USD 39.00 39.37
  • USD 39.00 39.37
  • EUR 39.20 39.60
  • PLN 9.76 9.94

Затримали правоохоронця, який збирав «данину» з валютників

22 Травня 2015 16:19
На отриманні хабара затримали працівника Любомльського РВ УМВС - колишнього старшого оперуповноваженого сектора ДСБЕЗ, старшого лейтенанта міліції Богдана Сушика. Той, кажуть очевидці, збирав «данину» з валютників за їх «кришування».

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо з власних джерел. Затримання провели працівники Любомльського міжрайвідділу СБУ.

«В селі Старовойтове валютних міняйл - хоч греблю гати і ніхто їх не може звідти вижити. У зв’язку з ліквідацією сектора ДСБЕЗ згідно з планом реорганізації місцевої міліції, Сушика нещодавно перевели у слідчий відділ, наразі утримується в СІЗО УСБУ у Волинській області», - розповідають у коментарі ІА Волинські Новини очевидці.

Так, наразі проведені обшуки в заступника начальника та начальника райвідділу міліції. Порушили кримінальне провадження за фактом отримання хабара, ведуться слідчо-оперативні дії.

Зауважимо, днями група любомльських міліціонерів мала відбути в зону АТО, коштів на амуніцію та, власне, самої амуніції, техніки та обмундирування, кажуть, катастрофічно не вистачало. Можливо, припускають в місті, правоохоронці спробували самостійно вирішити ситуацію шляхом таких от «домашніх заготовок».

Наголосимо, офіційно прокоментувати інцидент в управлінні СБУ на Волині пообіцяли після затвердження інформації.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 136
123 Показати IP 22 Травня 2015 16:23
А в Луцьку таке диво буде ?????????????????
Дмитро до 123 Показати IP 22 Травня 2015 16:28
А в Луцьку менти, самі купують у валютчиків Долари, на Гроші, які отримали хабарями.
vskswsjyth до Дмитро Показати IP 22 Травня 2015 17:29
якщо ти володієш такими матеріалами то звернись у відповідні органи!А то пишиш різний бруд!
Дмитро до vskswsjyth Показати IP 22 Травня 2015 17:35
І що Я скажу? Що бачив як мент іванов купував Долари? Вийди о 8 ій ранку з дому і поодивися що робиться зранку біля валютчиків, які машини підїжжяють, на яких номерах (і пожежники, і менти, і ДАІ), прокуратура вся купує валюту у валютчиків. Щодня. Тільки не особисто, вони послів посилають. vskswsjyth, ти гойська свиня.
коля до Дмитро Показати IP 22 Травня 2015 22:34
То іди працювати в міліцію,і відразу змінеш луцьк на краще,е не пиши анонімні(тупі) коменти!
ку ку до vskswsjyth Показати IP 23 Травня 2015 13:00
Твої органи це жопа
мер до 123 Показати IP 22 Травня 2015 16:38
найближчим часом точно небуде....
Анонім до 123 Показати IP 23 Травня 2015 18:52
Там в Любомлі всі такі менти хворі на гроші, що працюючі, що бивші.
спостерігач до Анонім Показати IP 27 Травня 2015 00:21
Не обобщайте
777 Показати IP 22 Травня 2015 17:12
просто в Луцьку ніхто не знає де ті валютчики стоять ))))
ірина Показати IP 22 Травня 2015 17:33
ПРОСТО ЛУЦЬКИХ ВАЛЮТЧИКІВ КРИШУЄ ПРОКУРАТУРА!МОГО ЗНАЙОМОГО ЗВІЛЬНИЛИ ЗА ТЕЩО ВІН СКЛАВ ПРОТОКОЛА НА ОДНОГО ІЗ НИХ. ТО ЙОГО ЗАСОВАЛИ ПО ПРОКУРАТУРІ,І В КІНЦІ ПРОСТО ЗВІЛЬНИЛИ,А ВАЛЮТНИЙ МАХІНАТОР І ДОСІ СТОЇТЬ І ПАННО ПІДПЕРАЄ!
пенсіонер МВС Показати IP 22 Травня 2015 19:15
все правильно валючиків кришує прокуратура, а Шпига як їв хліб з кришування повій так і їсть !
Анонім Показати IP 22 Травня 2015 20:32
Привіт
вова малан Показати IP 22 Травня 2015 20:35
У Луцьку не буде
клоун Показати IP 22 Травня 2015 20:41
Асвитка льоня.Наташа Платять...
Анонім Показати IP 22 Травня 2015 20:46
конкретно хто і скільки платив? як передавали?
підозрілий до Анонім Показати IP 22 Травня 2015 22:38
Ти анонім чи ано.....
АС2288ВЕ Показати IP 22 Травня 2015 22:07
Я завжди міняю біля цуму для начальника убозу бабло, і нічого... все ок...
крук Показати IP 22 Травня 2015 23:19
Вся територія від Добродія до переходу чітко розподілена між силовиками області включно, оскільки там є представники Ковеля, Володимира ну і Любомля. Прокурорські, міліційні та СБУшні представники НБУ з числа громадян вказаних районів постійно працювали і заробляли кошти для себе і покровителів відповідно. Тому Богдана послало туди його керівництво, обласне чи районне. Самочинно він не міг, не мав на те права вчинити. Те, що став жертвою класичної підстави, це очевидно. Мені відомо з ким він спілкувався, і хто його здав. Набридло платити міліції, - будете платити іншим. Це закон прикордонної території, по-іншому не буде, поки маємо те, що маємо. Шкода, порядний. Неодноразово розповідав, як зверху тиснуть, щоб приносив кеш!!!
людина Показати IP 23 Травня 2015 07:38
Шановні та наші валютчики платять по сто баків і іх ніхто не чіпає
Анонім Показати IP 23 Травня 2015 10:22
Крук написав фігню. Не має там ніякого чіткого розподілу між силовиками. Є дійсно люди з Ковеля, Любомля та Володимира та платили вони в основному міліціянтам, а ті вже заносили прокурорським. Чікістам ніхто і нічого не давав, їх це ніколи не цікавило.
АС7777АІ до Анонім Показати IP 23 Травня 2015 11:29
Відтираєте СБУшників. Даремно. Без їхнього кивка голови жодний блок легкого чи тяжкого не піде через Буг і валютчики доносять, хто, кому і скільки. Постійте біля Перлини, побачите прикордонників стукачів і валютчиків, які спілкуються з покровителями. Звідки Ви гадаєте кошти в усіх територіальних силовиків на подарунки в область і в столицю з магазину Дюті Фрі та на ковбаску пальцем пхану і вугрів від Світлани (напроти АЗС) з Шацька та інших їй подібних. Мабуть із зарплати фінансують. А поцікавтесь журналом боржників у Світлани. Та там одні прикордонники, прокурори, міліціонери та СБУшники. Борги їй гасять усі хто зовсім "не виновник". Поцікавтесь у Світлани, хто за кого приїжджає платити, їй це мабуть відомо.
спостерігач до АС7777АІ Показати IP 27 Травня 2015 00:22
Все четко расписано
Богдан до АС7777АІ Показати IP 27 Травня 2015 12:55
Та Ви що... СБУшники в нас одні "чеснютки":))) Джипи або батьків, або купили за довгі роки чесної служби...
Анонім Показати IP 23 Травня 2015 16:13
До чого тут взагалі СБУшники? Хіба вони не молодці? Хто знає Бодю той скаже, що він давно і систематично брив валютчиків! Чи не так?
спостерігач до Анонім Показати IP 26 Травня 2015 23:48
Четко ты все розписав
Анонім Показати IP 23 Травня 2015 19:07
А для кого Бодя брив гроші....
БОДЯ Показати IP 23 Травня 2015 20:12
брив гроші в свій карман бо постоянно їздив пяний
спостерігач до БОДЯ Показати IP 26 Травня 2015 23:56
А чому ти не подзвонив на 102 і не повідомив,що бодя їздить п,яний, у них же все там записується, провели б перевірку і можливоб вигналиб раніше за п,янку за кермом,а тепер прийдеться боді сидіти,так би спас людину від тюрми
Анонім Показати IP 24 Травня 2015 10:55
а Москалюк на що дивився....
амон Показати IP 24 Травня 2015 11:12
Знаю Боглана добре як себе, гроші вічно тягнули з прокуратури і начальство і їх не хвилювало де він їх візьме. А хто здав і так понятно, Смоляра закопають після всього, його заздрість вилізе боком, а Богдана виправдають, бо взятки небуло. А хто незнаю,що і як то нехай свої коментарі собі в одне місце засунуть
БОС до амон Показати IP 24 Травня 2015 19:53
шо за бред ты несеш думаеш что все слепые или глухие
смоляр до амон Показати IP 25 Травня 2015 00:18
канєшно і на ауді треба і на машівський бір, судьїхі шось купити, побухати.
спостерігач до амон Показати IP 27 Травня 2015 00:24
Ну ти загибаеш,а бодя сама невинность
бос Показати IP 24 Травня 2015 12:09
Мабуть Смоляр скаче від радості, але не недовго,бо сам скочить в ту яму
Філ до бос Показати IP 24 Травня 2015 13:32
коментар було видалено
смоляр до бос Показати IP 25 Травня 2015 00:20
я порядний і за очищення любомля мене нагородять і начальником поставлять.
бос до смоляр Показати IP 25 Травня 2015 16:18
а за що ж цей Гобін Гуд собі хату построїв???за чесну зарплату опера!
смоляр до бос Показати IP 26 Травня 2015 23:58
То було раніше,а тепер я білий і пухнастий,
підприємець до смоляр Показати IP 27 Травня 2015 00:28
А ти забув,білий і пухнастий, як перед новим роком 2015 почистив підприємців,а точніше побрив
смоляр до підприємець Показати IP 27 Травня 2015 00:29
Я ж написав,то було раніше,а. ЗАРАЗ я білий і пухнастий
Богдан до смоляр Показати IP 27 Травня 2015 13:30
А те шо ти зараз копаєш бурштин зі своїм вусатим наставником, то це вже законно???? Як станеш начальником не забудь його поставити радником:)))
Валєра до Богдан Показати IP 27 Травня 2015 15:31
бурштин то фігня, саня то нам кланяється каже шо він бандіт то до сємченків малолітніх біжить і каже шо їх пацан і в ментовке каже шо самий чесний.....може нам всім забратись і спитати - ти с кем КЛОУН.
Богдан до Валєра Показати IP 28 Травня 2015 08:29
Я не проти, було б цікаво послухати оце ...ааа.еее
клубнічка до смоляр Показати IP 26 Травня 2015 13:00
А свого кума Вову ти від порядошності кришуєш? Робін гуд, вже 5 валютчиків погодились признатись шо тобі платили. Так шо жди рідненький! І ніякий родич- Балицький в обласній міліції тобі не поможе.
клубнічка до смоляр Показати IP 26 Травня 2015 13:04
СМОЛЯР.!Тебе скоро раком поставлять а не начальником.Своїх здавати нижче всього.Про тебе тоже дофіга знають.І найдеться караван і на тебе і твоїх родичів.
1 до клубнічка Показати IP 28 Травня 2015 12:59
А вистачить у Вас вмінь і здоров' я щоб раком поставити. Ще він вас всіх раком нагне.
клубника до 1 Показати IP 1 Червня 2015 18:33
вистачить не переживай,а ти якщо за г*мно мазу тянеш значить тоже г*мно
добряк Показати IP 24 Травня 2015 12:39
платили ще з 90 х хто ментам хто бандитам,тепер всі платять ментам,прибрати це явище нехочуть,бо це потрібно тільки банкам,а так і менти при капусті і валютчіки при справі і людям є де здати після шостої вечора,а робота в них пильна,згадайте скількох повбивали і покалічели,так шо хай собі стоять я б їх не трогав
цеМЕНТ Показати IP 25 Травня 2015 07:04
Без відома безпосереднього очільника не обійшлося. Шкода, що Бодя влип в халепу. З його невеликим досвідом протистояти державній машині обвинувачення буде складно. Проте є надія, що очні ставки доведуть протилежне. Варто йому взяти адвоката і поки терпілі ще теплі, нехай би той провів комплекс відповідних розвідувально-аналітичних заходів захисту і обєктивного збору доказів для судового засідання, яке буде обирати міру запобіжного захисту. Видно, що міжусобні війни в маленькому райвідділі досягли свого апогею, коли вже свої своїх здають. Куди дивиться Москалюк з Дружуком і Пехом, - незнаю. Підстава серйозна. Можливо це Пеху сподобалось крісло Москалюка, після того як після умовного зближення, конкретно дізнався про усі статті його доходів!?
МАРТІН Показати IP 25 Травня 2015 14:47
ДІЙСНО ЯК ПИШЕ АС7777АІ ВСЯ ТЕРИТОРІЯ БІЛЯ МИТНИЦІ РОЗПОДІЛЕНА МІЖ ВСІМА СИЛОВИКАМИ ТАКОГО БАНДИТСЬКОГО *БЕСПРЕДЕЛУ* НАПЕВНО І В 90 НЕ БУЛО А ВКОГО Є СУМНІВИ НА РАХУНОК ЦЬОГО ПОПРОБУЙТЕ ПОСТАВТЕ СВОЮ ЛЮДИНУ НА ОБМІН І ТОДІ ЗРАЗУ ВІДЧУЄТЕ ГРІЗНИЙ ЩИТ ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧА
до смоляра Показати IP 25 Травня 2015 22:29
Ти думаєш тобі ще довго осталось радіти?? Дивись бо скоро і твоїх валютчиків здадуть і ти сядеш. Чи думаєш ніхто незнає кого ти кришуєш??? збирай речі і втикай, бо разом з хатою згориш
спостерігач до до смоляра Показати IP 27 Травня 2015 00:03
До усіх валютчиків. Обламайте всіх правоохоронців,підіть геть, перекваліфікуйтесь на інший вид діяльності і тоді не буде заробітку ні прокуратурі ні ментам,ні сбу,поборіть корупцію
Філ Показати IP 26 Травня 2015 10:52
Смоляр,тобі тільки туалет в дома чистити, а не Любомль. Інакше прийдеться починати з себе!!!
Смоляр до Філ Показати IP 26 Травня 2015 16:08
толік не нервіруй. будеш до володимира лісами втікати.
анінім Показати IP 26 Травня 2015 12:45
Давайте почекаєм що буде далі і буде видно хто чистити буде туалети... Риба гниє з голови.... Давно треба було розігнати ту піздабратію любомльську з начальника до найменшого (хто замішаний в цих мутних схемах)... Було б ок аби ше пару прокурорів з ними... Смоляр уважуха... Почав двіжуху... Мєсний люстратор...
справедливий Показати IP 26 Травня 2015 12:52
Сушик втратив землю під ногами, взагалі зазнався. Так йому і потрібно. Надіюсь йому і суддівська підстілка не допоможе. Можливо він для Гайдук гроші збирав, як не як вона вимоглива жінка
Ваня до справедливий Показати IP 27 Травня 2015 12:38
фігню пишеш - дураком помреш!
Богдан до справедливий Показати IP 27 Травня 2015 13:33
Ти урод, вибирай слова, вона не підстилка, а нормальна порядна жінка, просто в тебе через заздрощі серце хапає...
смоляр до справедливий Показати IP 27 Травня 2015 15:22
от ти коля троць хоч шифруйся, а то фрази чисто твої и ник поміняй на "коля 100 баксів"
клубнічка Показати IP 26 Травня 2015 13:17
Всі вони збирають гроші і нічого вцьому поганого немає.Просто Смоляра задавила жаба.СМОЛЯРА.,побійся Бога.,в тебе жінка і діти.Все вертається бумерангом.І хвороби просто так не чіпляються.Іди в церкву молися.,шоб не наказав Бог і, люди.І не забудь як будеш сповідатись сказати шо хату і машину купив за взятки.І не треба казати шо за зарплату,тут за зарплату ремонт не можна зробити.
опель Показати IP 26 Травня 2015 13:38
Смоляр брав гроші з валютчиків за кришу, а потім сам на них наводив бандюків.!Отак і хата виросла і машина...
блискавка Показати IP 26 Травня 2015 13:42
Смоляр скинь статистику розкриттясвоїх справ в карному розшуку.,ти за останні роки жодної справи не розкрив!
смоляр до блискавка Показати IP 26 Травня 2015 13:45
Прийди до мене і я тобі покажу свою статистику після чого ти дуже здивуєшся А от Ваш улюблений сушик нічого крім здирництва не зробив.
Богдан до смоляр Показати IP 27 Травня 2015 12:42
А скільки ж скотино я особисто для тебе зробив? Диван в залі тобі не тисне?
анонім Показати IP 26 Травня 2015 13:46
Люди добрі.,зберіться разом і в****ть.,ту ментовську шістку.,поки він ше якихось своїх колег не підставив
блискавка Показати IP 26 Травня 2015 13:48
Стастистика така: там нагадидив., там здав., там піді*рав.!!!!Хочеш сказати шо ти мужик? Ти **длива ***юха.
анонім Показати IP 26 Травня 2015 13:51
А чому ви вчіпилися за того Смоляра. Ви подивіться що робить Дружук і Пех. Вони набагато гірші і гниліші ніж Смоляр. Так же само подивіться на нашу хабарницьку прокупатуру. Прокурори скоро на літаках будуть на роботу добиратися.
спостерігач до анонім Показати IP 27 Травня 2015 00:08
На що на людей наговарюєш,або скажи,що вони роблять,особливо дружок,бо нічого протнього не чув
анонім до спостерігач Показати IP 27 Травня 2015 12:12
ти послухай, що про нього люди у Любомль говорять. Він тільки й думає як когось на гроші розвести чи на*бати. Таку тварь ще пошукати потрібно
спостерігач до анонім Показати IP 27 Травня 2015 23:32
Я ж кажу,що не чув нічого про нього,а що когось розвів
1 до спостерігач Показати IP 28 Травня 2015 12:55
Спочатку Дружук добирався на ліваку форду на роботу за 1000 доларів, а через рік придбав кадіка АС 5929 АК за 14000 доларів. То скажіть, яку ж він отримує зарплату?
анонім Показати IP 26 Травня 2015 13:54
Хай крім статистики роботи скине довідку про доходи, САМИЙ ЧЕСНИЙ ЛЮБОМИЛЬСЬКИЙ МЕНТ.Смердить слухати.,який він порядний
боб Показати IP 26 Травня 2015 13:59
Выгнать пеха москалюка дорохольського и поставить нормального хазяина делать работу а не страдать...ни одно убийство не разскрыто а остальное обще бардак ...
Дружук до боб Показати IP 26 Травня 2015 14:07
Згідний, тоді здійсниться моя мрія - я стану начальником
Москалюк до Дружук Показати IP 26 Травня 2015 15:45
Дурдома
Москалюк до Дружук Показати IP 26 Травня 2015 15:48
коментар було видалено
погранци до Москалюк Показати IP 26 Травня 2015 15:49
коментар було видалено
Москалюк до Москалюк Показати IP 26 Травня 2015 15:54
Я ж просто хотів так сказати що він прокладка прокурорська, а своїх вкладає - неповнолітє чмо. Але погранци підказють шо і їхня прокладка тоже це вообще дно бути прокладкою прокладок.
смоляр до Дружук Показати IP 27 Травня 2015 00:09
Ні,здійсниться моя мрія
анінім Показати IP 26 Травня 2015 14:35
Дружук тебе разом з прокуратурою в душогубку ....
спостерігач до анінім Показати IP 27 Травня 2015 00:11
Це напевно крик підлеглого
філімонюк Показати IP 26 Травня 2015 15:58
то шо мені скоро ду...па буде як взнають наші з грищенком мутки? а хто тоді захистить як прикормляних ментів посадять...
анонім Показати IP 26 Травня 2015 16:24
Дружук, йди вже працювати в управління, не заважай простим хлопцям працювати
аааа Показати IP 27 Травня 2015 10:30
Пех порядний міліціонер. І не треба говорити про нього дурниці.
cмоляр до аааа Показати IP 27 Травня 2015 12:27
Пех хабарник йому не місце в міліціі
Анонім до cмоляр Показати IP 27 Травня 2015 12:33
ні.
Анонім до cмоляр Показати IP 27 Травня 2015 12:37
Юра Пех заслуговує місце начальника....
дружук до Анонім Показати IP 27 Травня 2015 12:46
я буду начальником Юра хай отдихае
аааа до дружук Показати IP 27 Травня 2015 12:58
Самий чесний там то Пех.
Дружук до аааа Показати IP 27 Травня 2015 14:31
разом з Соколюком
смоляр до дружук Показати IP 27 Травня 2015 23:37
Ні,я буду начальником
111 до смоляр Показати IP 1 Червня 2015 18:37
коментар було видалено
111 до смоляр Показати IP 2 Червня 2015 23:23
коментар було видалено
спостерігач до аааа Показати IP 28 Травня 2015 00:24
Ну ти загібаєш,пех мент,без бо на ментовську зарплату порядним бути неможливо, а виконувати забаганки обласних керівників за свою зарплату він не буде і ще пех скажи свому покровітелю,що б не позорив тебе, і передтим як браконьєрнічать хай подумає,що його дії підривають твій авторітет
аааа до спостерігач Показати IP 28 Травня 2015 08:49
Пех не такий. Це ви від заздрості. Я знаю Юрія.
аааа до аааа Показати IP 29 Травня 2015 16:52
Юра ти найкращий.....
омон Показати IP 27 Травня 2015 10:44
читаю і радію. Богдан молодий хлопець, а за пару років так піднявся,що заздрять йому пів відділку міліції та інші. Ал як видно і друзів достатньо. Тае ось,що я вам скажу: працювати треба,людям помагатм і вам віддячать. А не бути такими гнилими паскудами і колег своїх із заздрості здавати. Богдану уважуха,він завжди всі помагав і за це його віддячували. А ви чмирі,завідуйте дальше, скоро в болоті будете.
12345 до омон Показати IP 27 Травня 2015 12:04
йому уважуха за те що він буде гнити на ЗОНІ??? Чмо він останнє!!! Поваги у нього ні до кого не було, Відчув наживу, після чого не зміг від цього відказатися!!! Всьому потрібно мати міру
Богдан до 12345 Показати IP 27 Травня 2015 12:50
Не копай комусь яму, бо сам туди попадеш, І від ЗОНИ не зарікайся, а хто туди попаде - час покаже!
спостерігач до Богдан Показати IP 28 Травня 2015 00:06
Богдан,ти дійсно зазнався і землі під собою вже не відчував,і можливо ця жорстка подія,заставить тебе поважати інших, бажаю витримати цей життєвий іспит, бо для чогось він в твоєму житті є
стоп чмошнику Смоляр до омон Показати IP 1 Червня 2015 18:39
Пыдтримую повнистю.Бодя ми з тобою!!!!
про суддю Показати IP 27 Травня 2015 10:48
Вам аби найти повод триндіти. Понятно,знайти спільну мову з суддею,яка буде помагати,то не кожен баран зможе,оттут вас і жаба задушила, куда вам до Богдана, ви своїх жінок забеспечити не можете.
аааа до про суддю Показати IP 27 Травня 2015 12:30
А він забеспечуе двох ..спеціаліст високого класу..
аааа до аааа Показати IP 28 Травня 2015 00:44
Як двох?
Богдан до про суддю Показати IP 27 Травня 2015 13:36
Молодець, прямо в точку. А Ви заздріть...
спостерігач Показати IP 27 Травня 2015 23:52
Да.... Смоляр, прихильників у тебе раз два,смахуєш на нормального чувака, а посуті ти гімнюк. Ти ж не раз з богданом одну справу робили, за одним столом сиділи,можливо і сра на одному полі,ну втулив би йому за кума,ну машину б спалив,для чого в тюрьму, за твої справи і тебе треба посадити,але ж твої керовніки тебе відмазували,знали б вони,що змію пригріли, лайно ти саша
1 до спостерігач Показати IP 28 Травня 2015 12:05
Немочний, не пиши фігню.. Можливо і ти в долі був
громдіяч до спостерігач Показати IP 29 Травня 2015 22:24
Та ше й своїх кіборгів натаскав... степанюк колись був норм...самолюк як летав службовими так і летає... пацани верніться в участкові і будьте людьми а станете лайном також
007 до спостерігач Показати IP 1 Червня 2015 18:42
коментар було видалено
007 до спостерігач Показати IP 2 Червня 2015 23:27
Смоляра видмазуэ його родич -БАЛИЦЬКИЙ з области!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Шахрай Показати IP 28 Травня 2015 09:10
Знаючи Смоляра його потрібно було давно прикрити, ато хіба бігає по службах, а чи не забув він як робив підстави по наркоті і малолітніх бив в службовому кабінеті?
1 Показати IP 28 Травня 2015 13:13
Скоро взнаєте всю правду і почне говорити по іншому. Тоді у вас виникне дуже багато питань до начальника і всіх заступників
синоптик Показати IP 28 Травня 2015 14:39
Ви задовбали вже тією фігнею, краще скажіть коли буде нормальна погода?
громдіяч Показати IP 29 Травня 2015 22:19
Як на мене погода в райвідділку "займи но випий"... ось такий прогноз на ближчий тиждень
ббббб Показати IP 3 Червня 2015 14:53
Нелавно Богдан проводив ''планову'' перевірку в школі-інтернаиі, але чомусь тільки пару людей потрапили на перевірку. Людина якв їздила за кордон найбільше не перевірялась. Добре заплатила???
про суддю Показати IP 4 Червня 2015 01:20
Гайдук-ти **** паршивая!
справедливий до про суддю Показати IP 11 Червня 2015 20:32
прямо в точку!
Анонім Показати IP 5 Червня 2015 07:29
Смоляр-ти **** паршивая
10 Показати IP 5 Червня 2015 18:03
тоже мені зробили любомльського РОБІН ГУДА.в любомлі певно мєнти через день-тиждень їдуть в ато......сушик -робін гуд тільки для себе. подла людина.смоляр теж не святий,звичайно...Треба давно трясти мєнтовське кубло.
Богдан до 10 Показати IP 6 Червня 2015 09:31
А ти чмошнік, замість того, щоб тут писати поїдь сам туди...
Анонім до Богдан Показати IP 6 Червня 2015 10:42
а ти був?бачив?странно,коли встиг за розгулом?
Богдан до Анонім Показати IP 7 Червня 2015 12:57
Не був, але готов був поїхати і збирався, но не доля. А от за тебе сумніваюсь. Хто там був не хвастається і другим не потикає...
Анонім до Богдан Показати IP 12 Червня 2015 21:50
якби збирався,то давно поїхав би.а тепер ДОЛЯ......голосно сказано.зарвався...
Анонім Показати IP 11 Червня 2015 19:58
коментар було видалено
Анонім Показати IP 13 Червня 2015 12:58
Все завистники и недоброжелатели Богдана,отсо**те у той жабы,которая Вас душит!!!
Анонім Показати IP 14 Червня 2015 16:13
Написала білоруска))
Альона до Анонім Показати IP 15 Червня 2015 10:10
молодець!!!может ты еще знаешь,кто все остальные коменты писал?было бы неплохо,если бы под каждым имя написал))))))))))))
аааа Показати IP 16 Червня 2015 19:09
а то не зрозуміло!!!!!!
Анонім Показати IP 18 Червня 2015 12:50
ситуація: Бодя захищає "не жінку",а "законна" таки захищає Бодю.МОЛОДЕЦЬ!
111 Показати IP 21 Червня 2015 20:05
а ви шо бачили Бодю з якоюсь іншою? я бачив його тільки з дружиною,так шо не потрібно тут ля-ля!!!
Анонім Показати IP 21 Червня 2015 21:49
не ля-ля,не там бачили.а хто знає,яка в нього жінка?
Алёна Показати IP 27 Червня 2015 10:28
Слышишь,ты,всевидящее око,и ненадоело тебе тут еще писать?если нечем заняться,то лучше иди и прочти энциклопедию:"Как увеличить количество мозга в голове?"конечно,если он у тебя там вообще есть,в чем я очень сомневаюсь!!!
12345 Показати IP 5 Липня 2015 17:18
ти вже прочитала?хто автор?ти чи богдан?
Алёна Показати IP 7 Липня 2015 14:36
оооо,мощно,более оригинального комента ты не мог написать??? чувак,я конечно подозревала,но оказывается,ты реально тупака:))))))))))))))))))))
Анонім Показати IP 23 Серпня 2015 21:21