
Так випускник, але випускний був 30 травня...а не щастя це сталось з 31 на 1 різницю бачите. Ех ще зробіть водія не винним! Чому ж він тоді ВТІК з містя аварії??? Нехай спочиває з миром!!((
51551 до анонім Показати IP 2 Червня 2015 09:08
Випускний був 30 травня, а 2 год ночі це вже 31 травня! так що включай мозок !
анонім до 51551 Показати IP 2 Червня 2015 09:36
Це ти включай мозок в 2 години ночі це з 31 на 1 розумієш???????? І випускний був в с. Прилуцьке!!!!!! Навіщо тут це писати якщо ти нічого не знаєш?????
аноніим до анонім Показати IP 3 Червня 2015 23:01
той не правильно шов а той їхав бистро дай біда!А втік зляку шо хоч можна зробити
Лучаночка Показати IP 2 Червня 2015 08:35
Ви ще напишіть може, що за 200 їхав! Не важливо хто і скільки їхав - важливо те, водій втік і дитина померла. Те, що їхав він однозначно більше 60 - то і так ясно, бо при 50 км не відлетів би бампер. Навіщо ж втікати то? А може якби він вчасно викликав швидку, то хлопчина залишився б живий? Царство Небесне злопцеві і справедливого суду водієві, щоб не відкупився
яяяяяяяяяяя до Лучаночка Показати IP 2 Червня 2015 10:12
За словами очевидців швидка дуже довго їхала,було вже пізно
Анонім до Лучаночка Показати IP 22 Листопада 2015 23:44
ВІН ВЖЕ ВІДКУПИВСЯ
лучанка Показати IP 2 Червня 2015 10:34
Люди добрі схаменіться про що ви тут пишете! Мати втратила дитину, кровиночку рідну, це велика біль і втрата для сім’ї. Співчуття родині близьким - тримайтесь. Хай з Богом відпочиває.
Дмитро Показати IP 2 Червня 2015 11:14
Пане Романюк та інші посадові особи міста! а чи не надоїло вам, майже щодня читати новини типу "Збив", "ДТП в Луцьку", "П'яний водій", і т.д.. Це коїться у нашому маленькому Луцьку. Може пора приймати якісь міри? Можливо пора збільшити кількість патрулів у місті? Постів ДАІ? і т.д.. і т.п.. Так - можна сказати "Потрібно їздити за ПДР", але контроль за дотриманням правил ПДР водіями це і є робота ДАІ, за яку вони отримують Гроші!!!!!
Погоджуюсь до Дмитро Показати IP 2 Червня 2015 12:54
Уродів кончених, які ганяють по місту на шаленій швидкості, їздять на червоне світло , і не зупиняються на переходах, виявляти і карати жорстко. Якого фіга ви робите коли така біда постійно на дорогах, ніби з поля бою новини?
Олександр до Дмитро Показати IP 4 Червня 2015 20:27
Дмитро,підтрмую Вас,додаю від себе- найшвидше прийняти Закон про зброю -тоді і буде менше таких горе-водіів,в прямому розумінні
lol Показати IP 2 Червня 2015 15:15
Водій перевищив швидкість - адмінка. До аварії призвело не його порушення, а те що хлопець ходив посеред дороги вночі!!! Ну водію ще + втеча з місця пригоди.
22 до lol Показати IP 2 Червня 2015 16:17
Ось цей + і робить шизанутого гонщика водія злодієм
Т.М Показати IP 2 Червня 2015 17:26
А я його знав...(
анон Показати IP 2 Червня 2015 17:51
Не пишіть того що не знаєте! Це могло трапитись з кожним. Батьки втратили сина,а я хорошого друга.
ага до анон Показати IP 2 Червня 2015 19:47
Ну якщо вночі посеред дороги з 4 смугами ходити то звичайно з кожним. Тим більше по мосту, на якому навіть зупинка транспортних засобів заборонена, не говорячи вже про розгул людей без мозку. І відносно швидкості - да да там якраз розженешся по якісному асфальтовому покриттю, де немає жлодної ямки. Точно 160 і не менше
Ден до ага Показати IP 2 Червня 2015 21:04
Та шо тут говорити про "зупинку транспортних засобів на мості" Просто можна було загальмувати Це краще ніж збити людину
д до ага Показати IP 3 Червня 2015 11:01
ти їздив по мосту? велосипедом? бачив які там стикі? то які 160, ну якщо дибіл то й їхав 160 з Перемоги чи з Соборності, щоб потім колеса там залишити на мосту...
рем Показати IP 2 Червня 2015 20:05
збіг обставин.винні обоє.один вже покараний шкода,ЩО НАДТО ЖОРСТОКО.
Zrt до рем Показати IP 3 Червня 2015 11:42
Яке там "винні обоє", винна та, яка гналася так , що не встигла загальмувати, чи йому баньки повилазили, що він людини не побачив? Якби їхав нормально, то зміг би уникнути таких наслідків і не говоріть тут х*рні. У ніч випускного діти завжди гуляють вулицями міста, хлопчик же не серед білого дня йшов посеред дороги, коли повно машин, а вночі, тоді коли вулиці були порожні, на те й сімнадцять років, чи ви всі в такому віці були супер правильні і обережні? Невимовно шкода дитини, а ту с*ку посадити на 25 років, щоб іншим "пантовим" любителям швидкої їзди було не повадно. Ментам, які мусили, МУСИЛИ в ніч випусконого працювати в посиленому режимі і забезпечити безпеку підлітками, повліплювати суворі догани і премій на півроку, мінімум, позбавити. Ніхто ні фіга не хоче робити, як в дикому просторі живемо.
lol до Zrt Показати IP 3 Червня 2015 14:37
Да що ти кажеш.. У водія 2 статті по адмінці і моральний тягар і все!!! До аварії призвела не те що він їхав, а те що хлопець ходив по дорозі! Є така штука як причинно-наслідковий зв'язок. Ті хто завжди гуляють вулицями міста думають, що безсмертні!
Zrf до lol Показати IP 3 Червня 2015 15:01
От те й кажу - 25 років ***, який по місту ганяє з шаленною швидкістю, або навіть просто перевищує ту швидкість, яка допустима за правилами, а доки буде за це по "2 статті по адмінці" то й будемо жити в банановій країні, а "розумників" таких, які цю падаль виправдовують, їхній "розум" не врятує від аналогічного, або їхніх дітей чи батьків, бо така ***ь може збити і на переході, і на тротуарі, і в"їхати в зупинку чи навіть в будинок, як вже й бувало, от тоді й будете з розумним виглядом корчити з себе асів-адвокатів.