USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Затримали волинянина, який воював на боці терористів

21 Жовтня 2016 18:14
На жителя Волині, який перейшов на бік терористичних угрупувань в АТО, порушили справу щодо державної зради. На причетність до злочинних угруповань перевіряють ще декількох волинян.

Про це повідомив начальник управління СБУ у Волинській області Юрій Фелонюк на нараді з приводу профілактики правопорушень 21 жовтня, - інформує Конкурент.

В поточному році за матеріалами управління Генеральної прокуратури України відкрито кримінальне провадження за статею 111 Кримінального кодексу України "Державна зрада" і участь в терористичній організації стосовно мешканця Волинської області, який був затриманий в зоні АТО і перейшов на бік ворога. На сьогодні він воює на тій стороні", – зауважив начальник управління СБУ.

Крім того, зі слів Юрія Фелонюка, у Волинській області "розробляють" ще декілька мешканців. Керівник СБУ наголосив на недостатності інформації від органів місцевого самоврядування, яким зазвичай відомо про такі факти.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
читайте Показати IP 21 Жовтня 2016 18:59
Терористи затримали, а прокуратура порушила, але не відомо чи затримає. Поміняйте заголовок
Жаль але Показати IP 21 Жовтня 2016 19:45
так є .... Президент і екс-Президенти, діючі міністри і екс-міністри всі зраджують і обкрадають Україну на державному рівні 25 років ....
С Показати IP 21 Жовтня 2016 20:13
Кожного депутата, президента і всіх хто при владі! САМІ БІЛЬШІ ЗРАДНИКІ!!! Сєрари у владі, а не на Волині!!! Нелюди...
боб Показати IP 21 Жовтня 2016 20:23
Нардепи собі зарплату підняли. То не зрада.
Швондер Показати IP 21 Жовтня 2016 21:32
Ким "затриманий" і куда перейшов? Нхя не зрозуміло.
колян Показати IP 21 Жовтня 2016 22:14
Нардепи скоти,підняли собі зарплату в два рази,а люди,живіть за 1450 в місяць,вони скоти....
tgn до колян Показати IP 22 Жовтня 2016 06:55
интересно другое! Когда они поднимали себе зарплату- что именно они думали о реакции народа??????? Что, настолько пофигу?!!!
tgn до колян Показати IP 22 Жовтня 2016 06:57
и это те людишки, которых .Мы - выбрали
Патріот до tgn Показати IP 22 Жовтня 2016 09:36
Нажали ми їх не вибирали, вони самі себе вибрали за наші гроші (наприклад лапін)
влад до tgn Показати IP 22 Жовтня 2016 16:25
так,пофігу покі тільки в сетях про це балакають... а пора би під Раду...
моссад Показати IP 22 Жовтня 2016 10:03
найбільше зрадників якраз в тій самій СБУ.....завжди саме темно під фонарьом....есбуаку на гілляку!!!!!!!!!!