USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Водій, який насмерть збив лучанина, визнав свою вину. ОНОВЛЕНО

29 Березня 2016 17:58
Судове засідання щодо смертельної ДТП у Луцьку зібрало в залі більше тридцяти слухачів. Справу слухали по скороченій процедурі, адже обвинувачений повністю визнав вину. Після розгляду документів та допиту свідків, Феміда оголосила вирок.

Судовий процес відбувся сьогодні, 29-го березня, в Луцькому міськрайонному суді.

Нагадаємо, раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої смертельних травм зазнав 21-річний пішохід, сталася ввечері 12 грудня на вулиці Рівненській поблизу Київського майдану у Луцьку. Як повідомлялося, автомобіль Audi збив пішохода, внаслідок ДТП юнак опинився в реанімації Луцької міської лікарні. Водій, який спричинив ДТП, втік з місця події. Відшукати його та авто вдалося родині та друзям Михайла.

У соцмережах поширювали прохання здати кров для постраждалого.

16 грудня Михайло помер у лікарні.

Павла Клеця звинувачують у вчиненні злочину, передбаченого статтею 286 ККУ (Порушення правил безпеки дорожнього руху).

Відомо,що водій навіть після ДТП їздив містом у стані алкогольного сп’яніння.

Так, на початку судового засідання прокурор Тарас Гуцуляк зачитав обвинувачення та повідомив, що загиблий, внаслідок наїзду машини, отримав черепно-мозкову травму, забої легенів та численні інші травми з внутрішніми крововиливами. Правоохоронець по тому додав, що є у справі й пом’якшуючі обставини: щире каяття обвинуваченим та сприяння слідству.

По тому обвинуваченого Павла Клеця допитали. Він пояснив, чому не загальмував вчасно та втік з місця ДТП.

«12-го грудня 2015-го року я рухався із села Гаразджа автомобілем. Проїхавши світлофор, перед податковою, переді мною вибігли два хлопці. Один побіг назад, а інший ні. Я стукнув його правою частиною автомобіля. Після цього зупинився і побачив, що потерпілий лежить головою вниз. Я перевернув його, там було багато людей, вони викликали швидку, його поклали в карету швидкої й стояли там хвилин 10. Тому я запитав у медиків, як він, а ті сказали, що відсотків 50, що буде жити. Я ще постояв 5 хвилин, я знав цього хлопця ще зі школи, я був у стані шоку й покинув місце ДТП. Наступного дня мене набрав міліціонер, щоб я прибув на допит, а я якраз туди їхав. Визнаю себе винним у повністю», - розповів Клець.
Після цього обвинуваченого почали допитувати учасники судового засідання.

Обвинувачений інформував, що їхав вулицею Рівненською та рухався зі швидкістю 70-80 кілометрів, алкоголю чи наркотиків не вживав. Також повідомив, що екстрене гальмування не застосовував, мовляв, не встиг, адже пішохід вибіг на проїжджу частину одразу перед машиною, як наслідок, гальмував саме після удару.

Зі слів Павла, дорога, якою він їхав, була мокра.

Далі обвинувачений сказав, що кається про скоєне і попросив у батьків вибачення.

Втім, мати загиблого Ніна Гапич не повірила у щире каяття.

«Усі ліхтарі на Київському майдані світилися добре, там чудове освітлення, а він спеціально скерував машину на Мішу, бо хотів його налякати, тому наїхав на нього метр біля бордюру. А під час ДТП, Клець просив пасажира, який тоді був в машині, сісти за його кермо. Наполягаю на ізоляції обвинуваченого від суспільства, бо він після страшної ДТП й далі порушував правила дорожнього руху. Він відчуває вседозволеність та безкарність.

Якщо ж ви каєтеся, то чому, коли Міша лежав чотири дні в комі, ми просили всіх здавати кров і допомогти матеріально, ви не прийшли допомогти, не здали кров, не допомогли, не попросили вибачення? Чому далі гуляв клубами та п’яним їздив автомобілем? Чому каяття не було щирим? Якщо це було б щиро, я б пробачила», - звернулася мати Михайла до обвинуваченого.

На це Павло Клець відповів, що його п’яним ніхто не бачив, бо три роки не вживає алкоголь. Щодо допомоги, то пояснив, що не знав, як підійти до батьків.

Суддя Ясельський поцікавився в обвинуваченого як він розуміє каяття.

На що Павло Клець відповів, що не може відповісти на запитання.

За станом на 18: 50 розгляд справи завершили й перенесли оголошення вироку на завтра, 30 березня, 10:00 годину.

Захист обвинуваченого просить для нього пом'якшення вироку та умовного терміну, мовляв, наїзд скоїв ненавмисно.

В останньому слові обвинувачений сказав: «Вибачте, мені тепер є багато над чим подумати».

Натомість батьки загиблого наполягають на найсуворішвй мірі покарання - ув'язненні. Пояснюють це тим, що обвинувачений, коли був під домашнім арештом, продовжував порушувати правила дорожнього руху і зараз несе загрозу для суспільства.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 31
ЗЛИЙ Показати IP 29 Березня 2016 18:08
Це не людина, а в******к! Таких садити на пожиттєве потрібно щоб іншим не завадно було! P.S.Що клоун,не получилося все "порішати"?
лучанин Показати IP 29 Березня 2016 18:10
а в адвокатах Клеця хто пан Гаврилюк?
таня Показати IP 29 Березня 2016 18:11
Теразіні,навіщо він тобі?
бузя Показати IP 29 Березня 2016 18:16
Гаврилюк В.В. самий чесний і порядний адвокат ))) як і його клієнт ))) садити потрібно і одного і другого. ще можливо Гаврилюку В.В. прийде на допомогу його леді Засєкіна О.М. так ось всіх і посадити!!!!
анонім до бузя Показати IP 30 Березня 2016 09:47
давно вона вже не його леді
Аааа Показати IP 29 Березня 2016 18:23
То чим все закінчилось? Він ше колись пяний на мойку приїжав з бандою ножиками махали і до речі на тому леваку зеленому
ТакіСправи до Аааа Показати IP 30 Березня 2016 11:04
Суддя дав 5 років
Сергій Показати IP 29 Березня 2016 18:23
Шо він чеше, що не вживає. Гляньте запис у ВК https://vk.com/id315342147 від 5 лютого про його подвиг біля сіті парку. Очі які в нього? Тверезої людини? 8 ранку, а він вже бухий і накурений. Таких ізолювати потрібно, щоб не були загрозою для нас і наших дітей.
Дійсно до Сергій Показати IP 29 Березня 2016 21:48
Було б непогано, це відео судді показати перед оголошенням вироку, звісно якщо суддю не прбашляли
Анонім Показати IP 29 Березня 2016 20:47
Якщо його випустять, його потрібно лінчувати, а потім і суддю.
юра Показати IP 29 Березня 2016 20:48
Його друзі розповідали, що Клець сам казав що був в неадекваті.... Ті хто знає Клеця, знають що за тип... Хоча постраждалий також був не зовсім тверезий ,,,, І ні в чому він не кається... Але на все воля Божа, не нам його судити...
Аааа до юра Показати IP 29 Березня 2016 22:42
Якщо навіть постраждалий був не зовсім тверезий то наркоман його збив на пішоході на зустрічній смузі
Родич до юра Показати IP 29 Березня 2016 22:58
Міша був тверезий!!!
Анонім Показати IP 29 Березня 2016 21:46
А ще ходять других повчають пятидесятникі
Джек до Анонім Показати IP 30 Березня 2016 09:53
Цікаво порухвати скільки православні збили людей! І цей у*** 10 років нікуди крім холівуда не ходить
луцьк Показати IP 29 Березня 2016 22:11
треба прийти завтра на суд ! і гляну в очі йому! я прийду!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Анна Показати IP 29 Березня 2016 22:44
щоб та твариназдохла в тюрмі, . Звізда всіх дискотек- не пє він. Обдовбане і пяне завжди їздить!
небайдужа Показати IP 29 Березня 2016 22:55
А я за самосуд від родини !!!
Андрій Показати IP 29 Березня 2016 23:01
Вживає , ще як вживає.
Суддя Дредд Показати IP 29 Березня 2016 23:12
Закрити й надовго треба цю СК...Т....НУ. Люди дійсно з необержності здійснюють вчинки й отримують повний строк, а тут все йде до мнімуму з умовним строком.
freeShabala Показати IP 30 Березня 2016 10:47
цікаво чому на моє судилище ніхто не прийшов???
хм Колишні сусіди Мі Показати IP 30 Березня 2016 20:42
Знали цю хорошу дитину, і його батьків, ніколи пяними ні батьків ні дитини не бачили. Це були хороші ,порядні люди, дуже шкода,що так сталося, а за винуватця чули самі поганющі слова, він алкаш, наркоман і т.д. Спеціально їздив і лякав людей рекс всраний. Якщо Ясельський засудить його не по-справедливості, то самого суддю потрібно роздерти прямо в залі засідання. Нехай його батьки поплачуть за ним, як батьки Міші. Др* ньтюга!
пері Показати IP 30 Березня 2016 23:43
на судді "друзі" та родичі паші клеця, а особливо тітка та її чоловік, поводили себе неадекватно. постійно сміялися, грали ігри на мобілці, говорили, вживали нецензурну лексику... Вони думали, що всіх підкуплять, як і досі це робили, і паші "ніфіга не буде"-так він всім говорив! Є Бог! Є правосуддя! Є справжні, хороші, порядні, чесні люди! Таких скотів треба ізолювати від суспільства!!!
Ще один до пері Показати IP 31 Березня 2016 09:25
Ти нічого не плутаєш? Точно на тому засіданні був? Чи ти так уважно слухав, що від нудьги заснув і ось таке тобі приснило?! Не видавав би бажане за дійсне, брехня, як і розгульний спосіб життя, ні до чого доброго не приводить!
W I до пері Показати IP 31 Березня 2016 13:16
пері привіт --борися з галюніками бо ні в тітки ні в її чоловіка ігор на телефоні не має дешево тебе з розумом якщо ти таке пишеш..........Про який неадекват ідеться
юрік Показати IP 30 Березня 2016 23:48
5 років дуже мало такому ...... !!!!! вийде і буде ще гірше... повний безпредел. Найкращі хлопці гинуть.а такі тварюки шукають собі пригод!
зорік Показати IP 30 Березня 2016 23:52
мало 5!!!! для таких треба не менше 10!
іра Показати IP 31 Березня 2016 00:05
співчуваю батькам та рідним Міши! Страшне горе! в пеклі тобі горіти пашо. і татко-просвітор не допоможе!
славік Показати IP 31 Березня 2016 00:15
всього 5 років??? мало!!!!! вийде і буде далі гульдибанити?!!! мало 5! страшно тепер ходити вулицями... боюся за дітей...
Знайомий Клеця Показати IP 31 Березня 2016 02:12
Він частенько пив за кермом та і нюхав амфетамін про це сам не одноразово вихвалявся!!! В Голівуді його тільки таким і бачили... І це завжди будучи за кермом свого bmw яке без документів!!! Так само вихвалявся, що має зв'язки в міліції, які "парєшають" йому всі питання!
кум куми Показати IP 31 Березня 2016 20:02
на цей раз не вийшло "парєшать"!!!?? "рєшала" погано працювали?? чи мало заплатив?думав, зіб"є насмерть людину і відкупиться??? не вийшло! шкода, що так мало дали! 5 років-дуууууже мало для такої сво... і йому подібних!!! Господь йому суддя!!!