USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

Від рук терористів загинув ще один волинянин

30 Червня 2014 21:24
Незважаючи на оголошене Президентом України Петром Порошенком перемир’я, лише за останню добу загинуло п’ять військових, десятки українських вояків поранені.

Серед загиблих під час перемир’я на Сході є й волинянин, - повідомляє volynlife.com.

Від рук терористів загинув житель Володимира-Волинського Упоров Ігор Романович.

Відтак завтра, 1-го липня 2014 року у Володимирі-Волинському оголошено День жалоби.

Згідно з розпорядженням міського голови Петра Саганюка на будинках органів державної влади та місцевого самоврядування, підприємств міста, установ та організацій буде приспущено Державний Прапор України.

У місті також обмежено проведення розважальних та концертних заходів, спортивних змагань.

Вічна пам'ять герою, що загинув виконуючи свій військовий обов’язок, захищаючи Незалежність та територіальну цілісність України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Катерина Показати IP 30 Червня 2014 22:35
А дружина загиблого Ігора - Надія на днях має народжувати друге дитя. Допоможіть даній сім"ї, бо вони втратили годувальника!!!
гусь Показати IP 30 Червня 2014 22:38
напишіть номер рахунка куда перераховувати гроші.
Катерина до гусь Показати IP 10 Липня 2014 13:26
Просимо допомогти коштами сім’ї Упорова Ігоря Романовича, який загинув від рук сепаратистів під час виконання війського обов’язку на сході України. Картка ПАТ КБ «ПриватБанк» 5168 7572 6857 9630 Отримувач: Упорова Надія Володимирівна (дружина)
гість Показати IP 30 Червня 2014 23:02
не розумію чому мінусують те, що дружина загиблого має народити. Тим людям мабуть не Бог життя дав...
колян Показати IP 30 Червня 2014 23:13
ополченци живими не випускають нападникив.мирних хоть и війскових випускають.так шо думайде
сеня Показати IP 30 Червня 2014 23:14
Порошенко ше попрошу перемиря
Анонім Показати IP 30 Червня 2014 23:20
Знаю загиблого особисто. Ходили разом у школу. Він був завжди веселим та жартівливим. Знаю його маму, сестру. Працьовиті, хороші люди. Коли ця війна забирає життя знайомих людей, розумієш всім серцем та нервом, який страшний ворог.
ольга Показати IP 1 Липня 2014 05:57
Син Байдена прикупив трубу з тим проклятим газом,а украiнцi через те гинуть. Ганьба!
Роман Показати IP 2 Липня 2014 22:31
номер рахунку: Надія Упорова 5168757268579630