USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Встановили особу підозрюваного у вбивстві 20-річної дівчини

7 Жовтня 2015 15:09
Волинські правоохоронці попередньо встановили підозрюваного у вбивстві 20-річної дівчини, яку знайшли у Ковелі. Про це інформує УНН з посиланням на правоохороні органи.

Нагадаємо, вчора, 6 жовтня, знайшли тіло 20-річної дівчини із колото-рiзаними ранами шиї та тулуба виявили в лісосмузі на околиці Ковеля. Тіло намагалися приховати, воно було присипане листям. Попередньо міліція встановила убивцю.

Як стало відомо, дівчина - немісцева, ніде не працювала та не навчалася. У Ковелі проживала з місцевим мешканцем, який є бійцем АТО і зараз перебуває на Яворівському полігоні. Наразі мають приїхати батьки загиблої, а також послали автомобіль за чоловіком.

Відомості про подію внесли до ЄРДР за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 115 (умисне вбивство) КК України. Ведеться слідство.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
? Показати IP 7 Жовтня 2015 17:16
То хто цей підозрюваний раз говорите що встановили я так розумію за ним вислали автомобіль чи він має приїхати з батьками
Сергій Показати IP 7 Жовтня 2015 17:49
зміст статті "дуже зрозумілий"
Анонім Показати IP 7 Жовтня 2015 19:54
А чому не оголошують ім' я того при*урка що вбив цю бідолашну дівчину?щоб усі знали цю су*у!
121 до Анонім Показати IP 7 Жовтня 2015 21:17
бо дибільна ВРУ понаприймала законів за якими таких виродків до рішення суду менти мають в д*пу цілувати і пилинки з них здувати - бо інакше подадуть до суду за нелюдське поводження і привслюдне приниження. треба таких душогубів на палі садити хай мучаться тварюки.
Анонім Показати IP 7 Жовтня 2015 21:54
Да...дадуть максимум 2 роки за вбивство,так як у нас зараз можуть зробити...за кражу 5 за вбивство 2.де логіка???довічно його тварюку що життя у дівчини відняв ! Для таких і смертну казнь хайби впровадили.Щоб другим не хотілось.....
111***** Показати IP 7 Жовтня 2015 22:10
Так ....логіки звичайно ноль...що ж зробиш....дівчини шкода.усе життя попереду було б...сім' я дітки...молоденька ще зовсім....звірі а не люди...ось так ходиш по Ковелі і діти наші ходять і незнаєш що може і з нами і з ними статись.ой не дай Бог...що робиться зараз в цьому світі..
анонімно до 111***** Показати IP 8 Жовтня 2015 20:20
дадуть не 2роки ,а 10,,бо це є навмисне вбивство ,,,,,,а на зоні пацани зачмирять буде мити параши,,,,,
Анонімно до анонімно Показати IP 12 Жовтня 2015 10:47
коментар було видалено
ковельчанин Показати IP 8 Жовтня 2015 00:11
немає чого приховувати того при*урка,нехай краще віддадуть на самосуд людям.А то зараз посадять на пару років,а з людей(батьків загиблої),ще з зарплатні будуть якийсь податок вираховувати щоб того ви*людка кормити...
Ковельчанка Показати IP 10 Жовтня 2015 01:25
Чому ніде не вказане ім'я і прізвище дівчини, яку вбили? іі фотографію?
Вадым Показати IP 13 Жовтня 2015 21:00
Да но с**а яб дав пожизніне наказанія а на зоні їде сразу в абіжанку може заїде на цумань я зара тут буду знати шо є така с**а.писав.КОШАРУК ВАДІМ.
Андрій Показати IP 18 Жовтня 2015 02:00
В ато його там парні розберуться