USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку знайшли предмет, схожий на вибухівку. Перекрили квартал

25 Червня 2016 23:30
Мешканці 40-ого мікрорайону міста спостерігають доволі моторошну картину. Квартал повністю перекрили, на місці працюють МНСники, поліція та швидка допомога.

Зі слів очевидців, поліцейським повідомили про вибухівку, - повідомляє «ВолиньPost».

Так, свідки розповідають, що спілкувались з патрульними, і ті підтвердили інформацію про вибухівку.

Як з'ясувлося декілька молодих людей прогулювались містом і побачили підозрілу банку з дротами, перемотану ізоляційною стрічкою. Згодом, повідомляють очевидці, небайдужі молодики огородили підозрілий предмет велосипедами, аби його ніхто не зачепив.

Окрім того, з'явилась інофрмація, що МНСники знайшли підозрілий предмет та будуть його знешкоджувати.

Згодом, згідно з інформацією «ВолиньPost», підозрілий предмет ліквідували, а звук від вибуху було чутно на кілька кварталів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Марія Показати IP 26 Червня 2016 07:48
Спостерігала це. Спочатку не могла зрозуміти..що відбувається. І пожежна і швидка і газова служба..декілька машин поліції. Згодом виявилося вибухівка.
Вася Показати IP 26 Червня 2016 09:20
Так вибухівка чи знову дали маху? Вибух був від того, що цю консерву знищували вибухом?
dddd Показати IP 26 Червня 2016 10:00
МНС немає чим знищувати вибухівку на місці
хм Показати IP 26 Червня 2016 10:02
І що це було?!
Мирон Показати IP 26 Червня 2016 10:43
На свалці в Брище предметів, схожих на вибухівку-сотні тонн.Чомусь не перекривають!
Свідок Показати IP 26 Червня 2016 12:23
Дуже розчарувався в нашій поліції((( Організації нуль!!! Вчора в той момент коли була перекрита дорога, я їхав з вул.Кравчука на 40кв підїхав до перехресття дивлюсь стоїть машина поперек дороги всі "копчики" "вкучку" збилися і щось "балакають", не знаючи що трапилось я почав помаленьку рухатись вліво вибігає на мене поліцмен розтавляє руки ноги і кричить "що ви самі особливі" і кричати що туди їхати не можна. А звідки мені знати, що туди не можна їхати, огороджувальної стрічки не має знаків не має та хачаб нестаяли купкою а регулювали рух попереджаючи людей що дуди не можна.
Вася Показати IP 26 Червня 2016 13:22
не чего не поменялось