USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

З даху волинської міліції в людей летіли шумові гранати. ОНОВЛЕНО

19 Лютого 2014 12:12
Усі вікна в управління УМВС на Волині - вибиті. З даху і вікон по натовпу кидали шумовими гранатами. Радикально налаштовані протестувальники у відповідь роблять те саме.

Нагадаємо, спочатку до активістів вийшов генерал-майор міліції Олександр Терещук і спробував мирно улагодити конфлікт.
«Присягніться на вірність людям, а не владі», - таку вимогу поставили перед правоохоронцями лучани.

Утім, слів присяги народу від Терещука так і не почули, тож пролунала команда: «Народна самооборона, до приміщення!». І молоді люди у чорних масках, з битами побігли усередину установи.

За станом на 13.00 з кабінету начальника міліції вийшов голова облдержадміністрації Олександр Башкаленко.

За станом на 12.52 у внутрішньому дворику обласного управління міліції активісти побачили мікроавтобуси з «Беркутом». Деякі з євромайданівців спробували їх обеззброїти. Та спроба виявилася марною.

Один із мікроавтобусів поїхав геть. А в інших правоохоронців активісти забрали щити, кийки. І решта мікроавтобусів із правоохоронцями теж поїхали геть.

Частина активістів побили вікна першого поверху приміщення з боку внутрішнього дворику.

За станом на 12.46 після того, як правоохоронці вийшли з обласного управління міліції «коридором ганьби», представники «Правого сектора» дали слово Олександру Терещуку, щоб почути позицію волинських міліціонерів щодо кривавих подій у Києві.

Генерал-майор розпочав свою промову з того, що волинська міліція готова у місті наводити порядок. У приміщенні УМВС України в області зброя, тому потрібно дотримуватися порядку і не слід захоплювати приміщення.

На ці слова луцькі активісти Євромайдану його освистали.

Активісти запросили всередину управління Олександра Терещука у супроводі народної самооборони, покликати з собою представників ЗМІ.


Як і в Києві, у центрі міста розібрали бруківку. Люди, від старого і до малого, голими руками виривали її і жбурляли по вікнах правоохоронців.

Своєю чергою, міліціонери застосували проти мітингувальників сльозогінний газ, не шкодуючи його і для журналістів, які працювали на місці.

За станом на 12:30 у міліції розбиті шибки вікон першого і другого поверхів. З вікон стовпом йде дим.

Міліціонери виходять з приміщення. Їх освистують активісти.
За станом на 12:41 міліціонери проходять коридором ганьби. Радикально налаштовані протестувальники вимагають у них стати на коліна.




Підготувала Вікторія СЕМЕНЮК
Live streaming video by Ustream
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 60
Майданутим Показати IP 19 Лютого 2014 12:17
Козли довбані, як ви задрали!!! Передушу по одному...
Петрович до Майданутим Показати IP 19 Лютого 2014 12:31
Ти хотів сказати -пересаджу по одному!, мінтяра гребаний! Так кішечник лусне!
Юрко Залупельний Показати IP 19 Лютого 2014 12:17
какой "генера-майор міліці"? я его уже разжаловал.. и кстати, что бензин на заправках закончился?
))) до Юрко Залупельний Показати IP 19 Лютого 2014 12:29
а заправки воговские, они под бойкотом.
))) Показати IP 19 Лютого 2014 12:26
отпи...ят лохов, а потом пересадят. банальщина.
Петрович Показати IP 19 Лютого 2014 12:29
Якщо санкції не вводять , то санкції народу можуть привести до повалення влади бандитів і мінтів в одному лиці!Пересаджати всіх невдоволенних місць не хватить!
Просто Я Показати IP 19 Лютого 2014 12:29
Міліція підтримує злочинну владу виконуючи злочинні накази. ГАНЬБА!!! Міліція має бути з народом а МУСОРА хай залишаються з прУРОДОМ
Вольдемар Показати IP 19 Лютого 2014 12:37
Міліція, переходь зі сторони бандитів від влади, на сторону бандитів від народу - один х..й - през зек чи боксер. Соромно в любому випадку.
до зустрічі... Показати IP 19 Лютого 2014 12:38
ухожу в підпілля. Душити вас буду майданят по одному, тихенько, в під'їзді. і дітей ваших... за скоєне сьогодні вночі.
М до до зустрічі... Показати IP 19 Лютого 2014 12:58
Ти дітей збирався душити?А ну ка скажи адресок, я зараз до тебе підїду
Олег до до зустрічі... Показати IP 19 Лютого 2014 12:58
Дивись аби самого не придушили під цей шумок!!!!
до зустрічі... до до зустрічі... Показати IP 19 Лютого 2014 13:18
ти перший під прицілом, я знаю тебе особисто.
М до до зустрічі... Показати IP 19 Лютого 2014 13:26
Його координати пліз
Любарт до М Показати IP 19 Лютого 2014 13:47
Він сам написав свої координати, сьогодні вночі були погроми офісів Ригоаналів і КПУ ось там шукайте
Лучанин Показати IP 19 Лютого 2014 12:40
Як кажуть росіяни "Добро пожаловать в 90!". Хіба то добра справа спалити всі справи на уголовників, крадіїв, нарків. Тепер чекайте підвищення кількості крадіжок, пограбувань, порушень ПДД і тому подібних "приємностей". Як то кажуть проти чого боролись те і получили сповна.
Вольдемар до Лучанин Показати IP 19 Лютого 2014 12:52
крадіжки і наріки це х***рня. А вот якщо почнеться безпрєдєл та гвалтування, а якщо це так чи інакше зачепить близьких людей, тоді прийдеться братись за зброю і знищувати спочатку винуватців, а потім тих, через кого вони з"явилися. Яка б не була міліція, так чи інакше вона є стримуючим фактором. Ганьба там хто чинить дії і не думає про наслідки!
Анастасія до Вольдемар Показати IP 19 Лютого 2014 13:50
Це точно,що ці безмозглі молодники хоч міліцію боялись.А тепер УРА в "беспредел". От коли щось погане станеться з сім"ями Гузя,Пащенка ,Бондаря, тоді вони подумають на що штовхають людей.Страшно по вулиці ходити і дітей пускати.А вони волають-на коліна.ГАНЬБА!!
))) до Лучанин Показати IP 19 Лютого 2014 12:52
с кем вы разговариваете? людям вынесли мозг еще при зачатии. ну вот, зашли идиоты в здание. дальше что? и главный вопрос, всегда повергающий революционеров в ступор. кто убирать будет?
до майданутим Показати IP 19 Лютого 2014 12:55
а ти назвись с***чий потрах!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
проти всіх Показати IP 19 Лютого 2014 12:56
Банда на банду . Таку владу ми хотіли? З побитими шибками і безпрєдєлом? Люди зхаменіться! Гузі,Шиби і Бондарі - ви політичні банкрути по трупах людей до корита рветеся, Ви заведете людей в нікуди. Перестаньте дурити голови студентам.
Ігор Показати IP 19 Лютого 2014 13:13
прохуратура замість взяток сьогодні отримала піз.лей! І ЦЕ ПРАВИЛЬНО!
Маруся до Ігор Показати IP 19 Лютого 2014 13:29
+5
* Показати IP 19 Лютого 2014 13:21
Підписуюсь під кожним вищесказаним словом
* Показати IP 19 Лютого 2014 13:25
підписуюсь під "Банда на банду . Таку владу ми хотіли? З побитими шибками і безпрєдєлом? Люди зхаменіться! Гузі,Шиби і Бондарі - ви політичні банкрути по трупах людей до корита рветеся, Ви заведете людей в нікуди. Перестаньте дурити голови студентам."
пони Показати IP 19 Лютого 2014 13:31
........просрали ментовку....Молодцы!!!!
Максим Показати IP 19 Лютого 2014 13:35
Люди, ви хворі. Завтра зранку всі магазини вже розграбують, а вам треба буде обережно ходити по вечорах, тому що тепер те гів*о, яке боялось міліції розійдеться на повну. Удачі!!!
евик до Максим Показати IP 19 Лютого 2014 13:51
Жареной тролятиной попахивает))))
Волинянин Показати IP 19 Лютого 2014 13:36
Де БЕРКУТ? Наведіть порядок у нашому місті. За грати всіх майданутих та заставити відремонтувати заново управління УМВС за власний рахунок.
Василь до Волинянин Показати IP 19 Лютого 2014 13:47
це 100%!Не можна так обходитись с міліцією та губернатором!
Анастасія до Волинянин Показати IP 19 Лютого 2014 14:04
Підтримую.Цум закрили,сільпо-теж.Схаменіться.
катя Показати IP 19 Лютого 2014 13:49
єє
Анонім Показати IP 19 Лютого 2014 13:50
Зв'язок є. Картинка теж.
Я Показати IP 19 Лютого 2014 13:55
А РЕМОНТ ОБІЙДЕТЬСЯ ЗА ВАШІ Ж ГРОШІ , ЯКІ ПОДАТКАМИ ПЛАТИТЕ !!!!!! СХАМЕНІТЬСЯ
Люблю своє місто до Я Показати IP 19 Лютого 2014 15:22
так, погоджуюсь. розвалити можна, але питається: "навіщо"? і за чиї кошти це все буде відновлюватись? за наші з Вами. або ж такий страх залишиться надовго. оскільки виходу з цього хаосу навіть не намічається. невже Вам, люди, подобається жити в такому місті, де розруха, потрощені будівлі, бруківка. подумайте про своє місто, про своє майбутнє. Чи будете Ви його відновлювати власними силами та коштами?думаю, що ні.
Лучанка до Люблю своє місто Показати IP 21 Лютого 2014 12:18
А кошти на золотий унітаз давати нормально, хай грабують мільярди, а ви готові плазуапти , бо це ваша нормальна поза!
Лучанка до Я Показати IP 21 Лютого 2014 12:21
А гроші на золотий унітаз нормально видавати ! Син заробив мільярд тяжкою працею
zujlr Показати IP 19 Лютого 2014 13:57
зображення норм
лррао Показати IP 19 Лютого 2014 14:01
в УВД уже ничего интересного. Покажите что на майдане
Анастасія до лррао Показати IP 19 Лютого 2014 14:07
Ти,що клоун?Интересно в цирке...Обнюхався чи обкурився?
рвевывл Показати IP 19 Лютого 2014 14:03
покажите что у сцены
! Показати IP 19 Лютого 2014 14:19
Діти у войнушки не награлися!
Чукча Показати IP 19 Лютого 2014 14:25
А вусатого в який підвал посадили?)))
Василь до Чукча Показати IP 19 Лютого 2014 14:49
Чукча,ти будеш в окремому!
ЮЛЯ Показати IP 19 Лютого 2014 14:40
Чим ви кращі за нашу безтолкову владу??????Коли ви все руйнуєте, вмибаєте?????Чим ви кращі за політиків, якщо ви робите те саме. Луцька міліція, прокуратура- прийшли на роботу, виконували свої обов"яки, а ви палите, б"єте., нищите, те що не будували.....Хто ви після цього????. Матері чиї сини працюють в міліції, прокуратурі, прийшли боронити своїх дітей. Що ви скажите , що вони винні???? В чому??? в тому що носять форму, на якій пише міліція, чи в тому, що працюють у споруді з написом прокуратура???Хто ви, і хто вам дав право так робити??? Якби ваші діти працювали в правоохоронних органах ви від них відмовились, б??? Вбили їх???? сумніваюсь. Ви такі ж звірі, як і " Беркут", проти якого ви виступаєте
лучанин Показати IP 19 Лютого 2014 14:44
наступний крок мародерство. цього ви прагнете???
ЗвездаЛуцька Показати IP 19 Лютого 2014 14:54
Люди схаменіться, краще йдіть працювати, щоб було за що відшкодовувати збитки. УМВС,ОДА прийдеться відремонтувати, я думаю так просто не обійдеться. Ганьба!
lychanka до ЗвездаЛуцька Показати IP 19 Лютого 2014 16:02
Ви пропонуєте роботу?
Лучанин Показати IP 19 Лютого 2014 15:03
Вже дістали майдануті . Якби це було справді волевиявлення народу, то там стояло б 100 тисяч чоловік , а не якась тисяча яку назбирав Гузь . Нові кандидати не кращі за теперішніх, в них немає ні якогось плану дій...а вміють тільки вигукувати гасла. Доречі відповідальності за теперішні дії на себе вони не беруть, а ви їх ведете до влади. Народ став злий ...і йде як стадо, тобто вистачає декількох проплачених чи з інтересами і там вже юрба. Чому ви не запитали в людей чи вони справді хочуть змін тих які пропонуєте ви ?, а навязуєте їх всім ...
lychanka до Лучанин Показати IP 19 Лютого 2014 16:00
Судячи з усього Ви - точно проплачений! Нормальна людина так не мислить!!!!!
Лучанин до lychanka Показати IP 19 Лютого 2014 17:12
Ні я точно не проплачений... і до влади не рвусь. Просто якщо міняти то на щось краще, а не опозиція хоче захватити владу силою за рахунок того стада . Якщо ви такі праві, то чому спочатку не зробили загальноукраїнський референдум, а вже потім якщо народ погодився б з вами, робили свої бунти. В Луцьку та й в області тільки все почало налагоджуватись, а тут на тобі ...Гузь, Шиба, Бондар ( політичні трупи ) знову хочуть до корита, і йдуть до нього через кров невинних людей. Чому ж не дочекались офіційних виборів ? Побоялись що опозицію не виберуть ? Бо їх ніхто би не вибрав, а 1000 людей управляти легше ...відчуття стадності, та й то більшість малолетки і студенти. Опозиція, отих три богатиря доречі зараз не з вами ...вони не заявили що вас і ваші дії підтримують, бо знають що пахне криміналом і відповідальністю за такі дії. Стоять з боку і чекають . Європа також як сліпа ...бачить тільки коли бють "активістів" ( терористів ), а коли вони все громлять і ламають,нападають на міліцію... то закриває очі ... Як вже дістали оті ваші мітинги. І повірте, це не тільки моя думка, а багатьох Волинян.
Лучанка до lychanka Показати IP 19 Лютого 2014 23:12
Він якраз таки нормально мислить,а не так,як вандал!!! А ви напевно дуже недалеко мислити можете,якщо взагалі можете
lychanka Показати IP 19 Лютого 2014 15:58
"УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей." Кожна людина має право на висловлювання своєї волі і думки. Не ганьбіть одне одного. Невже вам хотілось жити в країні, якою керують ЗЛОДЮГИ? В людей терпець увірвався. А скільки ж можна. Хтось із вас пропонує ідти працювати....Підкажіть, де знайти роботу, яку гідно оплачують?! Де цінять робочу силу?!
Лучанка до lychanka Показати IP 19 Лютого 2014 23:10
Всі,хто ХОЧЕ завжди знайде роботу!!!вчитися треба було,а не пиво з цигарками по хатах розпивати!!!можу назвати тисячу установ,де пропонують високу зп,але один нюанс-мізки для того треба мати!!!якщо ви їх не маєте-торгуйте далі китайською пластмасою!
Правда!! Показати IP 19 Лютого 2014 15:59
схаменіться люди добрі та бійтися Бога, а те що ви так говорите,тому що ви маєте особисті інтереси до влади.,
Саня Показати IP 19 Лютого 2014 22:54
Все розумію.Революцію підтримую!!!Але для чого займатись вандалізмом?Вдумайтесь,що відновляти все доведеться своїм коштом.
РОМАН Показати IP 19 Лютого 2014 23:04
хто сліткуватиме за АТОМНИМИ СТАНЦІЯМИ ?????????
той до РОМАН Показати IP 20 Лютого 2014 00:23
ураааа, всі на захват атомних станцій....... Страх...а реальність
ДуанБасс гонит порож Показати IP 20 Лютого 2014 08:09
Отримали по заслугах.Ця влада того варта.Вже для них лафи такої як була -не буде.
Анонім Показати IP 20 Лютого 2014 21:14
підписуюсь під "Банда на банду . Таку владу ми хотіли? З побитими шибками і безпрєдєлом? Люди зхаменіться! Гузі,Шиби і Бондарі - ви політичні банкрути по трупах людей до корита рветеся, Ви заведете людей в нікуди. Перестаньте дурити голови студентам."
я за беркут Показати IP 25 Грудня 2014 10:49
слава Беркуту!!!! кордон беркутят на майданi був останнiм рубежем вiльноi, незалежноi та мирноi Украiни!