USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Мешканці села на Волині збунтували і хотіли знести огорожу фермеру

24 Березня 2016 18:50
Жителі одного з сіл Волинської області хотіли зруйнувати огорожу, яку, на їхню думку, місцевий фермер встановив незаконно. Свою позицію пояснюють тим, що чоловік використовує землі резерву та заважає випасу худоби місцевим жителям.

Як повідомив у Фейбуці Михайло Шелеп, у селі Тельчі Маневицького району Волинської області розпочались «розбірки» між селянами, фермером і за участю представників ДУКу.

Зі слів селян, фермер В’ячеслав Зінкевич заволодів землями, які раніше люди використовували для пасовищ. Нині це - землі запасу. Він огородив цю територію та мав намір використовувати у своїх цілях, не маючи на це законних прав. Тому селяни вирішили дати відсіч і знесли огорожу.

Наступного дня для з’ясування обставин та на підтримку фермера у село приїхали люди у військовій формі, які представились членами волинського ДУКу.

Зі слів Шелепа, до бійки не дійшло, але в селі назріває серйозний бунт. Мовляв, селяни у розпачі і залякані, а найгірше, що не знають, до кого звертатись за допомогою. Бо кажуть, що цей підприємець, буцімто, «купив» усіх в районі.

У неділю, 27 березня, там планують провести загальні збори селян, аби спільно вирішити, як діяти далі, та до кого звертатись щодо дій фермера.

Як повідомив у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини очільник волинського ДУКу друг Устим, він та його побратими дійсно приїжджали в село для того, «аби підтримати справедливість». З його слів, у селі мешкає 570 людей, представляти їх на зустріч з фермером прийшло близько п'ятдесяти. Вищезгаданий фермер взяв в оренду ферму, привіз туди близько 100 корів, майже всі з яких є породистими.
Згодом, до ферми добудував кошару, а також подав на узаконення прилеглогії території.
Натомість, зі слів Устима, люди прийшли ламати кошару.

«Пару диванних революціонерів прийшло, бо їм не подобається те, що своїх корів пасти не буде де. Хоча це не так. Раніше тут була ферма з пасовищем, де утримували 800 голів, на що вистачало площі під пасовище. А нині тут на все село аби було 80 корів», - пояснює член ДУКу та додає, що в селі «зібрались селяни, які хотіли поламати огорожу». І додає, що найактивніші з них на вигляд походили на людей, які зловживають спиртним.
Нині, зі слів Устима, конфлікт вичерпаний – люди не хочуть ламати кошару, але вимагають, щоб чоловік не випасав корів на прилеглих територіях. Хоча фермер цього робити і не збирається – для випасання корів він використовує пасовище поблизу лісу. А кошару, паркан якої хотіли зламати селяни, фермер використовує лише для зимівлі тварин.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 53
волинянам Показати IP 24 Березня 2016 19:28
скажіть хто із цих людей на фото щось зробив для громади, для селян, просто для людей????????, а що зробив шелеп???
волиняка до волинянам Показати IP 24 Березня 2016 20:36
Шелеп - це ходяче л@йно, повний непотріб!!!
Йосип до волинянам Показати IP 27 Березня 2016 21:45
УСТИМ не зробив нічого точно. Позор правому сектору який йде проти людей. Ганьба псевдопатріотам
Сам Показати IP 24 Березня 2016 19:55
Не всім же бурштин копати! Хай людина працює, Бог у поміч!!!
Устим до Сам Показати IP 24 Березня 2016 20:20
Провокатор цих "бунтів" - бурштинокопач, лісокрад та брехун.
Анонім Показати IP 24 Березня 2016 19:57
Тобто всеж таки він відібрав незаконно землю в людей!. Селяни це пяне би.ло а ПС в нас герої. Може вам шановні вже пора піти в історію і нарешті піти на роботу влаштуватись і не пхати свого носа до справ простих селян, поки вам самим оці диванні експерти жіночки ненамяли боки.
Устим до Анонім Показати IP 24 Березня 2016 21:18
А у нас хто не воює, всі на роботах. Люблю Вас наші "ТРОЛИКІ". ЯКБИ НЕ ШЕЛЕП І ПІАРУ БИ НЕ МАЛИ.
Анонім до Устим Показати IP 25 Березня 2016 01:09
Не за::::ся гранатомет на ленте тягати,з лiсу погнали сцяними тряпками,тепер можно лякати сiльских,.типа война х..ня пришли новi пани,
анонімний захистник до Устим Показати IP 25 Березня 2016 19:36
то така робота ПС ходити вночі по оселях селян і лякати розправою за непокору і боротьбу за справедливість?
Дядько Показати IP 24 Березня 2016 20:00
Дивлюсь я на ці фото (та й на будь-якій іншій фото-відеофіксації таких собі сучасних реаліті ігор для дорослого населення в "Закон і Порядок") і приходжу до висновку, що Рассєя-ТВ таки правду говорить: в Україні всім заправляє хунта! А саме страшне те, з кого вона сформована - нероби, колишні вимагачі, покидьки і рекетири з 90-х.
Гриць до Дядько Показати IP 24 Березня 2016 21:23
Расєя тв - правду???
Устим Показати IP 24 Березня 2016 20:11
Шановні читачі, не буду виправдовуватися за присутність дуківців на цих дебатах. Але відчув і побачив саме п'яний , здебелілий сепаратизм. Зіневича знаю близько 20 років.Не буду ні хвалити , ні осуджувати. Дай Боже нашій країні побільше таких громадян. P.S. Хто хоче попіаритися на вчинках дуківців, пораджу шанувати журналістську вихованість - інформацію аналізувати хоча б із двох сторін, бо відчуєте себе "континіумовською вивіскою" , (застерігаємо).
Степан до Устим Показати IP 27 Березня 2016 21:28
Так впасти нижче плінтуса тільки ти зміг. З бойового батальйону зробив клоунів і рекетирів. РОЗКАЖИ КРАЩЕ ВСІМ ЯК ПІД ЧАС ВІЙНИ МОЖНА ДОБУДОВУВАТИ ХАТУ І ЗА ЯКІ ГРОШІ ТИ ЦЕ РОБИШ.
111 до Устим Показати IP 7 Травня 2016 10:10
Краще б вам було гинути на фронті Героями, ніж бандюками на вилах пограбованих вами селян.
555 Показати IP 24 Березня 2016 20:44
друг Устим вже навоював, тепер бичками став займатися? Видно тверезість наступила?
Душман Показати IP 24 Березня 2016 20:59
Правий сектор - що то за контора " справедливості " ??? Всюди носа пхає .
Термінатор Всемогущи Показати IP 24 Березня 2016 21:10
Жаба крикунів даве!!! В нас важко щось ровивати на очах і біля затурканих людей. Не розуміють бидляки, що підприємець розкрутиться та й односельчанам дасть роботу і приклад для саморозвитку.
Анонім до Термінатор Всемогущи Показати IP 25 Березня 2016 01:18
За то корови оцiнили камуфляж ,з переляку рiчну норму молока за мiсядь самiсебе видоять
Паша Показати IP 24 Березня 2016 21:31
Тому бидлу , дай халяву.
ігор Показати IP 24 Березня 2016 21:36
криша по визову.....
Андрій Показати IP 24 Березня 2016 21:50
Зінкевич молодець!Всіх жаба на чуже душить,а свого нема...
полп Показати IP 24 Березня 2016 22:14
а чого дук туда лізе є вже поліция. чи такі контори вже загроші роблять якшо за гроші то вони не краші за сепаратистів
Анонім Показати IP 24 Березня 2016 22:26
Герої з Айдару кришують ліс,герої з ДУК кришують фермера при цьму використовують спецодяг пастухів,мисливців,рибалок,свинарів,охоронців....
анонімний захистник до Анонім Показати IP 25 Березня 2016 14:01
люди з ДУК які були присутні на зборах селян такі ж самі бандити як їхній липовий фермер. ці псевдогерої напередодні ввечері ходили по оселях селян і залякували розправою. а декого взагалі кудись возили на окрему розмову. недарма говорять що коріння ПС це бандити 90 років
вася Показати IP 24 Березня 2016 22:46
чому рекет ПС лізе в справи громади А де поліція влада Одне беззаконня
Луцьк Показати IP 24 Березня 2016 22:56
Ті полішуки зруйнували все що було. Ферми, бригади, поля не сіють, а корови хочуть пасти на бурянах. Засійте свої паї і пасіться хо самі, ледарі полішуцькі.
Чорниж до Луцьк Показати IP 25 Березня 2016 01:23
Земля пiд паром,всiм потрiбен вiдпочинок,на чужий коровам е;;....до не вiдкривай
555 до Луцьк Показати IP 25 Березня 2016 22:31
ти тут не жив і не тобі судити хто що руйнував
До Луцьк Показати IP 25 Березня 2016 08:58
Ці поліщуки може й в Луцьку зруйнували заводи,фабрики.Щоб ти знав - що ці ферми бригади будувались за їхні гроші.І дають собі раду самі обробляють землю,доглядають худобу,продають за копійки молоко щоб вижити.І на відміну від тебе не просять і не отримують субсидії,і не просять владу щоб прибрала сміття в дворі чи почистили каналізацію.Просто дивує позиція сільського голови - законно робить фермер цей чи ні?І не треба "другу"устиму обзивати людей п"яницями - боїх в Луцьку набагато більше на 1000 жителів.
погляд з боку Показати IP 25 Березня 2016 09:12
Т*пі селюки! Самі пропадають і когось успішним бачити не хочуть! Жили в лайні там і залишитесь навіки з такими захисниками як Шелеп та Устим. Ті самі нічого продуктивного зробити не можуть, то хоч кричати на загал навчились
читач Показати IP 25 Березня 2016 10:58
Там в селі не алкаші живуть, а бідні люди які хочуть спокою та миру. А те б* дло що приїхало нехай правду говорить, що понаставляв електро-пастухи, людям не платить які в нього роблять, і на корів не має ні документів, ні кров на ЛЕЙКОЗ не дає брати. ДОКИ ЙОГО НЕ БУЛО ВСЕ БУЛО ДОБРЕ!!!!!!!!!!!!!
ребятка Показати IP 25 Березня 2016 14:59
не трошайте його, в нього шапка Under Armour
Боря до ребятка Показати IP 25 Березня 2016 20:16
Сява ти красава!!!!!!!!!!!1 Бажаю успіхів і в цьому ділі . Та щоб те тупе місцеве стадо відстало від тебе . Р.S. судя по коментам тут багато хто знае Сяву і на цого стороні - це радуе!!!!!! ще раз УСПІХІВ!!!!!!!!!!
Закон і порядок Показати IP 25 Березня 2016 15:02
У тому селі що немає немає місцевої влади обраної селянами? На якій підставі так званий фермер ставить кошари на чужій землі? Це є самозахват землі, тобто крадіжка яка підпадає під статтю кримінального кодексу. Якщо фермер хоче щось заробити, то спочатку хай врегулює в законний спосіб дозвіл на використання землі, і заплатить за оренду землі. Чи може він вже розрахувався з головою сільської ради? та покликав на допомогу бандюків щоб залякати сільську бідноту та задарма забрати останнє що вних іще є - латку землі. 90-ті повертаються! Це ж якесь середньовіччя.
Паша до Закон і порядок Показати IP 25 Березня 2016 16:42
ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ
анонімний захистник до Паша Показати IP 25 Березня 2016 19:48
ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ тоді коли те приїзже б* дло вибереться з села. Пора вже прокуратурі братися до тих липових фермерів. Хоча можливо в них там є своя криша теж
АС Показати IP 25 Березня 2016 16:27
В Луцьку будівлі заводів і фабрик стоять, а твої полішуки і ти з ними фундаменти викопали де були ферми і бригади. А головне, що і все пропили.Покажи, хто що збудував для себе з майнових паїв? Ноль. О то ж бо.А щодо будівництва, то будували їх діди і батьки. Коли б будували вони, то знали б ціну тій праці і не розвалювали, а примножили!!!!!
НЕБАЙДУЖІ Показати IP 25 Березня 2016 19:35
Зіневич і "Бригада"! Хватить воювати зі своїм народом! Якщо вже так руки чешуться - то пора на Схід!!!
надія Показати IP 25 Березня 2016 20:20
ІіПривіт всім, я жителька села тельче і з дитинства тут виросла , Внашому селі і так немає перспектив, колгосп розпавсья а всі будівлі та прилегле майно розкрадалось роками , та робили це місцеві мещканці , та приїжді , з використанням метало шукачів і так алі багато чого робилось і серед білого дня , авжеш хто що міг тягнув до длму , або пропивали , здавали обладнання на метало брухт , І ніхто не бунтував всі гарно про це мовчали і хоч тут теж кримнал , а коли Зінкевичк перше пришов до села і почав відбудовувати завалені приміщення , теж були особи яким це не подобалось адже вони ще на ті руїни дивились як на господарчий товар , хто на шифир , хто на цеглу , вікна давна понишили і покрали , і так далі ,тут зрозуміло їх обурення на сьогоднішний день коли вкладенно сил та фінансів в ці розвалени , це можна назвати господарством , хоч і неприбутковим на сьогоднішній день , але ми українці люди хочимо до европи ми не хочемо будувати европу в єс для того хочимо щоб і там було погано , я і будемо ганбити кожного хто житиме краж за нас за , за декілька сотнь гривень можемо різко змінювати свою позицію, так як і продати свій голос , мені прикро що так сталось тут хоч і невеликі але якісь перспективи для села , молодь і так виїжає , роботи немає , та к в селі і робити не хочуть в сосідьному селі фермерство Красноволя розвинено набагото краще і поголівя там в десятки разів більше і всім всього вистачає , і які хочу робити мають працю і розвивають свої господарства не шукають виного , є і в нашому селі такі люди і їх на ціх фото не має тому що вних свого вистачає , і для того щоб незаздрити чужому вони працють над своїм , . Не дай, Боже заздрості, В тому нема вартості. .
анонімний захистник до надія Показати IP 26 Березня 2016 20:20
місцева жителька а вірну назву села не знає. ще й безграмотна. а як вони відбудовують ми знаємо добре. другий псевдо фермер вже половину одного теляника так відбудував що один фундамент залишився
До Наді Показати IP 25 Березня 2016 21:24
Ати шо за кр*са в нашому селі шо обідно що шиферу не взяла виберся з нашого села
Пішла лірика до До Наді Показати IP 26 Березня 2016 07:06
Чувак ее. Не пали кантору тиж. Білн прямим текстом підтвердив її слова, телепен
До фермера Показати IP 25 Березня 2016 21:37
чого ти нас обізвав б* длом ми тебе прийняли як брата а от бид ло настояще
Зінькевич до До фермера Показати IP 26 Березня 2016 21:14
А де імено і хто кого обізвав я не можу знайти звідки взято шо фермер когось називав мене звати сява ч фермер пишу тут в перше якшо є якись питання особисто до мене то задайте я постараюсь дати відповідь
Анонім Показати IP 25 Березня 2016 23:25
Це просто жах, ми всі однакові люди, всі украінці, але обзивати бидлом це дуже низько з боку того віруючого чоловіка. Там живуть прекрасні люди, і таке дружне село як там, ше треба пошукати. Там один за одного горою стоiть як брат за брата, там живе дійсно українській народ, який багато років спокійно жив, поки там не з'явився один крeпко розумний чоловяга. Вийшло тепер так з ваших слів що всі там алкаші а він один такій на все село перець, розумний з розумніших. а це нічого шо там стояли молоді мами, а ви іх обізвали незнаючи іх, в яких більш ніж по троє дітей маленьких і і переживають як їм далі справитись із таким одним крепко зарозумним від усіх селян разом взятих отаким наглим брехливим мужиком, який не побоюсь навіть сказати платить всім щоб отримати все шо він захотів. Та прийдіть хтось до одної з тих жінок додом, подивіться як вони бідні працюють, і знаючи їх долі скажу одне - ці жінки вийшл туда тому що в них є діти, в них є ну дуже великі господарства, але ці жінки що на відео тягнуть все самі, бо так склалaся доля. А в вас повертається язик обзивати іх. Мені стидно шо в нас є такі люди, які звикли все купувати за гроші. І далеко не розуміють як їм живеться там, особливо з таким фермером, який обдурює людей. Написати про нього багато можна , про те як він себе завжди там поводив, відчувши це на собі років 10 назад зрозуміла що це за людина. Це просто ще одна банда яка розуміє що в селі можна людей обдурити і все і всіх купити. Але український народ не такій не на тих попав. І хай ше хоть 100 чи 200 його друзів тут напишуть шо всі люди брешуть і він бажає кращого для села та всі ми знаєм шо добра він бажає лише для себе. А про людей ніколи ніхто і не подумає. Думають і допомагають лише тим хто платить, а там люди заробляють, але платять на дітей, на проживання. І заробляють не на бурштині як хтось писав, а на пристойний роботах, і не в цього славносвісного фермера. Для цих селян він нічого недав і нема чого його тут прикро варти його дружкам
Софія Показати IP 26 Березня 2016 00:02
Цe жах. Це називається віруюча людина. Хай хтось 200 його друзів напишуть який він хороший всі знають який він насправді. Я стороння людина дуже чясто буваю в тому селі, за 12 років жодної хорошоі риси не знайшла якби я не шукала, ну немає нічого людяного. Хтось сказав що ці люди алкаші. Так поживіть хтось одним дньом їхнім життям. Стоїть молода мама в якої троє малих дітей, яка кожного дня встає в 5 ранку і лягає в 23 годині відпочивати, а в вас повертається язик обзивати іх, сором тим хто іх обізвав, колись як жили? Зчього ваші батьки, бабці , прабабці починали жити? З квартир? в селі роботи дуже багато і всі працюють і живуть з того. Та в них господарства для свого життя хватить от тільки якщо такі як це га...но людям жити не буде заважати. Вони за свій вік натерпілися багато. А ці пєрци думають шо все можна купити і всіх , тих хто в кабінетах купить але не народ, люди там справедливі от різниця. Знаючи з перших вуст його задуми, так зарубає собі на носі так не буде як він планує, бо тут люди живуть а не існують і живуть чєсно і мирно. Іалкашів там немає, там всі працюють. Хтось сказав за бурштын. Знаєте, працюють там люди на пристойних роботах, тому що вміють працювати і не бояться працювати важко. І от хто любить на диванах сидіти аля"працювати "це видно відразу, порівняйте свої руки з руками селян, хтось витримає таку роботу в полі як вони працюють? Але по картопельку чи свіжі овочі домашні всі біжать на базар або в магазин, а хто ж це все виростив? А молочьне домашнє теж ніхто не купує? Чі може ці люди з в вашого фермера те все молочьне мають? Дружкі завжди знайдуться на підтримку а особливо для того щоб обзивати тих людей які хочуть одного, лише спокою. Мало того шо в Україні робиться то вони вирішили під цей шумок захватити сільські землі, всеодно крайнього як завжди потім через суд шукати а хто буде цим займатись, сільські люди на це ж чясу не мають, але ж він забув головне, зараз люди об'єднались і тепер не дадуть таким махінаціям руху. Фермер хоче процвітання? На схід , хай воює за Україну хай там допомагає, а не навпаки, він же крім себе нікого не бачить, і не думає, а селянам теж треба жити. А вони заслужили за своє життя на спокій
Корінна тельчанка Показати IP 26 Березня 2016 14:57
Мені до сліз прикро було читати попередні коментарі. Зовсім сторонні люди, які за гроші виконують певні послуги, приїхали в моє село наводити порядок, приїхали залякувати жителів села. Яке вони мали моральне право назвати всіх наших людей п,яницями?Такі в селі є, але їм ні земля, ні пасовище не треба, навпаки, вони ідуть до Славика і до Володі робити, щоб ті заплатили їм той мізер, бо більше вони не платять, щоб купити пляшку. Так що, фермери сприяють п,яницям. Далі виникає питання - хто такий Славик? Може, він житель села Тельчі? Ні! Може, його батьки або діди були вихідцями з нашого села? Тех ні! А, може , хтось із тельчан запросив його разом із його господарством у наше село? Теж ні! А оце якось серед ночі, приїхало в Тельчі ні я тобі ,ні ти мені разом із коровами і вівцями, запустило їх в колишнє приміщення ферми, а потім казав, що йому Володя дозволив, (*яке мав право дозволяти? це людські майнові паї)і почав свою "підприємницьку" діяльність. На даний час худоба в нього здихає, бо цей горе-хазяїн не знав, що корова так як і він, хоче щодня їсти. Питання де він діває трупи тварин нехай вирішує ветеринарна служба, бо як такого могильника для тварин на території немає.Те, що він каже, що в нього все документально оформлено, то це питання до прокуратури, бо ніяких документів у нього немає. Люди зробили помилку, що дозволили йому тримати худобу на фермі всю зиму, ми ж, селяни, наївні і добрі, і віримо всяким аферистам. От він і обріс пушком, і вирішив, що він тепер господар в селі, тому ввечері ходив по хатах і залякував людей. А в деяких хатах робив зйомки, і господаря кудись вивозив на розмову.Питання до поліції: яке мав юридичне право? А мої тельчани ,( для тих, хто підгавкує бандитам), дуже хороші, мирні, працьовиті і дружелюбні люди. І немає чого їх ображати їх за те, що вони хочуть працювати на своїй землі, народжувати і ростити своїх прекрасних діточок, щоб не дай Бог, через років 10-20 ці діти не йшли працювати на пана Славика. Р.С. Хочу звернутися до Надії, яка писала вище. Ти, явно, не тельчанка, бо таких безграмотних людей наша школа не випускала. Миру, злагоди і добробуту всім нам!
погляд з боку Показати IP 26 Березня 2016 20:41
Знаєте я вірю в Бога і буде справедливість, колись цей ГОРЕ ФЕРМЕР буде страждати, як ота худоба від голоду та холоду. Чому він на всю Україну не сказав, що корови здихають після родів від голоду, а вони ходять по селу просять молоко для телятки-сироти, то тоді люди не були алкашами і бидляками. А ТИ ЧМО БОЛОТЯНЕ СВОЮ БАНДИТСЬКУ КРИШУ ПО ВИЗОВУ НАКОРМИ ТОЮ ДИХЛЯТІНОЮ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
анонімний захистник до погляд з боку Показати IP 26 Березня 2016 23:39
зінькевич тою здохлятиною кормить людей в своїх ресторанах