USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Загиблі у Києві волиняни. СПИСОК

20 Лютого 2014 21:55
Серед загиблих на Майдані – волиняни. Їхні імена оприлюднили у мережі інтернет.

Зокрема від вогнепального поранення загинув 23-річний волинянин Сергій Байдовський. Хлопець працював на магістральних нафтопроводах «Дружба».

Сергій Байдовський народився 21 серпня 1990 року у Нововолинську. З 1997 до 2007 року навчався у Нововолинській школі №12. З 2007 року - у Луцькому інституті розвитку людини університету «Україна».
Також після кривавих боїв у столиці загинув й волинянин Олександр Капінос, боєць із «Волинської січі». Хлопця не стало 18 лютого. У нього поцілили світлошумовою гранатою.
Друзі героя кажуть, що після закінчення революції, він збирався одружитися.

Від запалення легень у лікарні помер березнівчанин на псевдо «Месник». Сталося це 20 лютого.

Іще одного бійця «Волинської Січі», Олександра Хропаченка на псевдо «Вандал» застрелили на Майдані, сьогодні, 20 лютого. Хлопцеві було приблизно 26-27 років, - повідомили у керівництві сотні. Самооборонці кажуть, що його вбив снайпер.

Під час позачергової сесії облради депутат Ігор Гузь поінформував про п'ятого вбитого в Києві. Його звати Іван Тарасюк, мешканець селища Олика Ківерцівського району.


Також загинув волинянин Едуард Гриневич, 1985 року народження, - оприлюднила список загиблих на власнй сторінці у соцмережах активістка Тетяна Печончик.


20 лютого 2014 року у 17-ій лікарні міста Києва від вогнепального поранення помер волинянин, член ВО «Свобода» з Ківерцівської міської організації Волинської області Мойсей Василь Михайлович, 23 березня 1992 року народження.
Краянин із «Волинської Січі» мав псевдо «Крук». Його підстрелив снайпер. Хлопець помер від наскрізного поранення живота.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 58
Анонім Показати IP 20 Лютого 2014 22:09
ГУСЬ, С**КА, ЇДЬ НА БАРИКАДИ!!! А ТО КАБІНЕТИ ДІЛИШ!!!
Октябрьский до Анонім Показати IP 21 Лютого 2014 03:29
ЭТО НИКАКАЯ НЕ РЕВОЛЮЦИЯ!!! НАЧАЛАСЬ ВОЙНА!!! СМОТРЕТЬ ВСЕМ!!! http://www.youtube.com/watch?v=q-6fdkZDHGA
Луцьк Показати IP 20 Лютого 2014 22:25
Молодці, що тут ще скажеш.... Вони наша броня проти ідиотичнодинозавричних воровських контактнутих недоносків.
Лучанин Показати IP 20 Лютого 2014 22:30
А Бондар теж комендант, йому не можна нікуди з приміщення ОДА виходити:-(((((. Виняток тільки коли будуть ділити посади. Суки !!!!!!!!!!!!!!!!!!
ілля Показати IP 20 Лютого 2014 22:33
зараз бондар шиба і козюра будуть а люди як завжди пострадали. жаль що так все співчуття рідним а інші нам краще не зроблять тільки самі будуть вистраюватсь але і на них знайдуться щоб на голову води вилити
Лучанка Показати IP 20 Лютого 2014 22:35
І то правда. ділять крісла. В людей спитали б чи вони їх хочуть. Під тиском все роблять. На майдан їдьте. Чому депутат Бондар в Луцьку? А не в Києві з людьми?
Анонім до Лучанка Показати IP 21 Лютого 2014 09:14
А Бондар взагалі і не депутат! Він НІХТО! Під шумок вирішив знову собі посаду урвати!!!
АААА Показати IP 20 Лютого 2014 22:44
МОЛОДЦІ
Анонім Показати IP 20 Лютого 2014 22:54
Так було завжди : одні роблять революцію,вмираючи і отримуючи каліцтва- це романтики, які приносять себе в жертву заради кращого життя свого народу.СЛАВА ЇМ ! нажаль посмертно. Інші збирають плоди революції, опиняються при владі. Наш обовязок перед загиблими контролювати нових ,хто опиниться при владі, щоб не виявилися такими ж уродами, як і їх попередники і подбати, щоб відбулися реальні зміни в нашій країні, які приведуть до справжньої демократії і народовладдя. Якщо ми це не зробимо ми зрадимо наших героїв, які віддали найцінніше:своє життя і здоровя заради нас
Катерина до Анонім Показати IP 21 Лютого 2014 03:23
ОТ щоб не було як завжди дасть Бог перможемо цю сатаністську чуму будемо пильнувати... Роботи багато...Головне не бути байдужими.В Ковелі так само сидять як щурі по кабінетах. Депутати-позорище мама- в ригах син- в свободі (вибачте може навпаки) А люд ковтає...спить сьогодні проводили віче народне... не вдалось прибігли через годину і давай горланити банду геть....А вчора ми мітинг організували а слова від простого люду нікому не дали (щиро і з ними порд не хотіли й стояти)
Катерина до Анонім Показати IP 21 Лютого 2014 03:24
ОТ щоб не було як завжди дасть Бог перможемо цю сатаністську чуму будемо пильнувати... Роботи багато...Головне не бути байдужими.В Ковелі так само сидять як щурі по кабінетах. Депутати-позорище мама- в ригах син- в свободі (вибачте може навпаки) А люд ковтає...спить сьогодні проводили віче народне... не вдалось прибігли через годину і давай горланити банду геть....А вчора ми мітинг організували а слова від простого люду нікому не дали (щиро і з ними порд не хотіли й стояти)
Катерина до Анонім Показати IP 21 Лютого 2014 03:24
ОТ щоб не було як завжди дасть Бог перможемо цю сатаністську чуму будемо пильнувати... Роботи багато...Головне не бути байдужими.В Ковелі так само сидять як щурі по кабінетах. Депутати-позорище мама- в ригах син- в свободі (вибачте може навпаки) А люд ковтає...спить сьогодні проводили віче народне... не вдалось прибігли через годину і давай горланити банду геть....А вчора ми мітинг організували а слова від простого люду нікому не дали (щиро і з ними порд не хотіли й стояти)
Душман Показати IP 20 Лютого 2014 22:59
СЛАВА ГЕРОЯМ Київського майдану !!! ГАНЬБА гузю , козлюрі , шибі , бондару що на крові загиблих входять у політику !!!
Лучанка Показати IP 20 Лютого 2014 23:00
Вічна СЛАВА ГЕРОЯМ!
Anonymous Показати IP 20 Лютого 2014 23:02
у всех кто имеет оружие ... это бандиты и фашисты ... какие в ж**у ценности у нас в Украине??? за какую свободу если мы и так свободны ... ??? вот не могу догнать за что боремся то ... ну будит другой презик и что дальше???? что зарплаты больше станут?? бл* снимите розовые очки ......
Анонім до Anonymous Показати IP 21 Лютого 2014 09:29
Тобі цього не зрозуміти, і не намагайся!
Дмитро до Anonymous Показати IP 22 Лютого 2014 17:41
І де таки дебіли як ти беруться.
Ірина Показати IP 20 Лютого 2014 23:04
Розумію,що гинуть найкращі. Глибоко співчуваю родинам. Вічна Слава Вам, наші ГЕРОЇ!!! А нарахунок шиб,бондарів , козюр та іншого,то вони мають зрозуміти, що свідомість українців змінилась, страх зник і їхній час давно сплив.
Таня Показати IP 20 Лютого 2014 23:11
Вічна пам'ять!
Батько Показати IP 20 Лютого 2014 23:11
Гинуть найкращі.Серце плаче.Діти пробачте нам. Слава 20-річним Героям.
Ольга Показати IP 20 Лютого 2014 23:17
Вічна пам"ять... СЛАВА ГЕРОЯМ УКРАЇНИ!!!
Лучанка, мама Показати IP 20 Лютого 2014 23:19
Вічна і світла пам'ять. Справжні герої. Шкода дуже, що не побачать щасливої України, за яку боролись. Щирі співчуття рідним.
До ononymousa Показати IP 20 Лютого 2014 23:35
Ты в натуре, долбо...б. Тебе надо быть в психушке. И то подальше от Украины. Выйди на майдан и скажи, а то сидиш в жо... и воняеш.
Люблю Україну Показати IP 20 Лютого 2014 23:37
Вічна пам"ять героям!!! О,Господи,дай сили їх рідним. Як боляче,як бюлить душа...
33 квартал Показати IP 20 Лютого 2014 23:51
ребят искренне жалко,надеюсь,что погибли незря,хотя вижу выбрали в областную раду таких су*ар,что плакать хочеться,
віктор Показати IP 21 Лютого 2014 02:57
ригів та москалів до народного суду
к Показати IP 21 Лютого 2014 03:29
Вічна пам"ять... СЛАВА ГЕРОЯМ УКРАЇНИ!!! ДЕ СПИСОК ЗАГИБЛИХ ДЕПУТАТІВ
Анонім Показати IP 21 Лютого 2014 06:35
Вічна амять героям України. Слава Героям Волині.
віктор Показати IP 21 Лютого 2014 07:54
гнидам,які захищають беркут-завтра вони відкриють вогонь по вас
Співчуваю Показати IP 21 Лютого 2014 07:58
Вічна слава дітям, що юними полягли за правду і волю, а безязикому Шибі і безмозглому Бондарю , які вчора на сесії обласної ради чекали свою чергову кістку, вічна ганьба до сьомого коліна!
ПС Показати IP 21 Лютого 2014 08:05
ВІЧНА ПАМЯТЬ ПОГИБШИМ!!!! РІДНИМ І БЛИЗЬКИМ СПІВЧУТТЯ.....БЕЗМЕЖНО!!!! ЛЮДИ, НЕ ЛИЙТЕ БРУД ОДИН НА ОДНОГО....МИЖ УКРАЇНЦІ!!!! А, АВТОРИТЕТІВ ГЕТЬ...
Yury Показати IP 21 Лютого 2014 09:15
Наші хлопці, які загинули на майдані в Києві є героями нашої держави-України. Їм честь і хвала. Хвала батькам, які родили і виховали наших героїв. Не кожен з нас зміг би так. Щодо Бондара, Шиби і Козюри то вони були вже при владі, що вони зробили для Волині та України. Напевне гарного нічого. Вони хочуть тільки влади. До влади треба допускати професійних людей, які дійсно люблять свою державу, а не її матеріальні цінності.
За правду Показати IP 21 Лютого 2014 09:17
Ми не повинні допустити ні бондаря ні козюру ні шибу і всю іхню банду до влади інакше грош нам ціна лучани! хочаб заради загиблих СЛАВА УКРАІНІ!!! ГЕРОЯМ СЛАВА!!!!!!!!
ігор Показати IP 21 Лютого 2014 09:18
ОБЩАК ПР - "ЗАХІДІНКОМБАНК" ( м. Луцьк, пр-кт Перемоги,15 ) фінансує "тітушек", які вбивають людей. Керівник ОБЩАКУ -Галина СКИБА.
діяти треба Показати IP 21 Лютого 2014 09:20
А у будівлю ОДА вже зїжаються різні "типи" такі як Прус та інші, які землю крали, людей обкрадали, під слідством за хабарі були, до майдану ніякого відношення не мали, а вже лізуть, щоб щось "отримати" від нових... Блін люди - ви куди дивитесь, не бачите хто на Волині лізе до "корита"?! Да вже з цього приводу треба Майдан збирати і висловлювати думку ГРОМАДИ!!! Вони займуть крісла, а ви знову як віслюки будете мовчати? А потім буде пізно!!! То для чого це все робилось, гинули люди???!!!
Людмила Показати IP 21 Лютого 2014 09:28
СЛАВА НАШИМ ЗЕМЛЯКАМ -ГЕРОЯМ,Світла память ,царство небесне ,земля нехай буде їм пухом.Ми ВАМИ гордимося і молимося за ВАС.
Семен Показати IP 21 Лютого 2014 09:32
Гузь, Бондар і компанія - недобитки і ще ті чмошники, які нічим не кращі за тих з ким "борються", оскільки на людській крові лізуть до влади...Хто вас уповноважив?
месник Показати IP 21 Лютого 2014 09:34
Гімнюки,народ проти народу виставили! Тритушки проти Яника! Страждаємо тільки ми з Вами!!! Треба припиняти погроми, бо за наш рахунок все і будуть відновлювати! Моя думка, коли ми кричимо що погана влада, треба виставити достойні кандидатури, а зломати все а потім чесати голову і думати що робити? це глупо!!!Моя думка треба превибори до місцевих та обласних рад! незалежно від політичних переконань, треба обирати достойних людей!!!!!!! Бондарів, Шиб , Гузів на майдан в кайданках!!! Шановні люди, насильство завжди породжує насильство!!! Слава Богу, на Волині не стріляли, не поливали, навіщо треба було робити погроми? Що доказали цим? Вчора на Київському майдані, зайшов в магазинчик, те що побачив мене збентежило!!!! школярі у масках (захисники майдану) купляли пиво і горілку, вийшли з магазину і прямо на зупинці на лавках почали розпивати!!! Я запитав у продавця, як Ви продали алкоголь неповнолітнім? Вона відповіла , а як хм не продати? я не хочу, щоб мене забили тут!!! Так кого ми залякуємо? Своїх же громадян? Схаменіться!!!!
з Луцька до месник Показати IP 21 Лютого 2014 09:57
То де ті, так звані, самооборона і варта порядку? Мер Романюк де??? У нього нічого не громили і не палили, а функцій своїх не виконує! Чи теж Данильчука злякався?!
Микола Романюк* до месник Показати IP 26 Лютого 2014 23:19
коментар було видалено
. Показати IP 21 Лютого 2014 09:34
Слава Героям!
Інга Петрівна Показати IP 21 Лютого 2014 10:01
Голодні злодії повертаються до корита. Гусь надіється депутатом стати - зробив так, щоб його друг з Батьківщини Данильчук очолив Правий сектор. Мета: під тиском молодиків в масках заставити лічильну комісію на одному із округів "правильно" порахувати голоси. ПАНЕ ГУСЬ, а хто буде відповідати за ті безчинства у Луцьку, за побиття простих людей на вулицях у всечір з 19-го на 20-е лютого, коли міліція була паралізована, а групи гопніків розгулювали в масках і били людей?? ТАК ОТ: ТИ будеш відповідати!!! ТИ!!!!
Оксана Показати IP 21 Лютого 2014 10:13
Гине майбутнє...Слава Україні!вічна пам*ять героям!
Батько Показати IP 21 Лютого 2014 10:42
Закликаю родини загиблих звернутися до суду тільки не до нашого продажного,є Європейські суди ,є Гаазький суд, до незалежних європейських СМІ, про допомогу в звершенні правосуддя.Вбивці мають подивитися в очі матерям загиблих. Прошу адвокатів в яких залишилася хоч крапля совісті,про допомогу. Винні в смерті мають бути покарані
ів Показати IP 21 Лютого 2014 10:46
за загиблих наших майданівців помста буде страшна.жодна тварюка не повинна втікти.
DSN Показати IP 21 Лютого 2014 10:50
http://www.youtube.com/watch?v=2IcMmpXhRIw#t=653
Месник Показати IP 21 Лютого 2014 12:25
Ганьба всім, хто підцим месивом робить собі піар!!!!!! Ні Правий сектор, ні Регіони, ні Романюки з Бондарями, Гузями,Данилюками не варті людських життів!!!!!!!!!!!!!
Віче Показати IP 21 Лютого 2014 12:44
Гузь, Шиба, Бондар, Козюра, на барикади, до Києва, на передову!!! Ховаєтесь наче щурі за спинами простих людей і користуєтесь моментом щоб прийти до влади! На ваших руках кров загиблих людей!
Патріот Показати IP 21 Лютого 2014 12:47
Дуже шкода, що гинуть люди, молоді, які могли б зробити дуже багато для розбудови України. Тому ми, Волиняни, а також люди по всіх областях України повинні бути пильними у виборі до влади. Туди мають піти самі достойні, щоб не дарма пролилася кров героїв. А таких псевдо політиканів як Гузь, Бондар та Шиба треба гнати геть. Вони мали шанс, але як ми бачили, нічого не зробили для людей. Можна сказати, що і на їхній совісті смерті людей. Якби такі як вони, маючи в свій час безмежну владу, не допустили приходу бандитів до влади, то не було б цих трагічних подій. Також, шановні краяни, звертаю увагу до пильності та допомоги "Правому сектору" у люстрації влади на всіх рівнях- від директора школи, районних та обласних відділів освіти до ректорів ВУЗів, від голів сільрад та фермерських господарств ( для прикладу - Шумський з Ратніва- ярий поплічник Партії регіонів) до керівників та депутатів сільських, міських та обласних рівнів, а також керівників медустанов, які погрязли в хабарництві та привласненні коштів, які бюджет виділяв для потреб людей. Досить боятися і жити за принципом "моя хата скраю". Від активних дій сьогодні залежить майбутнє Вас і нашої країни. Тим, хто стоять на майдані також страшно, але вони перебороли цей страх в собі заради кращого майбутнього України. Тому не будьмо байдужими і змінімо нашу країну на краще. Слава Україні! Слава Героям!
Ната Показати IP 21 Лютого 2014 19:01
Вічна пам'ять!!!
4554 Показати IP 21 Лютого 2014 19:03
Хоронити Героїв з військовими почестями, із салютуванням яке повинен виконати "Беркут", як право на прощення за скоєне!
Лукцьк Показати IP 21 Лютого 2014 19:15
Вічна пам'ять героям. Співчуття рідним.
луцьк Показати IP 21 Лютого 2014 20:25
Вічна Слава Героям
руль Показати IP 21 Лютого 2014 21:42
хто вже був у корита і у руля ,до влади не доускати тоді буде толк. все знову споганят.
Лєна Показати IP 21 Лютого 2014 21:45
Вічна пам"ять Героям. Співчуття рідним.
Патріот Показати IP 21 Лютого 2014 22:39
Вертаючись до питання люстрації влади, хочу поділитися деякою інформацією з активістами " Правого сектора". Зараз на Вас люди покладають великі надії. Тому не зрадьте людей і доведіть до кінця розпочату Вами справу. Це не наклеп, а правдива інформація, яку я отримав з вуст не однієї людини. Живе собі, поживає у Горохівському районі, головний лікар Горохівської лікарні. З вигляду поважна людина, але є в ньому те, що ускладнює життя іншим. Любить він дуже гроші брати за місяця при прийомі на роботу, а також за операції, які часом у нього не дуже кваліфіковано получаються. Чи потрібен нам такий лікар ? Не далеко втекла від нього і його дружина. Невже у Горохові не найдеться порядних лікарів, молодих, які дійсно будуть виконувати клятву Гіпократа? Не можна не сказати декілька слів і про головного лікаря Волинської обласної санепідемстанції, пані Янко, яка надає перевагу при наборі на роботу не професійним якостям медперсоналу, а сумі в конверті, що в результаті можна кваліфікувати як злочин перед народом України, оскільки від професіоналізму фахівців санітарної служби в багатьох випадках залежить здоров'я і життя громадян області. В силу подій, які зараз відбуваються в Україні, необхідно кожному задуматися над своїми помилками, визнати їх , і стати на шлях виправлення. Перебудову країни кожен з нас повинен починати із самого себе. Всі ми робили помилки, неправильні дії, але настав час докорінно змінити себе і заставити змінитись на краще інших. Лише в цьому випадку ми прийдемо до перемоги тієї ідеї, яка була започаткована на Майдані в Києві, і яка повинна розійтись по місцевих Майданах до найдальших куточків нашої країни. Слава Україні! Слава ГЕРОЯМ! Вічна память загиблим в бортьбі з неправдою та цинізмом влади Януковича за краще майбутнє України!
Таня Показати IP 22 Лютого 2014 12:53
Вічна пам"ять загиблим. Співчуття рідним. Бондар, Гузь, Шиба сховайтесь. Чому ви тут, а не на майдані. Не загинув ні один політик.Прикриваєте свої ж... молодими хлопцями
Ірина Показати IP 25 Лютого 2014 23:01
Вічна пам"ять нашим загиблим героям, вони загинули за нас, за наших дітей, за наше майбутнє! ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ! ВОНИ ЗАВЖДИ В НАШИХ СЕРЦЯХ. НИЗЬКИЙ УКЛІН ЇХНІМ БАТЬКАМ!